Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Налоговая накладная

Путеводитель по разделу. НДС: регистрация, уплата, отчетность. Налоговая накладная, возмещение и т.д.

Модераторы: nikki, kollega, налоговик

UNREAD_POST minibuh » 10 мар 2016, 16:31

налоговик писал(а):НН на отечественный товар с кодом право на НК даст.

почему даст ? это не считается ошибкой ?
или это ошибка, но не в коде ?
minibuh
 
Сообщений: 1973
Зарегистрирован: 28 дек 2011, 14:00
Благодарил (а): 1134 раз.
Поблагодарили: 772 раз.

UNREAD_POST налоговик » 10 мар 2016, 16:46

minibuh писал(а):
налоговик писал(а):НН на отечественный товар с кодом право на НК даст.

почему даст ? это не считается ошибкой ?
или это ошибка, но не в коде ?


Код не обязательный реквизит в этой НН.
Соответственно, даже если в нем ошибка, то на НК это не влияет.

За это сообщение автора налоговик поблагодарил:
minibuh
Аватар пользователя
налоговик
 
Сообщений: 5606
Зарегистрирован: 20 ноя 2010, 23:29
Благодарил (а): 786 раз.
Поблагодарили: 2507 раз.

UNREAD_POST bur » 17 мар 2016, 10:27

ГФСУ запрещает менять номенклатуру по сравнению с тем что есть в приходных документах !!!

Питання
Яку номенклатуру товарів/послуг необхідно зазначити продавцю у графі 3 податкової накладної при реалізації раніше придбаних ним товарів/послуг (у тому числі ввезених на митну територію України чи підакцизних товарів)?
Відповідь
Коротка:
На всіх етапах постачання товарів/послуг до кінцевого споживача, у тому числі імпортованих чи підакцизних товарів, у графі 3 «Номенклатура товарів/послуг продавця» податкової накладної продавець повинен зазначати дані, які відповідають документам, що підтверджують їх придбання таким продавцем.
Повна:
Відповідно до п. 201.1 ст. 201 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі - ПКУ) на дату виникнення податкових зобов’язань платник податку зобов’язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних у встановлений ПКУ термін.
У податковій накладній зазначаються в окремих рядках обов’язкові реквізити, зокрема:
опис (номенклатура) товарів/послуг та їх кількість, обсяг;
код товару згідно з УКТ ЗЕД (для підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України).
Пунктом 15 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 22.09.2014 № 957, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 13.10.2014 за № 1235/26012 зі змінами і доповненнями, визначено, що до розд. I податкової накладної вносяться дані у розрізі номенклатури постачання товарів/послуг, зокрема:
до графи 3 - номенклатура товарів/послуг постачальника (продавця);
до графи 4 - код товару згідно з УКТ ЗЕД.
При цьому графа 4 податкової накладної заповнюється у разі постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України, на всіх етапах постачання таких товарів.
Статтею 215 ПКУ конкретизовано перелік підакцизних товарів та їх коди згідно з УКТ ЗЕД, а тому при здійсненні операції з постачання підакцизних товарів зазначені коди повинні відображатись у податковій накладній.
Класифікація ввезених товарів на митну територію України, здійснюється згідно з вимогами ст. 69 Митного кодексу України від 13 березня 2012 року № 4495-VI зі змінами та доповненнями.
Отже, на всіх етапах постачання товарів/послуг до кінцевого споживача, у тому числі імпортованих чи підакцизних товарів, у графі 3 «Номенклатура товарів/послуг продавця» податкової накладної продавець повинен зазначати дані, які відповідають документам, що підтверджують їх придбання таким продавцем.

За это сообщение автора bur поблагодарили: 2
minibuh, налоговик
bur
 
Сообщений: 1434
Зарегистрирован: 13 сен 2013, 16:25
Благодарил (а): 116 раз.
Поблагодарили: 422 раз.

UNREAD_POST minibuh » 17 мар 2016, 11:22

Бывало у них такое ранее,думала прошло,оказывается нет :) .
Только они раньше в строну налога на прибыль по не признанию расходов смотрели. Байки травили в духе :" Вот купили у поставщика ведро красное , а продали красное ведро. А это два разных ведра и стоимость "ведро красное" в себестоимость "красное ведро" нельзя относить . :) До сих пор не могу представить для кого они такие страшилки сочиняют :roll:
Интересно, а что мне как продавцу будет за то,что я изменю название . К примеру сокращу ... :? Налоговый кредит снять не могут ... Обязательства с меня тоже не снимут... :?
Ну максимум теоретически могут снять НК моего покупателя доказав,что есть ошибка графе 3" номенклатура" .И то это уже таким неадекватными людьми надо быть,что б до такого додуматься.
И то им сначала меня проверить,что б это обнаружить ..., а потом еще и покупателей ...

За это сообщение автора minibuh поблагодарил:
bur
minibuh
 
Сообщений: 1973
Зарегистрирован: 28 дек 2011, 14:00
Благодарил (а): 1134 раз.
Поблагодарили: 772 раз.

UNREAD_POST bur » 17 мар 2016, 11:39

minibuh писал(а):И то это уже таким неадекватными людьми надо быть,что б до такого додуматься.


:!:
bur
 
Сообщений: 1434
Зарегистрирован: 13 сен 2013, 16:25
Благодарил (а): 116 раз.
Поблагодарили: 422 раз.

UNREAD_POST igv6770 » 17 мар 2016, 17:06

Добрый день! Подскажите если в отчётном периоде НДС выходит на возмещение,могу я сумму НК этого м-ца отнести в другой период чтобы не было минуса?
igv6770
 
Сообщений: 53
Зарегистрирован: 10 ноя 2015, 15:17
Благодарил (а): 17 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

UNREAD_POST lala555 » 17 мар 2016, 18:11

подскажите, уже ведь можно не просить РК к НН если в НН указано ТОВ вместо ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ?
lala555
 
Сообщений: 408
Зарегистрирован: 03 июн 2013, 14:34
Благодарил (а): 220 раз.
Поблагодарили: 12 раз.

UNREAD_POST minibuh » 17 мар 2016, 18:49

lala555 писал(а):подскажите, уже ведь можно не просить РК к НН если в НН указано ТОВ вместо ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ?

:a_g_a:

За это сообщение автора minibuh поблагодарил:
lala555
minibuh
 
Сообщений: 1973
Зарегистрирован: 28 дек 2011, 14:00
Благодарил (а): 1134 раз.
Поблагодарили: 772 раз.

UNREAD_POST налоговик » 17 мар 2016, 19:11

igv6770 писал(а):Добрый день! Подскажите если в отчётном периоде НДС выходит на возмещение,могу я сумму НК этого м-ца отнести в другой период чтобы не было минуса?


Можете. Целый год тащить. Или 1095 дней (но тогда через уточненку).
Все в этой теме. Можно читать с конца.
"Старые" (запоздавшие) налоговые накладные: 365 дней

За это сообщение автора налоговик поблагодарил:
igv6770
Аватар пользователя
налоговик
 
Сообщений: 5606
Зарегистрирован: 20 ноя 2010, 23:29
Благодарил (а): 786 раз.
Поблагодарили: 2507 раз.

UNREAD_POST Galla » 18 мар 2016, 10:00

lala555 писал(а):подскажите, уже ведь можно не просить РК к НН если в НН указано ТОВ вместо ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ?

пп.д п.201.1 ПКУ - повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість, - покупця (отримувача) товарів/послуг;

За это сообщение автора Galla поблагодарил:
lala555
Galla
 
Сообщений: 703
Зарегистрирован: 21 июн 2012, 11:20
Благодарил (а): 544 раз.
Поблагодарили: 245 раз.

UNREAD_POST minibuh » 18 мар 2016, 10:38

Galla писал(а):
lala555 писал(а):подскажите, уже ведь можно не просить РК к НН если в НН указано ТОВ вместо ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ?

пп.д п.201.1 ПКУ - повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість, - покупця (отримувача) товарів/послуг;

але в нас є мабуть найулюбеніший пункт ПКУ 201.10
Податкова накладна, що містить помилки в реквізитах, визначених пунктом 201.1 цієї статті (крім коду товару згідно з УКТ ЗЕД), які не заважають ідентифікувати здійснену операцію, її зміст (товар/послугу, що постачаються), період, сторони та суму податкових зобов’язань, є підставою для віднесення покупцем сум податку до податкового кредиту.

і тому навіть якщо в статуті не має скороченої назви до податкового кредиту відносити можна.

За это сообщение автора minibuh поблагодарил:
lala555
minibuh
 
Сообщений: 1973
Зарегистрирован: 28 дек 2011, 14:00
Благодарил (а): 1134 раз.
Поблагодарили: 772 раз.

UNREAD_POST lala555 » 18 мар 2016, 10:57

как хорошо!
lala555
 
Сообщений: 408
Зарегистрирован: 03 июн 2013, 14:34
Благодарил (а): 220 раз.
Поблагодарили: 12 раз.

UNREAD_POST minibuh » 18 мар 2016, 12:49

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ від 02.03.2016 р. № 4701/6/99-99-19-03-02-15
Про розгляд звернення

Державна фіскальна служба України розглянула звернення платника податку щодо визнання податкової накладної недійсною та заповненою з порушенням, якщо в ній обов'язкові реквізити, які стосуються повної або скороченої назви продавця та покупця, відповідають назві, зазначеній у статутних документах таких осіб, але розмір літер (великі/малі) такої назви не співпадає, та, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі - Кодекс), повідомляє. Згідно з пп. "в" та пп. "д" п. 201.1 ст. 201 Кодексу у податковій накладній вказуються в окремих рядках обов'язкові реквізити, зокрема повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи, або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість, - продавця товарів/послуг та повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи, або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість, - покупця (отримувача) товарів/послуг. Податкова накладна, що містить помилки в реквізитах, визначених п. 201.1 ст. 201 Кодексу (крім коду товару згідно з УКТ ЗЕД), які не заважають ідентифікувати здійснену операцію, її зміст (товар/послугу, що постачаються), період, сторони та суму податкових зобов'язань, є підставою для віднесення покупцем сум податку до податкового кредиту (п. 201.10 ст. 201 Кодексу). Враховуючи викладене, у разі якщо обов'язкові реквізити податкової накладної, які стосуються повної або скороченої назви продавця та покупця, відповідають назві, зазначеній в статутних документах таких осіб, але розмір літер (великі/малі) назви не співпадає, то податкова накладна визнається дійсною. Голова Р. М. Насіров

Источник: http://buhgalter911.com/Res/Zakoni/Pism ... 31250.aspx
minibuh
 
Сообщений: 1973
Зарегистрирован: 28 дек 2011, 14:00
Благодарил (а): 1134 раз.
Поблагодарили: 772 раз.

UNREAD_POST igv6770 » 18 мар 2016, 17:50

Обнаружила в НН от поставщика в своём названии пред-тия в слове "обмеженою "пропущенна ошибочно буква. Дека по НДС сдана. Что теперь, я не и мела права включить в свой НК сумму т.к. поставщик ошибся?
igv6770
 
Сообщений: 53
Зарегистрирован: 10 ноя 2015, 15:17
Благодарил (а): 17 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

UNREAD_POST minibuh » 18 мар 2016, 20:51

Можете п 201.10 ПКУ
minibuh
 
Сообщений: 1973
Зарегистрирован: 28 дек 2011, 14:00
Благодарил (а): 1134 раз.
Поблагодарили: 772 раз.

Пред.След.

  • Похожие темы
    Ответов
    Просмотров
    Последнее сообщение

Вернуться в НДС

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Ads, Gb, lola, Ya