Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Торговля алкоголем: только если торгплощадь больше 50 кв.м.

новости законодательства для бухгалтера и предпринимателя, события, акции

Модераторы: Чихуа, vins

Правила форума
Раздел: НОВОСТИ
1. Размещая новости, желательно (но не обязательно) снабжать их собственными комментариями.
2. Новости должны корреспондировать с тематикой форума.

UNREAD_POST налоговик » 20 сен 2012, 11:41

Пока только проект

Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко зареєстрував у парламенті проект Закону про внесення змін до статті 1 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» (щодо обмеження торгівельної площі місць торгівлі пивом, алкогольними напоями та тютюновими виробами) (р.№.11232).
Микола Томенко розповів, що під час зустрічей з киянами, особливо в спальних мікрорайонах, одна з головних проблем, на яку звертають увагу мешканці, - численні кіоски, в яких продаються алкогольні напої, а у вечірній та нічний час відбуваються голосні п’яні гуляння.
«Київська громада давно вимагає від влади прибрати ці «гадючники» з житлових мікрорайонів, а особливо це стосується відкриття кіосків, що мають право на продаж алкогольних та слабоалкогольних напоїв, в тому числі пива», - наголосив М.Томенко. «Однак їх кількість останнім часом лише збільшується», - додав він.
М.Томенко нагадав, що в Україні вже більше двох років діє закон, ухвалений за його ініціативою, згідно з яким пиво прирівняне до алкогольних напоїв, а заборона на його продаж поширюється на осіб, що не досягли повноліття; також заборонено не лише продавати, а й споживати спиртні напої, в тому числі й пиво у громадських місцях.
Микола Томенко підкреслив той факт, що низка районів міста Києва при сприянні міліції та київської влади фактично відкрито ігнорують виконання цього закону.
«Більше того, за тією інформацією, що ми маємо від чиновників, місцева влада, яка сьогодні не має достатніх коштів для забезпечення освіти і охорони здоров’я, вдається до відкриття нових МАФів із продажу алкогольних напоїв і тютюну для того, аби «залатати» дірки невиконання бюджету», - наголосив він.
Для того, щоб зупинити наступ на спокійне приватне життя киян, Микола Томенко зареєстрував у парламенті проект Закону України про внесення змін до статті 1 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» (щодо обмеження торгівельної площі місць торгівлі пивом, алкогольними напоями та тютюновими виробами). М.Томенко розповів, що зазначений законопроект спрямований на обмеження продажу пива, алкогольних напоїв і тютюнових виробів шляхом запровадження мінімальної торгівельної площі місць торгівлі цими товарами у розмірі 50 кв.м. Чинним законом мінімальний розмір торгівельної площі передбачений лише для торгівлі алкогольними напоями і складає 20 кв.м.
М.Томенко підкреслив, що визнає нагальну необхідність підтримки малого бізнесу та не заперечує проти малих архітектурних форм, але в них не повинні продаватися алкогольні напої і тютюн.


Кстати, почему то зам председателя парламента Украины борется исключительно за "спокойствие киевлян" :)
Уж не по мажоритарной ли системе идет господин Томенко?
Аватар пользователя
налоговик
 
Сообщений: 5776
Зарегистрирован: 20 ноя 2010, 23:29
Благодарил (а): 835 раз.
Поблагодарили: 2633 раз.

  • Похожие темы
    Ответов
    Просмотров
    Последнее сообщение

Вернуться в НОВОСТИ

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Ads, Gb, MR, Ya