Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Додаток 8 (жалоба) к декларации по НДС

Путеводитель по разделу. НДС: регистрация, уплата, отчетность. Налоговая накладная, возмещение и т.д.

Модераторы: nikki, kollega, налоговик

UNREAD_POST VOA » 05 дек 2012, 19:56

Не думаю, что всё так просто: если н/н отражена в реестре - значит, она была. Следовательно в додатке 8 надо было заполнять таблицу 2 додатка 8. А здесь н/н есть, а в дод.8 заполнен раздел 1. Потому наоговая и разглядела ошибку: при таблице 1 не может быть этой н/н в реестре. Хотя вопрошант не написал, ГДЕ он ошибся: перепутал таблицы или перепутал пояснение, указанное в таблице 2. Но, к сожалению, нет поля "уточнюючий" в дод.8.
Последний раз редактировалось VOA 05 дек 2012, 20:08, всего редактировалось 1 раз.
http://stopfake.org/ Бывают такие решения, после принятия которых тараканы в голове аплодируют стоя.
VOA

Благодарил (а): 1785 раз.

UNREAD_POST Marlboro » 05 дек 2012, 19:59

VOA писал(а):Не думаю, что всё так просто: если н/н отражена в реестре - значит, она была. Следовательно в додатке 8 надо было заполнять таблицу 2 додатка 8. А здесь н/н есть, а в дод.8 заполнен раздел 1. Потому наоговая и разглядела ошибку: при таблице 1 не может быть этой н/н в реестре.
Якщо слідувати логіці, а не нормам ПКУ, то саме так і є :a_g_a: Але імхо, це одна з ситуацій, коли простіше просто прикинутись шлангом і сказати, що в реєстрі було показано "щось не те" :roll:
Свідомість - це місце зустрічі душі з земним життям
Marlboro

Благодарил (а): 321 раз.

UNREAD_POST VOA » 05 дек 2012, 20:02

Як це зробити на практиці? Дійсно, цікаво - поділіться способом, бо я жодного разу не коригувала реєстр - знаю лише теорію. :a_g_a:
http://stopfake.org/ Бывают такие решения, после принятия которых тараканы в голове аплодируют стоя.
VOA

UNREAD_POST Marlboro » 05 дек 2012, 20:14

VOA писал(а):Як це зробити на практиці? Дійсно, цікаво - поділіться способом, бо я жодного разу не коригувала реєстр - знаю лише теорію. :a_g_a:
Знаєте, самому ніколи не доводилось це робити, як вдало зустрілись :D Тільки я ще й теорію не знаю, наче достатньо просто в себе зробити з мінусом запис про ПН і ще один запис з плюсом ЗП (заява платника - п.11.4 порядку ведення)
Marlboro

UNREAD_POST VOA » 05 дек 2012, 20:20

Шкода. :cry:
Багато, хто каже, що виправлявся саме по реєстру, але коли прошу детально описати "сам процес" - не можу добитися конкретики... Що ж воно там такого засекреченого?

Тим більше, що "на підході" новий порядок скаладання реєстру (вже від МФУ) і тоді вже точно ніхто не скаже, як виправлятися по старому реєстру. :cry: Як жеж жити далі? :mrgreen:
VOA

UNREAD_POST Marlboro » 05 дек 2012, 20:30

VOA писал(а):Шкода. :cry:
Багато, хто каже, що виправлявся саме по реєстру, але коли прошу детально описати "сам процес" - не можу добитися конкретики... Що ж воно там такого засекреченого?

Тим більше, що "на підході" новий порядок скаладання реєстру (вже від МФУ) і тоді вже точно ніхто не скаже, як виправлятися по старому реєстру. :cry: Як жеж жити далі? :mrgreen:
Для справки - що саме розуміється під "виправлявся по реєстру"? Чому Ви приділяєте цьому недо-документу таку увагу, штрафі то немає :?
А про МінФін - нинішня форма затверджена наказом ДПАУ, що "как-бе" незаконно, адже ці функції в світлі останніх змін законодавства взяв на себе МінФін, а отже скоріш за все просто продублюють, як з пропонованою "новою" формою 1-ДФ ;)
Marlboro

UNREAD_POST VOA » 05 дек 2012, 20:35

marlboro писал(а):Для справки - що саме розуміється під "виправлявся по реєстру"?
Даруйте, не зрозуміла питання.

marlboro писал(а):Чому Ви приділяєте цьому недо-документу таку увагу, штрафі то немає :?
За помилки в самому реєстрі майже - немає (максимум - 85 адміну). Але в даній ситуації Ви пропонуєте перевести стрілки саме на реєстр, от і питалася - як саме цей випадок зреалізувати практично?
VOA

UNREAD_POST Marlboro » 05 дек 2012, 20:39

VOA писал(а):
marlboro писал(а):Для справки - що саме розуміється під "виправлявся по реєстру"?
Даруйте, не зрозуміла питання.

marlboro писал(а):Чому Ви приділяєте цьому недо-документу таку увагу, штрафі то немає :?
За помилки в самому реєстрі майже - немає (максимум - 85 адміну). Але в даній ситуації Ви пропонуєте перевести стрілки саме на реєстр, от і питалася - як саме цей випадок зреалізувати практично?
При певному рівні хвантазії і 85 не буде, ні за подання неправдивих даних, ні за неподання взагалі ;) Ну, а що практично - подати уточнюючий чи новий не можна (якщо не новий звітний), тому сторно в себе і кінці в воду, якщо чисто технічно - то не знаю, практики не мав :( (хоча не знаю, погано це чи добре :) )
Marlboro

UNREAD_POST VOA » 05 дек 2012, 20:46

Та ні: то у податківців "хвантазії" - тому і 85 може буть. А у нас - знання (і хотілося б досвіду, ще більше - чужого) - тому і 85 може не буть.:)
Новий звітний - можна, якщо терміни дозволяють
До речі - за безплатне неподання. Які аргументи? ДПС трактує, це як некомплектна дека (навіть, якщо вона без цифр).
То Ви - "бухгалтер з морським нахилом"? :)

Ще одне: новий реєстр у порядку МФУ може бути лише з ЕЦП, тобто УСІ платники ПДВ на 100% перейдуть на електронку - враховуючи, що навіть пуста дека має бути з реєстром.
VOA

UNREAD_POST Marlboro » 05 дек 2012, 20:59

VOA писал(а):Та ні: то у податківців "хвантазії" - тому і 85 може буть. А у нас - знання (і хотілося б досвіду, ще більше - чужого) - тому і 85 може не буть.:)
Новий звітний - можна, якщо терміни дозволяють
До речі - за безплатне неподання. Які аргументи? ДПС трактує, це як некомплектна дека.
То Ви - "бухгалтер з морським нахилом"? :)
Бааачив я їхні аргументи про некомплектну деку :D (при чому на їх же хворумі - не запитуйте, що там робив :oops: )
По ПКУ штрафів взагалі немає, тут думаю навіть цитувати нічого не треба. Податковими документами з ПДВ є податкові накладні (201.6) і декларація, в якій до речі і розраховується податок (а не в реєстрі).
Щодо ст.163-1 КУпАП, яку застосовують де треба... і не треба, то там йдеться про відсутність податкового обліку або порушення порядку його ведення, в той же час що воно таке, не знають ні вони, ні ми :( . Коректно застосовувати її (і активно це практикують) при недоплаті при зменшенні "до оподаткування". В реєстрі ж ніякого обліку не ведеться.
Було б бажання - все можна elka: Якщо ставити питання так: "чи оштрафують, якщо не подам?" - то можуть, оштрафувати за перевищення швидкості можуть і того, хто ніколи за кермом не сидів :mrgreen: (такий приклад любив наводити мій наставник, юрист+бух, в якості ілюстрації "беззубості" оштрафованих)

За это сообщение автора Marlboro поблагодарил:
VOA
Marlboro

UNREAD_POST Nadina » 25 дек 2012, 09:34

Подскажите, пожалуйста, кто сталкивался. Сдала деку + додаток 8 к налоговым накладным, не включенным в реестр. Отнесла письмо и копии этих налоговых с крестиком о включении в реестр. Вчера звонят с налоговойи говорят не все подтверждающие документы подали и просят приехать. Что делать, чем отбиваться? И вообще , что могут предпринять или ничего?
Nadina

Благодарил (а): 0 раз.

UNREAD_POST alex88 » 25 дек 2012, 09:39

Nadina писал(а):Подскажите, пожалуйста, кто сталкивался. Сдала деку + додаток 8 к налоговым накладным, не включенным в реестр. Отнесла письмо и копии этих налоговых с крестиком о включении в реестр. Вчера звонят с налоговой и говорят не все подтверждающие документы подали и просят приехать. Что делать, чем отбиваться? И вообще , что могут предпринять или ничего?

Нужно было подтверждающие документы (расчетные, накладные и т. п.) нести, а не копии НН. А вообще - посмотрите отсюда, похожий вопрос обсуждался.
“Taxation is just a sophisticated way of demanding money with menaces.”(с)
alex88

Благодарил (а): 395 раз.

UNREAD_POST Nadina » 25 дек 2012, 09:54

Я звонила в налоговую в консультационный и мне сказали, что в моем случае подтверждающим документом является копия налоговой. Не подскажите, что могут выкрутить из этого? Сумма НДС в додатке 8 не большая , меньше , чем в стр.24.
Nadina

Благодарил (а): 0 раз.

UNREAD_POST lllat » 25 дек 2012, 10:01

Nadina писал(а):Подскажите, пожалуйста, кто сталкивался. Сдала деку + додаток 8 к налоговым накладным, не включенным в реестр. Отнесла письмо и копии этих налоговых с крестиком о включении в реестр. Вчера звонят с налоговойи говорят не все подтверждающие документы подали и просят приехать. Что делать, чем отбиваться? И вообще , что могут предпринять или ничего?

У нас была похожая ситуация, я просто подвезла копии недостающих документов. А что у Вас в пояснительном письме написано? Если есть общие фразы типа " предоставляем копии первичных документов по взаиморасчетам с контрагентом..." и Вы какие-то из документов просто не приложили, все можно решить с инспектором.
lllat

Благодарил (а): 3 раз.

UNREAD_POST alex88 » 25 дек 2012, 10:05

Nadina писал(а):Я звонила в налоговую в консультационный и мне сказали, что в моем случае подтверждающим документом является копия налоговой. Не подскажите, что могут выкрутить из этого? Сумма НДС в додатке 8 не большая , меньше , чем в стр.24.

Если попросили приехать, может просто довезете копии подтверждающих документов, и письмо можно попробовать заменить, наверное (если у вас там нормальные люди работают, и сможете договориться). Вообще, писали уже форумчане - могут декларацию не признать, могут НК снять, или еще чего придумают...
“Taxation is just a sophisticated way of demanding money with menaces.”(с)
alex88

Благодарил (а): 395 раз.

Пред.След.