Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Використання зберігачем майна поклажодавця

Путеводитель по разделу. НДС: регистрация, уплата, отчетность. Налоговая накладная, возмещение и т.д.

Модераторы: nikki, kollega, налоговик

UNREAD_POST nata33 » 11 ноя 2015, 16:39

За договором зберігання ПОклажодавець передає Зберігачу транспортні засоби, з умовою в договорі про можливість використання Зберігачем транспортних засобів.

питання наступне:
Як податкова "оцінить" затрати зберігача з експлуатації ТЗ - списання пального, мастил, з/пл водіїв і т.д. ??

Є думка про те, що податкова потім не визнає витрати зберігача, пов'язані із використанням ТЗ, т як це на їх думку буде безоплатна оренда ТЗ.

P.S.Надайте будь-ласка на підтвердження власної думки роз'яснення, судові рішення ...
nata33
 
Сообщений: 51
Зарегистрирован: 21 мар 2014, 11:17
Благодарил (а): 19 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

UNREAD_POST налоговик » 11 ноя 2015, 17:30

nata33 писал(а):За договором зберігання ПОклажодавець передає Зберігачу транспортні засоби, з умовою в договорі про можливість використання Зберігачем транспортних засобів.

питання наступне:
Як податкова "оцінить" затрати зберігача з експлуатації ТЗ - списання пального, мастил, з/пл водіїв і т.д. ??

Є думка про те, що податкова потім не визнає витрати зберігача, пов'язані із використанням ТЗ, т як це на їх думку буде безоплатна оренда ТЗ.

P.S.Надайте будь-ласка на підтвердження власної думки роз'яснення, судові рішення ...


Хранение отличается от аренды тем, что при хранении права на пользование не переходит.
Есть норма

Стаття 944. Користування річчю, переданою на зберігання

1. Зберігач не має права без згоди поклажодавця користуватися річчю, переданою йому на зберігання, а також передавати її у користування іншій особі.


Все равно (даже если разрешите) у вас в этой части отношений не хранение, а аренда.

есть такое

14.1.32. відповідальне зберігання - господарська операція, що здійснюється платником податків і передбачає передачу згідно з договорами схову матеріальних цінностей на зберігання іншій фізичній чи юридичній особі без права використання у господарському обороті такої особи з подальшим поверненням таких матеріальних цінностей платнику податків без зміни якісних або кількісних характеристик;


Но сейчас уже не важно. Для налога на прибыль не существует механизма не признания расходов. Но доходы по бесплатному пользованию могут добавить :)
Поэтому если нужно пользоваться - называйте арендой и не имейте проблем.
Аватар пользователя
налоговик
 
Сообщений: 5698
Зарегистрирован: 20 ноя 2010, 23:29
Благодарил (а): 806 раз.
Поблагодарили: 2595 раз.


Вернуться в НДС

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Ads, alex88, АПЦ, Gb, lutishka, MR, suxarik.sm, Ya, yryna