МДЗ хоче вносити в чеки магазинів duty free паспортні дані

новости законодательства для бухгалтера и предпринимателя, события, акции

Модераторы: vins, Чихуа

Правила форума
Раздел: НОВОСТИ
1. Размещая новости, желательно (но не обязательно) снабжать их собственными комментариями.
2. Новости должны корреспондировать с тематикой форума.
Аватара пользователя
lutishka
Сообщения: 2405
Зарегистрирован: 24 ноя 2012, 10:47
Контактная информация:

МДЗ хоче вносити в чеки магазинів duty free паспортні дані

Непрочитанное сообщение lutishka »

Міндоходів пропонує вносити в чеки магазинів duty free паспортні дані покупців з України

Міністерство доходів і зборів України розробило проект змін до постанови Кабміну про правила продажу товарів магазинами безмитної торгівлі (duty free), якими передбачено внесення у товарний чек відомостей, що дозволяють ідентифікувати покупця.

Проект опубліковано на офіційному сайті Міндоходів.

"Факт продажу товару підтверджується касовим або товарним чеком, який оформлюється у двох примірниках і в якому повинні зазначатися час і дата продажу, номер рейсу, номер поїзда, назва судна, серія та номер документа, який посвідчує особу та дає право на перетин державного кордону України, ідентифікаційний код товару і його вартість", - йдеться у документі.

У проекті також міститься норма про заборону продажу товарів особам у пунктах пропуску через державний кордон України для повітряного, морського та залізничного сполучення після часу відправлення транспортного засобу.

Крім того, передбачається зобов'язати власників магазинів безмитної торгівлі щомісяця до 15 числа, наступного за звітним, подавати митну декларацію на реалізовані товари. http://www.ukrinform.ua/ukr/news/mindoh ... ni_1833231

Аватара пользователя
VOA
Сообщения: 5481
Зарегистрирован: 07 сен 2012, 21:37
Контактная информация:

МДЗ хоче вносити в чеки магазинів duty free паспортні дані

Непрочитанное сообщение VOA »

А также Миндоходов хочет контролировать личные международные почтовые отправления.http://minrd.gov.ua/media-tsentr/novini/102320.html
Міндоходів планує вдосконалити порядок пересилання приватних поштових посилок


04.07.2013 - Прес-служба Міндоходів

Міністерство доходів і зборів України підготувало та винесло на громадське обговорення законопроект, який має на меті вдосконалити спрощений порядок пересилання товарів через митний кордон України, аби максимально унеможливити його нецільове використання і разом з тим зберегти звичний для громадян і відповідний європейським стандартам спрощений порядок переміщення товарів.

Нагадаємо, діюче законодавство передбачає спрощений порядок перетину кордону товарами, що пересилаються громадянами для особистих та сімейних потреб, не пов’язаних із підприємницькою діяльністю. З таких посилок не сплачуються митні платежі.

Проте аналітики Міндоходів виявили численні випадки, коли спрощений порядок пересилки товарів використовується підприємцями у комерційних цілях /Из-за чего и весь сыр-бор. ;) Особо порадовало "аналітики Міндоходів" - это как "донецкие учёные" :roll: - прим.VOA/. Зокрема, розповсюдженою є практика переміщення через митний кордон України товарів однорідного характеру або подрібненими партіями у дозволеному вартісному і ваговому еквіваленті та як правило кожного дня (раз на 24 години). /Надо запомнить, что "ежедневно" - это раз в 24 часа!!! - прим.VOA./

Також типовим є випадок, коли суб’єкт підприємницької діяльності в Україні замовляє у юридичної особи за кордоном партію товарів, що надходить окремими міжнародними поштовими та/або експрес-відправленнями, вартість кожного з яких не перевищує неоподатковану митну вартість (300 євро), а одержувачами зазначаються інші фізичні особи. Для отримання вказаних відправлень фактичний замовник товару пред’являє довіреності від фізичних осіб, визначених як одержувачі відправлень, і фактично отримує комерційну партію товарів, але без оподаткування митними платежами.

З огляду на це, в законопроекті передбачається, що у разі, якщо товари, які пересилаються через митний кордон України, мають ознаки подрібненої партії товарів та/або товарів, які зазвичай не використовуються для задоволення звичайних повсякденних потреб громадян, такі товари незалежно від їх фактурної вартості підлягають письмовому декларуванню. Такими ознаками можуть бути:

1) споживчі якості товарів, що свідчать про їх застосування в промисловості, а не для задоволення звичайних повсякденних побутових потреб громадян та/або
2) кількість та однорідність товарів (найменування, розмір, фасон, колір тощо)
3) періодичність переміщення товарів.

Крім цього, у законопроекті пропонується дещо зменшити неоподатковану вартість індивідуальної посилки – з 300 євро до 100 євро. Також передбачається створення системи обміну інформацією між органами Міндоходів та операторами поштового зв’язку, експрес-перевізниками, поширення митного контролю на місця міжнародного поштового обміну та центральні (регіональні) сортувальні станції.

Фахівці Міністерства підкреслюють, що жодних змін ставок оподаткування чи запровадження нових форм документів, необхідних при митному контролі, законопроектом не передбачається.

Із переліком товарів, які відповідно до п.10.ст.374 Митного кодексу при ввезенні (пересиланні) на митну територію України громадянами звільняються від оподаткування митними платежами, можна ознайомитися на сайті Міндоходів http://minrd.gov.ua/mk/rozdil-12/glava-55/.
http://stopfake.org/ Бывают такие решения, после принятия которых тараканы в голове аплодируют стоя.

Аватара пользователя
VOA
Сообщения: 5481
Зарегистрирован: 07 сен 2012, 21:37
Контактная информация:

МДЗ хоче вносити в чеки магазинів duty free паспортні дані

Непрочитанное сообщение VOA »

А Госкомпред решил попиариться (с учётом того, что наличную валюту изживают, то инициатива, мягко говоря, не такая уж и своевременная):
Госкомпредпринимательство предлагает отменить копирование паспортов при обмене валют


06:08:2013 г.
Держпідприємництво звернулося до Національного банку України з проханням відмінити копіювання працівниками пунктів обміну валют сторін паспортів громадян.

За інформацією офіційних видань, останнім часом набули поширення випадки торгівлі копіями сторінок паспортів громадян України, що використовуються для вчинення шахрайських правопорушень, зазвичай, для оформлення кредитів або ж реєстрації фірм.

Відповідно до Інструкції про порядок організації та здійснення валютно-обмінних операцій на території України, затвердженої постановою Правління НБУ від 12.12.2002 № 502, під час здійснення валютно-обмінних операцій, незалежно від суми операції, працівники пунктів обміну валют за допомогою копіювальної техніки роблять копії перших та других сторінок паспортів громадянина України.

При цьому, працівники банків користуються саме нормами зазначеної Інструкції, а не роз’ясненнями листа Національного банку від 04.02.2013 № 29-113/1397-1298. Варто зауважити, що в разі обміну валют на суму, що перевищує 50000 гривень, завжди робляться ще й ксерокопії облікових карток громадян (ідентифікаційних кодів).

Госпредпринимательство
http://kchp.com.ua/novoe/goskompredprin ... aljut.html
http://stopfake.org/ Бывают такие решения, после принятия которых тараканы в голове аплодируют стоя.

Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 9 гостей