Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Новая декларация по НДС (проект)

новости законодательства для бухгалтера и предпринимателя, события, акции

Модераторы: Чихуа, vins

Правила форума
Раздел: НОВОСТИ
1. Размещая новости, желательно (но не обязательно) снабжать их собственными комментариями.
2. Новости должны корреспондировать с тематикой форума.

UNREAD_POST Вотруба » 01 окт 2012, 09:48

Проект наказу Міністерства фінансів України "Про внесення змін до форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість"

http://www.sts.gov.ua/regulyatorna-poli ... 61840.html

Текст приказа - под спойлером, а для просмотра приложений необходимо перейти по ссылке и там загрузить.

Скрытый текст: показать
ПРОЕКТ
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
НАКАЗ
Про внесення змін до форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість

Відповідно до статті 6 розділу ІІ Закону України від 24 .05. 2012 № 4834 - VІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення деяких податкових норм», пункту 19) статті 1 розділу І Закону України від 07.06.2012 № 4915-VI «Про внесення змін до Податкового та Митного кодексів України щодо узгодження їх окремих норм», пункту 14) статті 1 розділу І Закону України від 04.11.2011 № 4014-VI «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності» та Положення про Міністерство фінансів України, затвердженого Указом Президента України від 08.04.2011 № 446,
НАКАЗУЮ:
1. Внести зміни до форм податкової звітності з податку на додану вартість, а саме: податкової декларації з податку на додану вартість, уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 25 листопада 2011 року № 1492 «Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 20 грудня 2011 року за № 1490/20228 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 10.02.2012 № 143), із змінами (далі - Наказ), виклавши їх у новій редакції.
2. Внести зміни до Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, затвердженого Наказом, виклавши його у новій редакції, що додається.
3. Скасувати форми податкової звітності з податку на додану вартість, затверджені Наказом:
податкової декларації з податку на додану вартість (скороченої);
податкової декларації з податку на додану вартість (спеціальної);
податкової декларації з податку на додану вартість (переробного підприємства);
уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок (щодо діяльності відповідно до статті 209 розділу V Кодексу);
уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок (щодо діяльності відповідно до пункту 209.18 статті 209 розділу V Кодексу);
уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок (щодо діяльності відповідно до пункту 1 підрозділу 2 розділу ХХ Кодексу).
4. Департаменту податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів України (Чмерук М. О.) та Департаменту оподаткування юридичних осіб Державної податкової служби України (Павелко Л.Г.) у встановленому порядку забезпечити:
4.1. Подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
4.2. Оприлюднення цього наказу.
5. Департаменту оподаткування юридичних осіб Державної податкової служби України (Павелко Л.Г.) у триденний строк від дня реєстрації наказу у Міністерстві юстиції України забезпечити надання Департаменту інформатизації та обліку платників податків Державної податкової служби України (Лаба М. С.) алгоритмів контролю для приймання та автоматизованої обробки податкової звітності з податку на додану вартість.
6. Департаменту інформатизації та обліку платників податків Державної податкової служби України (Лаба М. С.) доопрацювати програмне забезпечення для приймання та автоматизованої обробки податкової звітності з податку на додану вартість у порядку та терміни, визначені для створення інформаційних систем.
7. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра фінансів України Мярковського А. І. та заступника Голови Державної податкової служби Ігнатова А.П.

Міністр Колобов Ю.В.
Если мы с Вами думаем одинаково, то мы вообще не думаем.

За это сообщение автора Вотруба поблагодарили: 2
vins, налоговик
Аватар пользователя
Вотруба
 
Сообщений: 1995
Зарегистрирован: 30 мар 2011, 19:35
Благодарил (а): 604 раз.
Поблагодарили: 2013 раз.

UNREAD_POST VOA » 22 окт 2012, 00:32

Не хочется создавать новую тему (ведь реестр - составная чать деки), но если это необходимо, то пусть модераторы определят в профильную ветку.
Видимо надежды на отмену такого документа как н/н - пока не имеют под собой почвы.
Проект наказу Міністерства фінансів України "Про затвердження форми Реєстру виданих та отриманих податкових накладних та Порядку його ведення" :shock:
http://stopfake.org/ Бывают такие решения, после принятия которых тараканы в голове аплодируют стоя.
Аватар пользователя
VOA
 
Сообщений: 5343
Зарегистрирован: 07 сен 2012, 21:37
Благодарил (а): 1846 раз.
Поблагодарили: 2089 раз.

UNREAD_POST Чихуа » 22 окт 2012, 02:15

Может быть, почва для надежд есть, но это произойдет не так быстро. А изменения в декларацию уже давно назрели, еще "вчера". Поэтому они пока обновляют то, что есть на данный момент.

Хотя я не питаю иллюзий насчет замены НН другим документом. Будут те же клеточЬки, черточЬки, рисочЬки, придирки и т.п., но только в другом документе.
Вот если бы НН совсем отменили, то это был бы луч света в темном царстве, а так.... игра в бирюльки, не более.
Утро... Теплая постелька... Сладкий сон...Вдруг.....удар по голове пультом - " Кучимутики!!!"

За это сообщение автора Чихуа поблагодарили: 2
bratasho80, minibuh
Аватар пользователя
Чихуа
 
Сообщений: 1754
Зарегистрирован: 08 июл 2011, 10:57
Благодарил (а): 467 раз.
Поблагодарили: 634 раз.

UNREAD_POST VOA » 22 окт 2012, 11:36

Из тех интервью, которые давали "можновладцi" следовало, что они хотят н/н переделать в счёт-фактуру как в России (куда ж мы без России?) и НДС формировать только по отгрузке, т.е. как и прибыль. Хотя это не отменяет автоматом реестра - его же можно и по с/ф формировать как входящим, так и на отгрузку.
И согласна - видится естественный итог этого: жесточайшая (возможно даже "строгая" :lol: ) форма с/ф с полями в мм, правыми краями, адресами (извините :oops: ) раком написанными и прочими прелестями. Но зато решится проблема ГТДшки - ведь раз НО будет по отгрузке, то априори к тому времени ГТДшка будет.
http://stopfake.org/ Бывают такие решения, после принятия которых тараканы в голове аплодируют стоя.
Аватар пользователя
VOA
 
Сообщений: 5343
Зарегистрирован: 07 сен 2012, 21:37
Благодарил (а): 1846 раз.
Поблагодарили: 2089 раз.

UNREAD_POST Galla » 26 окт 2012, 13:35

вчора проект нової податкової звітності з ПДВ на сайті ДПС з"явився http://www.sts.gov.ua/regulyatorna-poli ... 61861.html
Galla
 
Сообщений: 752
Зарегистрирован: 21 июн 2012, 11:20
Благодарил (а): 598 раз.
Поблагодарили: 263 раз.


  • Похожие темы
    Ответов
    Просмотров
    Последнее сообщение

Вернуться в НОВОСТИ

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Ads, Al Shurshun, Gb, lutishka, MR, Roomrocks, Ya