Страница 1 из 1

Дека НДС с уточн. разрахунком - в пакете два Дод.5?

UNREAD_POSTДобавлено: 17 апр 2014, 15:55
245390
Сделал Декларацию НДС с уточнюючим розрахунком. К деларации идет свой Дод.5 и к розрахунку идет Дод.5 (уточнюючий). Все в одном пакете с декларацией
Отправил.
получил квитанцию №1 с ошибкой:

"Результат: ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.
При необхідності виправте документ та відправте його знову.

Виявлені помилки:

Помилка XML Некоректний елемент "LINKED_DOCS/DOC", NUM='3' - дублюється код пов'язаного документа - додатка 'J0215105'
- Переконайтесь що Ви використовуете останню версію програмного забезпечення формування звітності. При необхідності зверніться до постачальника програми формування і відправки звітності"

Что делать? может не надо в одном пакете отправлять, а как тогда?

Дека НДС с уточн. разрахунком - в пакете два Дод.5?

UNREAD_POSTДобавлено: 17 апр 2014, 16:34
Goldenplume
Добрый день.
В составе декларации не принимает. Выдает ошибку.
Я подавала вчера пакет - УР самост.документ+дод.5 Уточняющий. В таком пакете прошло.

Дека НДС с уточн. разрахунком - в пакете два Дод.5?

UNREAD_POSTДобавлено: 17 апр 2014, 17:26
245390
спасибо, это понятно, но отдельный уточнюючий документ требует предоплаты (у меня увеличиваются обязательства), поэтому хотелось бы подать вместе с декой. Но видимо не судьба. Придется уточнять позже

Дека НДС с уточн. разрахунком - в пакете два Дод.5?

UNREAD_POSTДобавлено: 18 апр 2014, 23:52
kollega
245390 писал(а): отдельный уточнюючий документ требует предоплаты (у меня увеличиваются обязательства)

Зато штраф меньше ;)

Дека НДС с уточн. разрахунком - в пакете два Дод.5?

UNREAD_POSTДобавлено: 18 апр 2014, 23:59
VOA
Можно попытаться сдаться вручную + флешка, а реестр отправить электронкой с ЭЦП.
У меня пару раз принимали на бумаге во время "пиковых" нагрузок, когда сервер ни в какую не работал.
И ещё в декабре 2013 Днепровская налоговая в Киеве отвечала так:

Дата статьи 09.12.2013
Чи є обов’язковим подання звітності в електронному вигляді (в т.ч. малими підприємствами, ФОП - платниками ПДВ)?
Відповідно до п. 49.3 ст. 49 Податкового кодексу України податкова декларація подається за вибором платника податків, якщо інше не передбачено цим Кодексом, в один із таких способів:

а) особисто платником податків або уповноваженою на це особою;

б) надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

в) засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

Згідно з п. 49.4 ст. 49 Податкового кодексу платники податків, що належать до великих та середніх підприємств, подають податкові декларації до контролюючого органу в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

Враховуючи вищенаведене, не є обов’язковим подання податкової звітності в електронному вигляді до контролюючого органу платниками податків (в т.ч. малими підприємствами, фізичними особами – підприємцями), за винятком великих та середніх підприємств.

Отправить по E-mail
Источник: ГНИ в Днепровском районе г. Киева