Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Регистрация плательщиков НДС

Путеводитель по разделу. НДС: регистрация, уплата, отчетность. Налоговая накладная, возмещение и т.д.

Модераторы: nikki, kollega, налоговик

UNREAD_POST WASILISSA » 15 сен 2012, 19:04

Добрый день! Нас лишили свидетельства НДС 28 августа 2012 года. Какой последний срок подачи заявления на регистрацию НДС и с какого срока учитываются 300 000 тыс. обороты, у меня только за этот год 1 000 000.Если за последние 12 месяцев, то мы попали, но может 300 000 тыс. обороты с момента лишения нас свидетельства???????? :oops: :oops: :oops: ПОМОГИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! не знаю что делать!!!!!!!!!!!!! :(
WASILISSA

Благодарил (а): 0 раз.

UNREAD_POST налог » 15 сен 2012, 19:20

OldRace писал(а):Добрый день! Так как у меня не планируется ближайшие 1-2 квартала ни какой деятельности, позавчера сдала свидетельство единого налога 2 группа и сегодня был звонок с "родной" налоговой.....Мне очень настойчиво порекомендовали стать плательщиком НДС, т.к. за последние 12 месяцев мой за декларированный оборот составил больше 300 тыс. грн. Плательщиком НДС быть не хочу, деятельности ближайшие 3-6 мес. вести не буду, ФОП закрывать тоже не хочу. Вопрос: могут ли меня обязать стать плательщицей НДС? чем мне это грозит? если не могут, как это правильно аргументировать? Заранее благодарна за ответы...

Если за последних 12 месяцев объем облагаемых операций превышает 300000грн, то должны зарегистрироваться. Подать заявленеи нужно в теченеи 10 дн. после перехода на общую систему.
Если заяву не подать, то с облагаемых поставок начислят НО без права на НК. Кроме того штраф 25% от начисленного + пеня. Вроде штраф за неподачу заявы и за неподачу деклараци и не применяют. (ОНК № 588)
налог

UNREAD_POST налог » 15 сен 2012, 19:22

WASILISSA писал(а):Добрый день! Нас лишили свидетельства НДС 28 августа 2012 года. Какой последний срок подачи заявления на регистрацию НДС и с какого срока учитываются 300 000 тыс. обороты, у меня только за этот год 1 000 000.Если за последние 12 месяцев, то мы попали, но может 300 000 тыс. обороты с момента лишения нас свидетельства???????? :oops: :oops: :oops: ПОМОГИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! не знаю что делать!!!!!!!!!!!!! :(

Вроде никаких особенностей нет. Объемы считаем за последние 12 месяцев. Срок подачи заявы - см. предыдущее сообщение.
налог

UNREAD_POST WASILISSA » 15 сен 2012, 19:54

Вроде никаких особенностей нет. Объемы считаем за последние 12 месяцев. Срок подачи заявы - см. предыдущее сообщение.[/quote]
то есть в течение 10 дней с 28 августа? :oops:
WASILISSA

UNREAD_POST WASILISSA » 15 сен 2012, 22:24

WASILISSA писал(а):Вроде никаких особенностей нет. Объемы считаем за последние 12 месяцев. Срок подачи заявы - см. предыдущее сообщение.

то есть в течение 10 дней с 28 августа? :oops:[/quote]
Или с 29/08 подавать заяву ?????????? И еще . у меня на балансе ОС на 100 000грн. Есть ли возможность не начислять условную продажу?
Ответьте, плиззззззззззззззззззз
WASILISSA

UNREAD_POST VOA » 16 сен 2012, 18:27

А у Вас на законных основаниях отобрали предыдущее свидетельство НДС? Если нет - то обжалуйте это решение ГНИ. В противном случае - всё те же 10 дней, о которых сказано выше. Если за это время у Вас не было поставок, то Вам никакие НО не грозят, кроме условной продажи.
Не делать условную продажу можно только по тем ТМЦ и ОС, по которым не был отражён НК.
Как вариант: если это очень давние ТМЦ и ОС - то ГНИ непросто будет доказать, что НК по ним формировался.
http://stopfake.org/ Бывают такие решения, после принятия которых тараканы в голове аплодируют стоя.
VOA

Благодарил (а): 1790 раз.

UNREAD_POST WASILISSA » 17 сен 2012, 15:38

то ессть обязательства мне посчитают с 30 августа по 14 сентября, когда мы узнали что не плательщики. Лишили на том основании что не подтвердили данные в ЕР :(
WASILISSA

UNREAD_POST demko » 09 окт 2012, 17:54

Які операції вважаються такими, що підлягають оподаткуванню в цілях визначення необхідних об’ємів плостачання для обов’язкової та добровільної реєстрації платником ПДВ?

При розрахунку загальної суми від здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню згідно з Кодексом, для визначення необхідності обов'язкової реєстрації та можливості добровільної реєстрації платником ПДВ потрібно враховувати значення терміну постачання товарів/послуг (п. 14.1.185 та п. 14.1.191 р. І Кодексу). Згідно із розділами V та ХХ Кодексу до оподатковуваних операцій з постачання товарів/послуг належать операції, що підлягають оподаткуванню за основною ставкою ПДВ, нульовою ставкою ПДВ, звільнені та тимчасово звільнені від оподаткування ПДВ. Таким чином, при визначенні загального обсягу оподатковуваних операцій звітного періоду для реєстрації (обов’язкової, добровільної) платником ПДВ враховуються обсяги операцій, що підлягають оподаткуванню за основною ставкою ПДВ, нульовою ставкою ПДВ, звільнені та тимчасово звільнені від оподаткування ПДВ.

Операції що не є обєктом оподаткування, оскільки місцем постачання є не Митна територія України попадають при визначенні загального обсягу оподатковуваних операцій звітного періоду для реєстрації ?
demko

UNREAD_POST Malinka76 » 07 ноя 2012, 17:03

Будь ласка, допоможіть розібратися (може подібна тема була, але я незнайшла). Згідно Рішення ДПІ відповідно до п.п. «и» п.184.1 (більш ніж 50% від продажу товарів- неплатникам ПДВ) фермерському господарству було анульовано Спеціальне свідоцтво. В зв"язку із змінами в законодавстві зазначений пункт виключено. Знов подали заяву на реєстрацію як платник спецподатку.
МДПІ надала відповідь, що згідно п.п. 6.3 Положення № 1394 податковий орган відмовляє сільськогосподарському підприємству у реєстрації як суб'єкта спеціального режиму оподаткування, якщо такий платник податків:
в) був виключений із реєстру суб'єктів спеціального режиму оподаткування у зв'язку з перевищенням питомої ваги несільськогосподарських товарів (послуг) та від дати такого виключення до дати подання заяви про повторну реєстрацію суб'єктом спеціального режиму оподаткування не спливло 12 послідовних звітних податкових періодів.
Я не розумію- як зазначений пункт Положення стосується нашої ситуації???
З 5 листопада у нас у нас обсяг продаж став понад 300 тис. ДПІ стверджує, що ми не можемо зареєструватись на спецрежимі, тільки звичаний ПДВ. Чі правомірна їх відмова?
Malinka76

UNREAD_POST demko » 31 янв 2013, 12:52

Допоможіть, яким чином аргументувати в листі до ДПІ, те що податковий орган , забовязаний прийняти заяву 1-ПДВ , і на підставі розгляду , дати офіційну відмову. Ситуація така, що працівникі ДПІ відмовляються безпосередньо прийняти заяву. А ст.183.8 чітко не забовязує їх офіційно,письмово відмовити у реєстрації.
demko

UNREAD_POST Marlboro » 31 янв 2013, 12:58

demko писал(а):Допоможіть, яким чином аргументувати в листі до ДПІ, те що податковий орган , забовязаний прийняти заяву 1-ПДВ , і на підставі розгляду , дати офіційну відмову. Ситуація така, що працівникі ДПІ відмовляються безпосередньо прийняти заяву. А ст.183.8 чітко не забовязує їх офіційно,письмово відмовити у реєстрації.
Почитайте МІН ФІН НАКАЗ від 19.11.2012 № 1203 та Наказ ДПАУ №315 от 01.07.1998.
Свідомість - це місце зустрічі душі з земним життям
Marlboro

Благодарил (а): 323 раз.

UNREAD_POST VOA » 31 янв 2013, 13:01

Попробуйте ещё ст.42 НКУ.
http://stopfake.org/ Бывают такие решения, после принятия которых тараканы в голове аплодируют стоя.
VOA

UNREAD_POST demko » 31 янв 2013, 13:24

Я говорю про ст.183 заява подаєтсья особисто керівником або представником ЮО. А посадові особи ДПІ відмовляються прийняти. Безпдіставно?
Повинен бути пункт, де органи податкової забовязані приймати заяви від платників, по анології із п.49,8
demko

UNREAD_POST VOA » 31 янв 2013, 13:25

Жалоба в область или прокуратуру.
Или звонок на "пульс" - народ на форумах пишет, что помогает - сама не пользовалась.
У меня лично был звонок в борьбу с коррупцией, когда не хотели труд.договор с минималкой видеть и не брали заяву на выдачу справки работнику ЧПЕНа в 2011 году. Помогло.
Последний раз редактировалось VOA 31 янв 2013, 13:30, всего редактировалось 1 раз.
VOA

UNREAD_POST Marlboro » 31 янв 2013, 13:29

Ви не читаєте те, що Вам пишуть. Подивіться розділ 3-й Наказу ДПАУ №315 від 01.07.1998. Можете ще Постанову КМУ № 348 від 19.04.1997 подивитись.
Подаєте дві заяви через канцелярію + дві копії скарги. По одному екземпляру повертають з відмітками, скарги також посилати в прокуратуру. Якщо не приймають в канцелярії - ще додатково скарга на працівника канцелярії. Останнє речення повторювати до безкінечності, доки не закінчаться працівники, або доки не приймуть.
Свідомість - це місце зустрічі душі з земним життям
Marlboro

Благодарил (а): 323 раз.

Пред.След.