Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Транспортно-экспедиционные услуги

Путеводитель по разделу. НДС: регистрация, уплата, отчетность. Налоговая накладная, возмещение и т.д.

Модераторы: nikki, kollega, налоговик

UNREAD_POST minibuh » 22 дек 2018, 11:42

dmn писал(а):З транспортною компанією у нас судова тяганина. Ми їм винні 1 млн. Так що ні про який як двох- чи трьохстронній договір з ними речі не може бути. Шукаємо шляхи як компенсувати покупцю, але як це грамотно зробити питання. Договору компенсації транспортних послуг я не зустрічав. Транспортна компанія виставляє рахунок "за транспортні послуги/послуги доставки вантажу" нашому покупцю наприклад 30 тис.за поїздку, покупець на цих же 30 тис.виставляє рахунок нам. Метою будьякої підприємницької діяльності є отримання прибутку. Тут нижче не продасиш бо сума нижче собівартості, а вище не маєш права, бо не немає в кведах такої діяльності як "транспортні полуги".

Тогда, как у Вас в договоре с покупателем, транспортировка за чей счет ?
сделайте отдельный договор на компенсацию транспортных расходов и все. У меня такой на коммуналку с арендодателем, при проверке в 2017 никто ничего не снял.( У меня как ника ФОП-ОСН- у них любят такие вещи снимать)

За это сообщение автора minibuh поблагодарил:
dmn
minibuh

Благодарил (а): 1277 раз.

UNREAD_POST dmn » 22 дек 2018, 11:45

Договір буде укладатись на 2019 рік. Готуємо проект договору. Просто не хочу щоб визнали операції фіктивними і прийшли до нас з перевіркою.
Договір продажу може передбачати компенсацію транспортних витрат покупця?
dmn

Благодарил (а): 113 раз.

UNREAD_POST minibuh » 24 дек 2018, 10:26

dmn писал(а):Договір буде укладатись на 2019 рік. Готуємо проект договору. Просто не хочу щоб визнали операції фіктивними і прийшли до нас з перевіркою.
Договір продажу може передбачати компенсацію транспортних витрат покупця?

:a_g_a:

За это сообщение автора minibuh поблагодарил:
dmn
minibuh

Благодарил (а): 1277 раз.

Пред.

Вернуться в НДС