Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Подрядные работы и кассовый метод НДС

Путеводитель по разделу. НДС: регистрация, уплата, отчетность. Налоговая накладная, возмещение и т.д.

Модераторы: nikki, kollega, налоговик

UNREAD_POST налоговик » 27 мар 2012, 07:58

На кассовый метод по подрядным работам никаких заявлений подавать не нужно

Наше предприятие занимается подрядными работами. Вопрос: как происходит процедура перехода на кассовый метод: как нужно сообщить в ГНИ о решении о переходе, нужны ли для этого дополнительные документы. либо дополнительное извещение от ГНИ?

Пунктом 15 Закону України від 22..12.2011 року № 4220 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності та вдосконалення державного регулювання у сфері містобудівної діяльності» пункт 187.1 статті 187 Податкового кодексу України доповнено абзацом четвертим такого змісту: "За операціями з виконання підрядних будівельних робіт суб'єкти підприємницької діяльності можуть застосовувати касовий метод податкового обліку відповідно до підпункту 14.1.266 пункту 14.1 статті 14 цього Кодексу" Зазначені зміни набрали чинності з 19 січня п.р Податковим законодавством України не передбачено подання до державних податкових органів будь - яких заяв або інших документів, що підтверджують початок застосування платником, який здійснює підрядні будівельні роботи, касового методу визначення податкових зобов’язань. Поряд з цим, повідомляємо, що у разі застосування платниками касового методу визначення податкових зобов'язань і податкового кредиту аналогічно, як і відповідно до пункту 187.10 статті 187 розділу V Кодексу, такі платники здійснюють розподіл сум податку на додану вартість, нарахованого (сплаченого) у зв'язку з отриманням товарів/послуг, при постачанні яких застосовуються одночасно і касовий метод, і загальні правила визначення податкових зобов'язань і податкового кредиту у порядку і за формою відповідно до таблиці 4 (Д7) (додаток 7) та подають зазначений додаток до декларації з ПДВ.

Державна податкова служба у Луганській області
Аватар пользователя
налоговик
 
Сообщений: 5698
Зарегистрирован: 20 ноя 2010, 23:29
Благодарил (а): 806 раз.
Поблагодарили: 2592 раз.

  • Похожие темы
    Ответов
    Просмотров
    Последнее сообщение

Вернуться в НДС

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Ads, Gb, Kamillfo, lutishka, MR, Ya