КРУ о разговорах по мобильному в бюджетном учреждении

новости законодательства для бухгалтера и предпринимателя, события, акции

Модераторы: vins, Чихуа

Правила форума
Раздел: НОВОСТИ
1. Размещая новости, желательно (но не обязательно) снабжать их собственными комментариями.
2. Новости должны корреспондировать с тематикой форума.
Аватара пользователя
buhforum.com
Сообщения: 49
Зарегистрирован: 06 дек 2010, 23:07
Контактная информация:

КРУ о разговорах по мобильному в бюджетном учреждении

Непрочитанное сообщение buhforum.com »

Вот такое письмо КРУ от 14.07.2010 г. № 25-14/902 (может, кому пригодится):

... покриття витрат на особисті розмови працівників за рахунок бюджетних коштів не допускається.

В ході ревізії встановлюється документальне підтвердження зв'язку між витратами на телефонні переговори та діяльністю бюджетної установи.

У той же час форму документів, що підтверджують зв'язок понесених на послуги телефонного зв'язку витрат з діяльністю підприємства, установи, організації, законодавчо не установлено.

Таким чином, бюджетна установа може самостійно встановити спосіб підтвердження зв'язку телефонних переговорів з діяльністю установи і затвердити його наказом.

Щодо порядку відшкодування витрат на телефонні розмови, які проведені в приватних цілях, то вартість вказаних телефонних переговорів може відшкодовуватись працівниками через касу установи з урахуванням податку на додану вартість.

Крім цього, погашення заборгованості працівників перед установою, може здійснюватись через утримання із заробітної плати. Згідно зі ст. 127 КЗпП відрахування із заробітної плати можуть здійснюватися тільки у випадках, передбачених законодавством України.

Відрахування із заробітної плати працівників для покриття їх заборгованості (що не перевищує середньомісячного заробітку) підприємству, установі, організації, де вони працюють, можуть здійснюватися за наказом (розпорядженням) власника або уповноваженого ним органу при відшкодуванні шкоди, заподіяної з вини працівника підприємству, установі, організації.

Також утримання із зарплати працівника вартості проведених ним в особистих цілях телефонних розмов може здійснюватися на підставі наказу керівника за заявою самого працівника.
«Надо исполнять закон всегда, а не только тогда, когда схватили за одно место». В.В.П.

Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 5 гостей