Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Налоговая накладная

Путеводитель по разделу. НДС: регистрация, уплата, отчетность. Налоговая накладная, возмещение и т.д.

Модераторы: nikki, kollega, налоговик

UNREAD_POST Virgo » 11 фев 2015, 11:04

сообщили в этих числах что мы платедьщики НДС.
Скорей всего НДС забрали с начала января.
А вообщили позднее намного.
По факту уже есть такая ситуация.
Период закрыть невозможно.

Как быть?
Просьба посоветовать.

Я же не буду главн.бухгалтера за шкибарки брать и выяснять кто где лоханулся.
Спасибо.
Virgo
 
Сообщений: 26
Зарегистрирован: 19 янв 2015, 15:52
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

UNREAD_POST макс.лю » 11 фев 2015, 11:08

перепешите доки,тоесть покажите отгрузку до момента ликвидации плат.ндс.
макс.лю
 
Сообщений: 252
Зарегистрирован: 25 ноя 2012, 11:36
Благодарил (а): 24 раз.
Поблагодарили: 42 раз.

UNREAD_POST Virgo » 11 фев 2015, 11:13

не получиться уже закрыть бухг.период декабрем или раньше.
Как еще варианты решения.
Неужели нету? (((((((((((((
Virgo
 
Сообщений: 26
Зарегистрирован: 19 янв 2015, 15:52
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

UNREAD_POST макс.лю » 11 фев 2015, 11:17

Virgo писал(а):не получиться уже закрыть бухг.период декабрем или раньше.
Как еще варианты решения.
Неужели нету? (((((((((((((

а в чем проблема не могу понять - вы продали товар,выписали расх. и счет,НН не выписывали,так как были не плательщиками, так?
Аннулированная регистрация плательщиков НДС можете посмотреть число сдесь http://minrd.gov.ua/anulir
макс.лю
 
Сообщений: 252
Зарегистрирован: 25 ноя 2012, 11:36
Благодарил (а): 24 раз.
Поблагодарили: 42 раз.

UNREAD_POST Virgo » 11 фев 2015, 11:19

Дата анулювання реєстрації платника ПДВ -- 05.01.2015 (((((((((((((((((((((((
И как быть?
Virgo
 
Сообщений: 26
Зарегистрирован: 19 янв 2015, 15:52
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

UNREAD_POST макс.лю » 11 фев 2015, 11:22

еще раз - вы продали товар,выписали расх. и счет,НН не выписывали,так как были не плательщиками, так?Те кто от вас получил товар,продали с ндс,так как они плателбщики ндс, в чем проблема?
макс.лю
 
Сообщений: 252
Зарегистрирован: 25 ноя 2012, 11:36
Благодарил (а): 24 раз.
Поблагодарили: 42 раз.

UNREAD_POST Virgo » 11 фев 2015, 11:25

еще раз - вы продали товар,выписали расх. и счет,
НН не выписывали,так как были не плательщиками, так?
- ВЕРНО.

Те кто от вас получил товар,продали с ндс,так как они плателбщики ндс,
- верно.

Проблема в том, что клиенту от нас необходимо получить НН, которую за январь мы ему предоставить не можем.
И по этому ищу выход из ситуации.
Virgo
 
Сообщений: 26
Зарегистрирован: 19 янв 2015, 15:52
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

UNREAD_POST макс.лю » 11 фев 2015, 11:28

Virgo писал(а):еще раз - вы продали товар,выписали расх. и счет,
НН не выписывали,так как были не плательщиками, так?
- ВЕРНО.

Те кто от вас получил товар,продали с ндс,так как они плателбщики ндс,
- верно.

Проблема в том, что клиенту от нас необходимо получить НН, которую за январь мы ему предоставить не можем.
И по этому ищу выход из ситуации.

ну так передалайте ему доки 04.01.
макс.лю
 
Сообщений: 252
Зарегистрирован: 25 ноя 2012, 11:36
Благодарил (а): 24 раз.
Поблагодарили: 42 раз.

UNREAD_POST Virgo » 11 фев 2015, 11:31

Спасибо Макс.Лю за диалог )
Буду общаться с глав.бухгалетром!!!
Virgo
 
Сообщений: 26
Зарегистрирован: 19 янв 2015, 15:52
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

UNREAD_POST OksanaNet » 11 фев 2015, 12:11

Допоможіть, будь ласка.
Прийшла помилка при реєстрації пн за 05.01.2015

Помилка - загальна сума податку за операцією з постачання товарів (послуг) (сума ПДВ згідно податкових накладних
та сума коригування податкового зобов’язання та податкового кредиту розрахунку коригування) (52.31) не досягає обсягу,
визначеного пунктом 11 підрозділу 2 розділу XX Податкового кодексу України (10000.00).
Податкова накладна не може бути прийнята
OksanaNet
 
Сообщений: 1
Зарегистрирован: 11 фев 2015, 12:07
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

UNREAD_POST ksuxa » 11 фев 2015, 14:59

У нас тоже такая ситуация была, что я тут и добивалась узнать как ее зарегистрировать если кто помнит)))) Вообщем ответ налоговой горячей линии куда мы в итоге дозвонились! За январь месяц регистрировать нн которые не превышают 10000 ндс, не обязательно и если в 15 дневный срок не успели зарегистрировать то просто отправляйте котрагенту нн без регистрации, ее уже вы не как не зарегистрируете, это касается только январских накладных!
ksuxa
 
Сообщений: 26
Зарегистрирован: 22 янв 2015, 13:21
Благодарил (а): 1 раз.
Поблагодарили: 2 раз.

UNREAD_POST vektor » 11 фев 2015, 16:27

А як треба було починати нумерацію податкових накладних з 1-го лютого? з одиниці чи далі після січня? тобто з початку з кожного місяця чи упродовж року?
vektor
 
Сообщений: 155
Зарегистрирован: 15 дек 2011, 17:35
Благодарил (а): 10 раз.
Поблагодарили: 23 раз.

UNREAD_POST Mecano » 11 фев 2015, 16:41

vektor писал(а):А як треба було починати нумерацію податкових накладних з 1-го лютого? з одиниці чи далі після січня? тобто з початку з кожного місяця чи упродовж року?

Это как у вас в приказе об учетной политике предприятия прописано. Можно каждый месяц с единицы начинать, а можно и сквозную нумерацию вести с начала года.
Mecano
 
Сообщений: 126
Зарегистрирован: 23 дек 2011, 10:41
Благодарил (а): 38 раз.
Поблагодарили: 25 раз.

UNREAD_POST len' » 11 фев 2015, 20:12

Mecano писал(а):
vektor писал(а):А як треба було починати нумерацію податкових накладних з 1-го лютого? з одиниці чи далі після січня? тобто з початку з кожного місяця чи упродовж року?

Это как у вас в приказе об учетной политике предприятия прописано. Можно каждый месяц с единицы начинать, а можно и сквозную нумерацию вести с начала года.


Наказ Міністерства фінансів України 22 вересня 2014 року N 957 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 14 листопада 2014 року N 1129)
ПОРЯДОК заповнення податкової накладної

Облік (нумерація) складених податкових накладних ведеться платником податку на додану вартість у довільних формі та порядку.
Не допускається складання платником податку на додану вартість за однією датою податкових накладних з однаковим порядковим номером.

За это сообщение автора len' поблагодарил:
vektor
len'
 
Сообщений: 192
Зарегистрирован: 13 окт 2012, 13:56
Благодарил (а): 50 раз.
Поблагодарили: 28 раз.

UNREAD_POST налоговик » 12 фев 2015, 16:00

Номенклатура в итоговой налоговой накладной

Чи потрібно в податковій накладній, виписаній за щоденними підсумками операцій, зазначати код товару згідно з УКТ ЗЕД при постачанні підакцизних та імпортованих товарів?
Відповідь
Коротка:
Оскільки касові чеки містять інформацію про асортимент товарів, придбаних покупцями, платник податку має можливість згрупувати продані товари за групами, що відповідають певному коду УКТ ЗЕД, а тому у графі 4 податкової накладної, складеної за щоденними підсумками операцій, при продажу підакцизних та імпортованих товарів зазначаються їх коди згідно з УКТ ЗЕД.
Повна:
Пунктом 201.1 ст. 201 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями визначено, що платник податку зобов’язаний надати покупцю (отримувачу) податкову накладну, складену в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи, та зареєстровану в Єдиному реєстрі податкових накладних, у якій зазначаються в окремих рядках обов’язкові реквізити, зокрема код товару згідно з УКТ ЗЕД
Відповідно до п. 15 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 22.09.2014 № 957, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 13.10.2014 за № 1235/26012, із змінами і доповненнями (далі – Порядок № 957) до розділу I податкової накладної вносяться дані у розрізі номенклатури постачання товарів/послуг, зокрема, до графи 4 - код товару згідно з УКТ ЗЕД.
Графа 4 заповнюється у разі постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України, на всіх етапах постачання таких товарів.
Згідно із п. 13 Порядку № 957 податкова накладна складається за щоденними підсумками операцій (якщо податкова накладна не була складена на ці операції) у разі, зокрема, здійснення постачання товарів/послуг за готівку кінцевому споживачеві (який не є платником податку), розрахунки за які проводяться через касу/реєстратори розрахункових операцій або через банківську установу чи платіжний пристрій (безпосередньо на поточний рахунок постачальника).
Відповідно до п. 9 Порядку № 957 податкові накладні складені за щоденними підсумками операцій не видаються отримувачу (покупцю) товарів/послуг. При цьому у верхній лівій частині такої податкової накладної робиться відповідна помітка «Х» та зазначається тип причини «11» - складена за щоденними підсумками операцій.
В податковій накладній, яка складається за щоденними підсумками операцій у разі здійснення поставки товарів/послуг за готівку кінцевому споживачеві (який не є платником ПДВ), суми розрахунків за касовими чеками, надрукованими протягом дня, та суми ПДВ за такими розрахунками зазначаються загальною сумою, що відповідає фактичній сумі виторгу та сумі ПДВ, яка відображена у Z-звіті.
При цьому, оскільки такі касові чеки містять інформацію про асортимент товарів, придбаних покупцями, платник податку має можливість згрупувати в такій податковій накладній в графі 3 «Номенклатура постачання товарів/послуг продавця» товари за групами, що відповідають певному коду УКТ ЗЕД.
Враховуючи викладене, у графі 4 податкової накладної, складеної за щоденними підсумками операцій, при продажу підакцизних та імпортованих товарів зазначаються їх коди згідно з УКТ ЗЕД.


Такое уже было и раньше: Реестр выданных и полученных налоговых накладных
Аватар пользователя
налоговик
 
Сообщений: 5685
Зарегистрирован: 20 ноя 2010, 23:29
Благодарил (а): 802 раз.
Поблагодарили: 2571 раз.

Пред.След.

  • Похожие темы
    Ответов
    Просмотров
    Последнее сообщение

Вернуться в НДС

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Ads, Gb, Kamillfo, lutishka, vikakool, Ya