Переезд ООО (плат.НДС) на новый Юр.адрес, какова процедура?

Путеводитель по разделу. НДС: регистрация, уплата, отчетность. Налоговая накладная, возмещение и т.д.

Модераторы: nikki, kollega, налоговик

245390
Сообщения: 399
Зарегистрирован: 11 дек 2010, 13:55
Контактная информация:

Переезд ООО (плат.НДС) на новый Юр.адрес, какова процедура?

Непрочитанное сообщение 245390 »

Работающее ООО, будет менять Юр.адрес. Необходимое условие - непрерывность действия регистрации НДС. Какова процедура, если переезд внутри одного района? Если будет меняться район? И вообще реально ли это сейчас сделать, с учетом того, что оборот ООО менее 1млн грн?

Сопутствующие материалы изучены, но куча непоняток осталась, например:
ПОЛОЖЕННЯ про реєстрацію платників податку на додану вартість http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z0232-14
Раздел 4
У разі зміни платником ПДВ місцезнаходження (місця проживання) або його переведення на обслуговування до іншого контролюючого органу зняття такого платника з обліку в одному органі і взяття на облік в іншому здійснюються в порядку, встановленому Міністерством доходів і зборів України.
и как реально это происходит?

далее
4.2. Для перереєстрації платник ПДВ подає до контролюючого органу, в якому перебуває на обліку, додаткову реєстраційну заяву з позначкою "Перереєстрація". У реєстраційній заяві платник ПДВ зазначає дані станом на дату заповнення заяви, у тому числі критерії, за якими станом на дату заповнення заяви особа відповідає статусу платника ПДВ згідно з розділом V Кодексу.
...
Стаття 181. Вимоги щодо реєстрації осіб як платників податку

181.1. У разі якщо загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню згідно з цим розділом, у тому числі з використанням локальної або глобальної комп'ютерної мережі, нарахована (сплачена) такій особі протягом останніх 12 календарних місяців, сукупно перевищує 1000000 гривень (без урахування податку на додану вартість), така особа зобов'язана зареєструватися як платник податку у контролюючому органі за своїм місцезнаходженням
Если плательщик НДС с оборотом меньше 1млн в год? подам я заяву на перерегистрацию, не аннулируют ли мою регистрацию по этому признаку?


Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 42 гостя