Маркировка товаров из России

новости законодательства для бухгалтера и предпринимателя, события, акции

Модераторы: vins, Чихуа

Правила форума
Раздел: НОВОСТИ
1. Размещая новости, желательно (но не обязательно) снабжать их собственными комментариями.
2. Новости должны корреспондировать с тематикой форума.
lelmvj
Сообщения: 1094
Зарегистрирован: 10 янв 2012, 11:23
Контактная информация:

Маркировка товаров из России

Непрочитанное сообщение lelmvj »

Во Львове обязали маркировать товары российского происхождения

Відповідно до ухвали ЛМР торгові мережі Львова повинні маркувати російські товари
22.07.2014, 13:04

22 липня у Львівській міській раді відбулась прес-конференція щодо прийнятої міською радою ухвали «Про координацію інформаційної діяльності та захист інформаційної безпеки на території Львова у 2014-2016 роках». Ухвала передбачає обов’язкове маркування товарів російського походження, проведення акцій на підтримку українських товарів та інше.

Зокрема, начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич наголосила, що дана ухвала вступила в дію та повинна виконуватись із моменту її оприлюднення.

Хочу нагадати всім Закон «Про місцеве самоврядування», однією з норм якого передбачено, що рішення органів місцевого самоврядування, прийняті в межах компетенції, дія яких не суперечна і не скасована судом, є обов’язковим для виконання усіма фізичними особами на території відповідної адміністративної територіальної одиниці, в даному випадку — це місто Львів. Ухвала вже є підписана, належним чином зареєстрована та опублікована на сайті міської ради. Тобто, вважаємо, що з дати оприлюднення, вона є обов’язковою для виконанняГелена Пайонкевич.

Ця ухвала передбачає ряд інших заходів, який повинен вживати не тільки департамент економічної політики, але й департамент гуманітарної політики. Тобто, популяризація українського книговидання, популяризацію українських засобів масової інформації, проведення відповідних уроків в школах для того, аби діти розуміли ситуацію у країні та вміли правильно на неї реагувати. Тому сподіваємось, що представники виконавчих органів міської ради, спільно з депутатським корпусом найближчим часом будуть вживати всіх можливих заходів для повної реалізації даної ухвали. Щодо відповідальності, слід зазначити про можливе звернення до суду, з позовом про невиконання обов’язкових рішення міської ради. На мою думку, це буде доволі складний процес, але цілком можливий. Є питання відповідальності передбачених Законом «Про захист прав споживачів», а також ми будемо проводити відповідні зустрічі і обговорювати можливе застосування штрафу у випадку не виконання певних норм ухвали.
Скрытый текст: показать
УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА

16-та сесія 6-го скликання
УХВАЛА № 3568


від 10.07.2014
Про координацію інформаційної діяльності та захист інформаційної безпеки на території м. Львова у 2014-2016 роках


Відповідно до ст. 17 Конституції України, ст. 7, 8 Закону України “Про основи національної безпеки України“, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ міська рада ухвалила:
1. Затвердити план заходів з координації інформаційної діяльності та захисту інформаційної безпеки на території м. Львова у 2014-2016 роках (додається).
2. Відповідальним виконавцям плану заходів з координації інформаційної діяльності та захисту інформаційної безпеки на території м. Львова у 2014-2016 роках інформувати профільні постійні комісії про його реалізацію щоквартально до 10 числа місяця, наступного за звітним.
3. Контроль за виконанням ухвали покласти на міського голову.
Міський голова А. СадовийДодаток

Затверджено
ухвалою міської ради
від ____________№_____
ПЛАН
заходів з координації інформаційної діяльності та захисту інформаційної безпеки на території м. Львова у 2014-2016 роках


1. Департаменту економічної політики Львівської міської ради забезпечити організацію та проведення у торгових мережах міста Львова промоційної кампанії “Купуй українське“ з метою збільшення попиту на вітчизняні товари.
Термін: постійно.
2. Суб’єктам господарювання на території міста Львова, що здійснюють гуртову, роздрібну торгівельну діяльність у закладах торгівлі, розміщених в окремих будівлях, малих архітектурних формах, приміщеннях тощо вжити заходів для:
- спеціального помітного маркування товарів російського походження* позначкою “Товари з Російської Федерації“ з нанесенням зображення прапора Російської Федерації (з окремим нанесенням зображення прапора Російської Федерації на цінники товарів російського походження) та їх розміщення на окремих полицях;
- запровадження інформаційних стендів у торгівельних приміщеннях, де здійснюють продаж товарів російського походження, з написом “Товари з Російської Федерації“.
* Примітка: для цілей цієї ухвали товаром російського походження вважається товар, вироблений, розфасований, зібраний, вирощений на території Російської Федерації, чи товар, виробником якого є громадянин Російської Федерації чи юридична особа, зареєстрована у Російській Федерації.

Термін: постійно.
3. Управлінню інформаційної політики та зовнішніх відносин департаменту “Адміністрація міського голови“ сформувати інформаційну групу з експертного і громадського середовища для протидії антиукраїнській пропаганді з боку Російської Федерації.
Термін: до 01.08.2014.
4. Управлінню інформаційної політики та зовнішніх відносин департаменту “Адміністрація міського голови“ забезпечити:
- постійне інформування громадськості про підтримку Львівською міською радою громадян – переселенців з Автономної Республіки Крим, м. Севастополя та східних областей України;
- інформаційний супровід проведення військово-патріотичних таборів під егідою молодіжних патріотичних організацій;
- проведення прес-конференцій та брифінгів на тему “Єдина країна!“ за участю громадських організацій, представників національних меншин та релігійних громад;
- ініціювати у рамках законодавства України про соціальну рекламу трансляції на державних, комунальних та приватних телерадіоканалах м. Львова соціальних рекламних роликів, спрямованих на єдність держави і формування патріотизму.
Термін: постійно.
5. Управлінню освіти департаменту гуманітарної політики провести у навчальних закладах м. Львова інформаційно-виховні години з роз’ясненням політичної ситуації в Україні, агресії російської держави щодо України.
Термін: впродовж 2014 року.
6. Управлінню культури департаменту гуманітарної політики забезпечити підтримку громадських ініціатив щодо протидії гастрольної діяльності музикантів, акторів та інших діячів шоу-бізнесу, які публічно підтримали агресію проти України.
Термін : постійно.
7. Управлінню культури департаменту гуманітарної політики, управлінню інформаційної політики та зовнішніх відносин департаменту “Адміністрація міського голови“ провести популяризаційні кампанії всеукраїнських друкованих засобів масової інформації, дитячих україномовних журналів.
8. Комунальному підприємству "Редакція газети Львівської міської ради “Ратуша“ здійснювати висвітлення виконання цієї ухвали та запровадити рубрику “Геть російських окупантів!“.

Секретар ради В. Павлюк

lelmvj
Сообщения: 1094
Зарегистрирован: 10 янв 2012, 11:23
Контактная информация:

Маркировка товаров из России

Непрочитанное сообщение lelmvj »

Забавный акт. Опустив правомерность, способ обнародования и прочую юридическую "шелуху", интересно как определить что товар произвел гражданин РФ ? :)

Руся-2
Сообщения: 557
Зарегистрирован: 21 апр 2014, 16:10
Контактная информация:

Маркировка товаров из России

Непрочитанное сообщение Руся-2 »

Во львовский супермаркет запустили 46 живых мышей, чтобы они погрызли российские товары
http://news.online.ua/655863/vo-lvovski ... ie-tovary/

lelmvj
Сообщения: 1094
Зарегистрирован: 10 янв 2012, 11:23
Контактная информация:

Маркировка товаров из России

Непрочитанное сообщение lelmvj »

Санкции России от Львовской ОГА
4 августа, Львовская облгосадминистрация (ЛОГА) намерена обнародовать проект решения о применении экономических санкций в отношении львовских компаний, владельцами которых являются граждане России и российские фирмы.
Денег из России во Львове более чем достаточно. И речь не только об общеизвестных брендах одежды и обуви (Sela, Carlo Pazolini, TJ Collection, Chester, Carnaby, Gloria Jeans, Oggi), бытовой техники (Vitek, Scarlett, Kaiser), банки (Сбербанк России, Проминвестбанк, Альфа-банк, ВТБ), автозаправочные станции (Лукойл, ТНК), мобильные операторы (МТС, Киевстар) и прочее.
Однако эти компании зарегистрированы не во Львове, а преимущественно в Киеве, хотя и осуществляют свою деятельность по всей стране.
Тем не менее, первый заместитель председателя ЛОГА Иосиф Сытник утверждает, что на Львовщине зарегистрировано 177 субъектов хозяйственной деятельности, учредителями которых являются фирмы и граждане России. Поскольку все эти компании, разумеется, не подпадают под международные санкции, по мнению Сытника, против них должны быть введены санкции на местном уровне.
«В ЛОГА разрабатывается механизм их (санкций – ред.) применения на Львовщине. Мы должны действовать решительно и наступательно », - написал заместитель Ирины Сех на свой ​​странице в Фейсбуке. Напомним, ранее именно Сытник подписал распоряжение об обязательной маркировке российских товаров на всей территории Львовской области.
Если ЛОГА действительно введет какие-то ограничения на деятельность местных компаний, имеющих пророссийский «след», это станет прецедентом в Украине. Правда, если львовскую инициативу не поддержат на национальном уровне, то избежать «санкций» со стороны ЛОГА будет несложно - достаточно будет перерегистрировать компанию в другой области.

Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 6 гостей