Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Аннулирование регистрации плательщиков НДС

Путеводитель по разделу. НДС: регистрация, уплата, отчетность. Налоговая накладная, возмещение и т.д.

Модераторы: nikki, kollega, налоговик

UNREAD_POST minibuh » 21 сен 2017, 15:35

если верить вот этому письму Лист ДФС від 23.11.2015 № 24867/6/99-99-19-03-02-15
и разъяснениям Зира то после 30.09.2017- вы ничего не сможете зарегистрировать. В Зире категория 101.27 радует ответ
:
Питання
Чи передбачена штрафна санкція за відсутність реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних у зв’язку з анулюванням реєстрації платника ПДВ – продавця до сплину терміну реєстрації, визначеному п. 201.10 ст. 201 Податкового кодексу України?
Відповідь
Коротка:
Якщо реєстрацію платника ПДВ – продавця анульовано до сплину терміну реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних визначеному п. 201.10 ст. 201 Податкового кодексу України, то штрафна санкція до такого платника не застосовується.
Повна:
Згідно з вимогами ст. 201 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) право на складання та реєстрацію податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) належить виключно платникам ПДВ.
Відповідно до п. 201.10 ст. 201 ПКУ реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у ЄРПН повинна здійснюватися з урахуванням граничних строків:
для податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 1 по 15 календарний день (включно) календарного місяця, - до останнього дня (включно) календарного місяця, в якому вони складені;
для податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 16 по останній календарний день (включно) календарного місяця, - до 15 календарного дня (включно) календарного місяця, наступного за місяцем, в якому вони складені.
У разі порушення цього терміну застосовуються штрафні санкції, передбачені ст. 120 прим.1 ПКУ в залежності від кількості календарних днів порушення терміну реєстрації в ЄРПН.
Пунктом 184.2 ст. 184 ПКУ визначено, що анулювання реєстрації платника ПДВ здійснюється на дату, зокрема, що передує дню втрати особою статусу платника ПДВ.
З моменту анулювання реєстрації особи як платника податку така особа позбавляється права на віднесення сум податку до податкового кредиту, складання податкових накладних (п. 184.5 ст. 184 ПКУ).
Отже, якщо реєстрацію платника ПДВ – продавця анульовано до сплину терміну реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в ЄРПН визначеному п. 201.10 ст. 201 ПКУ, то штрафна санкція до такого платника не застосовується.

За это сообщение автора minibuh поблагодарил:
VOA
minibuh
 
Сообщений: 2285
Зарегистрирован: 28 дек 2011, 14:00
Благодарил (а): 1254 раз.
Поблагодарили: 908 раз.

UNREAD_POST VOA » 21 сен 2017, 16:58

Большое спасибо. Придётя пробовать на себе. Т.к. эти н/н не выдаются покупателю, то можно будет и потренироваться в регистрации после даты аннулирования. В любом случае эти НО отразятся в деке. Пусть ДФС размышляет над розбіжностями.
http://stopfake.org/ Бывают такие решения, после принятия которых тараканы в голове аплодируют стоя.
Аватар пользователя
VOA
 
Сообщений: 5252
Зарегистрирован: 07 сен 2012, 21:37
Благодарил (а): 1816 раз.
Поблагодарили: 2043 раз.

UNREAD_POST VOA » 24 сен 2017, 18:43

Коллеги, а что делаем с товарной кредиторкой? Я считаю, что ничего - это чистая задолженность на 631 и просто погашаем её после аннулирования.
А как быть с недоамортизированными ОС? По-буквоедски - они явно "начали использоваться в хоз.деятельности". Но по-фискальному - требуют доначислить НО. На какую стоимость? Остаточная фискалам не нра, хотят обычную.
Кто как поступает?
http://stopfake.org/ Бывают такие решения, после принятия которых тараканы в голове аплодируют стоя.
Аватар пользователя
VOA
 
Сообщений: 5252
Зарегистрирован: 07 сен 2012, 21:37
Благодарил (а): 1816 раз.
Поблагодарили: 2043 раз.

UNREAD_POST Galla » 26 сен 2017, 13:37

184.7. Якщо товари/послуги, необоротні активи, суми податку по яких були включені до складу податкового кредиту, не були використані в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності, такий платник податку в останньому звітному (податковому) періоді не пізніше дати анулювання його реєстрації як платника податку зобов'язаний визначити податкові зобов'язання по таких товарах/послугах, необоротних активах виходячи із звичайної ціни відповідних товарів/послуг чи необоротних активів, крім випадків анулювання реєстрації як платника податку внаслідок реорганізації платника податку шляхом приєднання, злиття, перетворення, поділу та виділення відповідно до закону.


тобто по всьому, що є на залишках - по ньому має бути ПЗ з ПДВ. причому навіть на дебіторку на 371 за товари/послуги
Galla
 
Сообщений: 750
Зарегистрирован: 21 июн 2012, 11:20
Благодарил (а): 594 раз.
Поблагодарили: 262 раз.

Пред.

  • Похожие темы
    Ответов
    Просмотров
    Последнее сообщение

Вернуться в НДС

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Ads, alex88, Gb, Lina_009, Myproof, nachfin, Ya