Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Проект очередных изменений к НН (с января 2014)

новости законодательства для бухгалтера и предпринимателя, события, акции

Модераторы: Чихуа, vins

Правила форума
Раздел: НОВОСТИ
1. Размещая новости, желательно (но не обязательно) снабжать их собственными комментариями.
2. Новости должны корреспондировать с тематикой форума.

UNREAD_POST hela » 18 ноя 2013, 09:38

http://minrd.gov.ua/diyalnist-/regulyat ... 19909.html

Почти ничего неожиданного
- убирают номера свидетельств сторон
- крестик "Зарегистрирована в ЕРНН" заменяют на "Подлежит регистрации в ЕРНН". Т.е. уже окончательно можно выдавать до регистрации
- добавляют крестики "бумажная/электронная"
- разделяют слешем код спецрежима и номер филиала в номере НН
- легитимизируют сводную НН (ничего нового, все как было в ОНК)
Ну и по мелочи: дата НО в графе 2 заполняется в том же формате, что дата НН, т.е. без разделителей; цена и суммы в гривнях с копейками, если иное не установлено законодательством.
Вступает с 1 января, но не ранее даты публикации.

Одна фраза очень не понравилась:
16. Усі примірники податкової накладної підписуються особою, уповноваженою платником податку здійснювати постачання товарів/послуг

Это что, теперь будет новая фишка: сверять подписи в РН и НН?

Не заметила никаких идей на тему: Расчет корректировки должен быть подписан покупателем. Но у нас еще впереди изменение Реестра НН.

За это сообщение автора hela поблагодарил:
Люба П
hela
 
Сообщений: 606
Зарегистрирован: 05 янв 2012, 09:22
Благодарил (а): 218 раз.
Поблагодарили: 312 раз.

UNREAD_POST Marlboro » 18 ноя 2013, 09:46

Пункт 16 и ранее присутствовал в порядке.
Подписи на РН и НН могут не совпадать - если подписывать эти документы назначены разные лица.
Свідомість - це місце зустрічі душі з земним життям
Аватар пользователя
Marlboro
 
Сообщений: 4846
Зарегистрирован: 05 июл 2012, 19:26
Благодарил (а): 324 раз.
Поблагодарили: 1244 раз.

UNREAD_POST VOA » 07 дек 2013, 00:5706:12:2013 г.
Так, з 1 січня 2014 року набере чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо обліку та реєстрації платників податків та удосконалення деяких положень» від 24.10.2013 р. № 657-VІІ, який значно полегшить умови започаткування та ведення бізнесу.

:idea: З нового року новозареєстрований суб’єкт господарювання може бути добровільно зареєстрований платником ПДВ чи єдиного податку одразу після його державної реєстрації в автоматичному режимі без відвідування органу Міндоходів. Реєстрацію новозареєстрованого суб’єкта господарювання платником єдиного податку орган Міндоходів повинен провести протягом 2 робочих днів з дня отримання заяви від такого суб’єкта або від держреєстратора, а платником ПДВ – з бажаного дня, зазначеного платником у його заяві, або протягом 5 робочих днів від дати надходження заяви, якщо в ній не зазначено бажаний день.
:idea: Скорочено термін повідомлення банками податкових органів про відкриття або закриття рахунків платників податків з 3 робочих днів до не пізніше ніж на наступний робочий день з дня відкриття або закриття рахунків.
:idea: Свідоцтво платника податку на додану вартість та єдиного податку буде замінено випискою з реєстру платників податку на додану вартість та реєстру платників єдиного податку. Реєстри таких платників будуть розміщені на суб-сайті Міндоходів, з яких можна буде отримати інформацію як про власну реєстрацію платником податків, так і про свого контрагента. Дані на цьому сайті будуть оновлюватися щодня.
:idea: Витяги з реєстру платників ПДВ або єдиного податку платник може отримати безкоштовно за поданою заявою до органу Міндоходів. Витяг надається органом Міндоходів протягом двох робочих днів, що настають за днем отримання такого запиту. Витяг діє до внесення змін до реєстру. При проведенні перевірок посадові особи контролюючого органу не мають права вимагати у платника податків отримувати витяг із відповідного реєстру про взяття такого платника податків на облік.
:idea: Обов'язок платника податків повідомляти контролюючим органам про зміни у своїх даних буде скасовано, а державні установи будуть самостійно отримувати необхідні відомості в Єдиному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.
:idea: Мораторій на штрафні санкції за неподання або порушення терміну подання фізичними особами до контролюючих органів відомостей про зміну даних, які вносяться до Держреєстру фізичних осіб - платників податків, продовжено з 01.01.2014 р. до 01.01.2016 р.
:idea: Анулювання реєстрації платника єдиного податку може здійснюватися у разі наявності податкового боргу на кожне перше число місяця протягом 2 кварталів підряд. При цьому, у разі анулювання реєстрації платника єдиного податку за рішенням податкових органів, суб'єкт господарювання може знову перейти на спрощену систему оподаткування після закінчення чотирьох послідовних кварталів.
:idea: З обов'язкових реквізитів податкової накладної виключено номер і дату митної декларації, тобто такі реквізити в податковій накладній не будуть заповнюватися.
:idea: У разі ненадання покупцю податкової накладної або порушення порядку її заповнення та реєстрації в Єдиному реєстрі продавець має право подати скаргу на контрагента протягом 60 календарних днів, наступних за граничним терміном подання податкової декларації за звітний період, в якому не надано податкову накладну або порушено порядок її заповнення чи реєстрації.
:idea: Штрафні санкції за помилки в податковому розрахунку за формою №1ДФ не будуть застосовуватися у випадках, якщо такі помилки не призвели до неправильного визначення податкового зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб.
:idea: Заповнювати будь-яку звітність за тимчасовими та постійними податковими різницями і докладати її до податкової звітності - виключне право, а не обов'язок платника податку.

ДПІ у Подільському районі ГУ Міндоходів у м. Києві
http://stopfake.org/ Бывают такие решения, после принятия которых тараканы в голове аплодируют стоя.

За это сообщение автора VOA поблагодарил:
lutishka
Аватар пользователя
VOA
 
Сообщений: 5474
Зарегистрирован: 07 сен 2012, 21:37
Благодарил (а): 1864 раз.
Поблагодарили: 2165 раз.

UNREAD_POST Калина » 12 фев 2014, 08:51

Наказ МінДохУ № 10 від 14.01.2014 р. «Про затвердження Форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної». Готується до опублікування у № 13 "ОВУ" (18.02.2014).
Власну думку треба доводити до розуму, або шукати розум, до якого її зможеш розумно довести © 03.03.2013
Аватар пользователя
Калина
 
Сообщений: 167
Зарегистрирован: 21 фев 2013, 16:37
Благодарил (а): 19 раз.
Поблагодарили: 79 раз.


  • Похожие темы
    Ответов
    Просмотров
    Последнее сообщение

Вернуться в НОВОСТИ

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Ads, Gb, vikakool, Ya