Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Базы персональных данных

новости законодательства для бухгалтера и предпринимателя, события, акции

Модераторы: Чихуа, vins

Правила форума
Раздел: НОВОСТИ
1. Размещая новости, желательно (но не обязательно) снабжать их собственными комментариями.
2. Новости должны корреспондировать с тематикой форума.

UNREAD_POST V@len Tina » 19 дек 2011, 09:06

V@len Tina писал(а):
Чихуа писал(а):
Зоряна К. писал(а):Ситуація з БПД нагадує епопею з антикорупційними законами: № 1506-VI і № 1507-VI. Їх скасували ЗУ від 21 грудня 2010 р. N 2808-VI. Але вже за два тижні перед тим "проскакувала" інформація про те, що закони планують змінити або скасувати.
Зараз про зміни щось чути? Ні. Законопроекти щодо цього хоч зареєстровано? Не з'ясовувала. Яка ймовірність якнайшвидших законодавчих змін? Щось не дуже велика...

Може зміни ще не плануються, але й реально працювати цей закон не буде.

Всіх не зможуть перевірити й оштрафувати, навіть якщо збільшать штат цієї служби. Для цього треба створювати розгалужену систему держслужби. Це в найближчому майбутньому реально? Вважаю, ні.
Припустимо, що переполоху не було, майже ніхто не реєстрував бази "Працівників" та "Контрагентів", а перевірити всіх вони змогли.
Перевірили, понавиписували мульйони штрафів на 8500 - 17000 тисяч.
Ці акти повинні розглянути суди. Яка швидкість цього процесу? Місяці, або тижні. А ще ж треба допустити, що не всі громадяни погодяться зі штрафами.
Отже, на цьому етапі якийсь процент штрафів анулюють.

Далі. Багато громадян можуть швидко вийняти з власного бюджету 8500 тисяч? Не дуже. В діло вступає виконавча служба. Штраф утримується їз зарплати. Багато громадян отримують всю зарплату офіційно? Не знаю.
Крім того, утримання не повинно ж перевищувати 50% зарплати чи в цьому випадку ця норма не працює?
Якщо ж працює, то скільки часу потрібно для утримання з мінімальної зарплати штрафу розміром 8500 грн.? А якщо людина звільниться?
А в ЧП-шника з доходу близько нуля скільки часу будуть той штраф утримувати?

Отже, як швидко вдасться наповнювати бюджет таким чином?

Я с Вами полностью согласна. Но именно такие штрафы и заставили море людей послать заявления на регистрацию.

Закон України "Про захист персональних даних" необхідно відмінити. Про це заявила Оксана Продан в одній із соціальних мереж.

"Сьогодні звернулась до усіх журналістів, з якими ми колись працювали, з проханням максимально висвітлювати проблеми законодавства про захист персональних даних. Ми підготували проект закону ( на нашому сайті) про відтермінування відповідальності як завдання мінімум, а на понеділок матимемо проект подання до Конституційного суду щодо неконституційності норм закону і необхідності його відміни. Потрібно, щоб питання підняли ЗМІ, тоді депутати і звернення підпишуть і за законопроект проголосують. Потрібно цей закон зупиняти, бо він зупинить з часом нас. " О.Продан

Проект Закону України "Про внесення змін до статті 28 Закону України "Про захист персональних даних"
ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 28 Закону України
«Про захист персональних даних»

Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:

І. Доповнити статтю 28 Закону України «Про захист персональних даних» (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2010, N 34, ст.481) абзацом другим наступного змісту:
«Відповідальність за порушення цього Закону та іншого законодавства щодо захисту персональних даних наступає з 01 січня 2013 року.».

ІІ. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

Голова
Верховної Ради України В. ЛИТВИН

За это сообщение автора V@len Tina поблагодарили: 2
vins, yur
V@len Tina

Благодарил (а): 5 раз.

UNREAD_POST Чихуа » 19 дек 2011, 10:25

V@len Tina писал(а):Я с Вами полностью согласна. Но именно такие штрафы и заставили море людей послать заявления на регистрацию.

У страха глаза велики :)
Я понимаю мотивы всеобщего перепуга, но мне кажется, этот черт не так страшен, как его сообща намалевали. Мало пригрозить штрафами, надо еще быть в состоянии эту угрозу выполнить.
Утро... Теплая постелька... Сладкий сон...Вдруг.....удар по голове пультом - " Кучимутики!!!"
Чихуа

Благодарил (а): 467 раз.

UNREAD_POST Чихуа » 19 дек 2011, 10:40

vins писал(а):
Чихуа писал(а):свое видение баз персональных данных

Чихуа, по сути сейчас предложено несколько вариантов толкования закона и речь идет о том, какой из вариантов возьмет верх на практике (если, конечно, не будут внесены изменения в закон, снимающие противоречие в толковании термина БПД либо исключающие необходимость повсеместной регистрации).
Пример хороший, но, на мой взгляд, стираются границы.
Чихуа писал(а):ФИО, ИНН и данные о льготах, инвалидности и состоянии здоровья (только при необходимости)? Это просто несколько списков людей - общий и список льготников по каждой категории. Все.

Например, почему данные о льготах и инвалидности - не персональные данные?
Как Вы считаете, данные о размере Вашей зарплаты - персональные данные?

Данные о льготах и инвалидности - персональные, но не всегда они организованы в базу.
Насчет зарплаты как персональных данных - не уверена.
Утро... Теплая постелька... Сладкий сон...Вдруг.....удар по голове пультом - " Кучимутики!!!"
Чихуа

Благодарил (а): 467 раз.

UNREAD_POST Одуванчик » 19 дек 2011, 11:22

мдя............ Остапа як понесло так понесло
я в пятницю була в держслужбі і закинула усі свої 28 заявок ( це кільканадцять під-в). от мені і цікаво коли ж вони їх хоча б зареєстують як вхідку кориспонденцію???7 мабуть, після нового року..

щодо понятт самої бази...
на жаль у нас є повноцінна база "Працівник" і розкладена по папочкам з файликами різих ксерокопій.... ( інфо вплоть до того що у мене дві кішки і один попугай, не кажу уже про склад сім"ї чи мою зп...). у мене кадровик бивший військовий і мабуть шпигун у відставці- він знає все і на все у нього є бамажка. де він їх бере уявлення не маю. частина інфо звісно отримана від працівника.
плюс у нього є якато програмка де вона по запиту пробити у кого є діти , хто одружений хто ні, хто звідки родои і т.д...... на фіга воно - не знаю.

так що на жаль. у мене є повноцінна база даних "Працівники"
яку я і намагаюсь зараз зареєструвати.

у моїх ФОПІВ є наймані працівники є АНАЛОГІЧНОЮ інфо...... слава богу, що ми їх з нового року закриваємо, але бази на реєстрацію я подала, оскільки наша податкова страшно любить моїх ФОПів ....... і від гріха подалі ми і зареєстувалист і згоду отримала і положення наваяли......

далі база "клієнти" тут на жаль лише в 1с є інфо про ім. як, проживання та код.... але ми часто проводимо акції, розпродажі, конкурси для цього заповноємо різні анкетки клієнів і нас теж любить податкова або різні УБЕби та Убоби провіряти...... так що ну його нафіг я краще зареєструю.........
згоду отримаю, положення уже наваяла.......

я якраз отримую ліцензію на торігвлю піротехнікою....так тут уже стикнулися з такими маразмами - в законі вичерпний перелік , а вони вимагають чуть лі не довідки про першу шлюбну ніч........
а якщо я почну оскаржувати то мій новий рік вилітає в трубу і ліцензію я отримаю максимум літом. коли піротехніка на фіг кому буде потрібна........
от того і наваяла я довідку про першу шлюбну ніч.......

я уже 8 років працюю юристом і все більше переконуюсь, що у нас НЕ ПРАВОВА держава......
сумно... але що поробиш

За это сообщение автора Одуванчик поблагодарил:
vins
Одуванчик

Благодарил (а): 15 раз.

UNREAD_POST papa-4859 » 19 дек 2011, 11:29

С Николаем всех! Две недели назад отправили по почте два заявления на регистрацию баз данных.До сих пор нет ни ответа ни привета. Кто знает как узнать в каком состоянии эти заявления.
papa-4859

Благодарил (а): 2 раз.

UNREAD_POST Al Shurshun » 19 дек 2011, 11:34

Уважаемая коллега, Одуванчик !
Что-то напоминает мне миниатюру Жванецкого "А что вы делали во время окупации", где по каждому поводу СПРАВОЧКА, да и сам я лежу 3-е место в 5-м ряду (но уже не в пылу первой брачной ночи).
Давайте тотально сами на себя и других стучать.
Стук- новая форма сознания и бытия. :pro_tiv:

С уважением
Жизнь коротка, а глупость - безгранична

Готовое изделие в виде паровоза обработать лобзиком до формы самолета

За это сообщение автора Al Shurshun поблагодарил:
natalias-65
Al Shurshun

Благодарил (а): 588 раз.

UNREAD_POST Al Shurshun » 19 дек 2011, 11:37

Уважаемый коллега, papa-4859 !

:ga-ze-ta; Вы уверены, что Вы хотите это знать.
Позвоните по официальному телефону и добейтесь связи с канцеляриев и узнайте реестрационных номер Вашего обращения.
Но лучше в 2012, как раз истечен 30 дневный строк :a_g_a:

С уважением
Жизнь коротка, а глупость - безгранична

Готовое изделие в виде паровоза обработать лобзиком до формы самолета
Al Shurshun

Благодарил (а): 588 раз.

UNREAD_POST dimando » 19 дек 2011, 11:57

Привет всем :)
Прочел 54 страницы маразма, и есть всего один вопрос.
Я ФОП, занимаюсь IT без наемных. Идет нал, и безнал от юриков. За этот год мне была проплата на безнал от ФОП-а.
Все, что у меня есть от клиентов- это акты выполненых работ.
Гуру, посоветуйте, нужно ли регистрировать контрагенты?
dimando

Благодарил (а): 3 раз.

UNREAD_POST Одуванчик » 19 дек 2011, 12:00

Al Shurshun писал(а):Уважаемая коллега, Одуванчик !
Что-то напоминает мне миниатюру Жванецкого "А что вы делали во время окупации", где по каждому поводу СПРАВОЧКА, да и сам я лежу 3-е место в 5-м ряду (но уже не в пылу первой брачной ночи).
Давайте тотально сами на себя и других стучать.
Стук- новая форма сознания и бытия. :pro_tiv:

С уважением

а шо робити????? країна у нас така....... і менталітет такий.....

мені намагались впаяти штраф за неповну інфо на товарі (дата виготовлення на світильнику місяць і рік, без числа, хоча згідно Госта вонао так і має бути" - відбились, штраф на відсутність інфо на товарі укр-мовою ( тут взагалі смішно - розмір бюстгалтеру було написано M XSі так дальше , от тобі і штраф 30 % від партії товару)...
от така у нас країна...
і кстаті суд по бюстгалтерам ( розмір анг мовою) програли...
Одуванчик

UNREAD_POST natalias-65 » 19 дек 2011, 12:05

Одуванчик писал(а): у мене кадровик бивший військовий і мабуть шпигун у відставці- він знає все і на все у нього є бамажка. де він їх бере уявлення не маю. частина інфо звісно отримана від працівника.

А Вашему престарелому шпигуну было поручено от имени руководства собирать абсолютно все сведения, которые у него имеются, или он действовал исключительно из любви к искусству?
Одуванчик писал(а): плюс у нього є якато програмка де вона по запиту пробити у кого є діти , хто одружений хто ні, хто звідки родои і т.д...... на фіга воно - не знаю.

Программка есть лично у него или на балансе предприятия? И что значит "яка-то"?? Лицензионная??? И какую информацию она содержит или способна найти? И где?
Одуванчик, Вы чего???? Не понимаете, что регистрируете??? Отвечать за все эти выходки старого вояки кто будет???

Одуванчик писал(а): у моїх ФОПІВ є наймані працівники є АНАЛОГІЧНОЮ інфо...... слава богу, що ми їх з нового року закриваємо, але бази на реєстрацію я подала, оскільки наша податкова страшно любить моїх ФОПів ....... і від гріха подалі ми і зареєстувалист і згоду отримала і положення наваяли......

А причем тут любовь налоговой? Они такие же клиенты данного ведомства, как и Вы :?:
- Ставьте перед собой большие цели - по ним тяжелее промазать!
natalias-65

Благодарил (а): 94 раз.

UNREAD_POST Одуванчик » 19 дек 2011, 12:19

програмка особисто його. на балансі немає.
і узаглі..ЧОГО ВИ ПАРИТЕСЬ? у в соц мережах якої лише інфо про нам немає.... чуть лі не хто с ким спить і в якій позі....
може він звіти і узяв інфо . я так були вичислила одного свого клієнта.....

я ресєтрую лише потрібну нам інфо, тобто ЗАКОННУ.
при прийомці на роботуц я заповнювала і автобіографію і якуто там форму.... і зараз я дала згоду на обробку своїх даних і на їх збергання. так що все законно.
а от щодо інфо про склад сім"ї , сімейного стану і т.д..... то вибачте, якщо я не хочу їздити у відрядження я подаю свідоцтвао про народження своїх сімох дітей, чи довідку що у мене дитина-інвалід чи я одинока мати. якщо я хочу у відпустку шлюбну на 10 днів то я подаю довідку з ЗАКСУ про призначення дати реєстрації шлюбу, якщол я змінюю прізвище в зв2язку з укладенням чи розірвання шлюбу то я подаю відповідне свідоцтво.... і т.д...
якщо я хочу подаруночок своїй неповнолітній дитині від соцстраховського дід Мороза то я і подаю свідоцтво про народження дітей......

начебто і добровільно але й примусово. я ж не можу сказати, що у мене є неповнолітні діти то ви дайте їм цукерочки......
а так є бамажка то і є канхветка....

За это сообщение автора Одуванчик поблагодарил:
natalias-65
Одуванчик

UNREAD_POST vasilisa » 19 дек 2011, 12:49

Одуванчик писал(а):програмка особисто його. на балансі немає.

Очевидно, прогаммка не его. У него, наверняка, файлик в Excel. Тут лицензия не нужна. А вот хранить такую информацию в компьютере чревато. Он никогда не видел, как силовые структуры изымают системблоки? Могу поделиться личным опытом. Пусть хранит на флешке в кармане собственного пиджака, если в состоянии объяснить, как он собирается эту информацию использовать.

За это сообщение автора vasilisa поблагодарил:
natalias-65
vasilisa

Благодарил (а): 154 раз.

UNREAD_POST natalias-65 » 19 дек 2011, 12:51

і узаглі..ЧОГО ВИ ПАРИТЕСЬ? у в соц мережах якої лише інфо про нам немає.... чуть лі не хто с ким спить і в якій позі....
може він звіти і узяв інфо . я так були вичислила одного свого клієнта.....

я ресєтрую лише потрібну нам інфо, тобто ЗАКОННУ.

Сорри, я просто не поняла, к чему Вы тогда вообще упоминали об этой хто-зна якої программке!
natalias-65

UNREAD_POST natalias-65 » 19 дек 2011, 12:58

vasilisa писал(а):

Очевидно, прогаммка не его. У него, наверняка, файлик в Excel. Тут лицензия не нужна. А вот хранить такую информацию в компьютере чревато. Он никогда не видел, как силовые структуры изымают системблоки? Могу поделиться личным опытом. Пусть хранит на флешке в кармане собственного пиджака, если в состоянии объяснить, как он собирается эту информацию использовать.

100%. Я ЛИЧНО знаю людей,которые совсем недавно давили свои флешки каблуками (пришлось...). Кто-то успел, а кто-то - нет.
Все это может очень дорого стоить. И поверьте - ГОРАЗДО ГОРАЗДО больше, чем штрафы за нерегистрацию :D
Одуванчик рассуждает не совсем по - юридически!
natalias-65

UNREAD_POST Одуванчик » 19 дек 2011, 13:05

natalias-65 [хм.... юридично ен юридичнно..
програмка на флешці його особистій. там лише персональні дані про працівників. база подана на реєстрацію. дозволи від працівників є.
в чому проблема?
Одуванчик

Пред.След.