Страница 18 из 18

Сельхоз-НДС

UNREAD_POSTДобавлено: 13 янв 2017, 17:02
налоговик
Державна фіскальна служба (ДФС) розблокувала на один день - 13 січня - рахунки сільгосптоваровиробників у системі електронного адміністрування (СЕА) ПДВ.

Згідно з повідомленням на сайті Української аграрної конфедерації (УАК), розблокування рахунків стало можливим завдяки зверненню аграрних асоціацій до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана.

"Усім, кому необхідно здійснити операції, лише сьогодні, 13 січня, у період з 9:00 до 17:00 відповідні рахунки будуть доступні", - йдеться на сайті УАК.

Сельхоз-НДС

UNREAD_POSTДобавлено: 01 мар 2017, 11:40
fgrubin
Що робити з залишками коштів на акумуляційних рахунках 2604?
30 січня ми туди самостійно перерахували кошти відповідно до поданих грудневих декларацій.
Якщо керуватись п. 4 Постанови КМУ № 11 то такі кошти підлягають перерахуванню на поточний рахунок, але якось не логічно, 30 січня перераховувати ці кошти з поточного на 2604, а вже 1 лютого повертати їх з 2604 на поточний.
Якщо хтось скаже, використовувати їх за цільовим призначенням, то на мою думку такий варіант не передбачений законодавством, бо вже не діє ст. 209 ПКУ, відповідно до якої регулювалось цільове використання. А головне, п. 4 Постанови КМУ № 11 прямо вказує лише один алгоритм дій:
4. Сума податку на додану вартість, що акумулюється на спеціальному рахунку, не підлягає вилученню до державного бюджету і використовується сільськогосподарським підприємством відповідно до пункту 209.2 статті 209 Кодексу, а починаючи з 1 січня 2017 р. перераховується на поточний рахунок сільськогосподарського підприємства.
У разі нецільового використання суми податку на додану вартість сільськогосподарське підприємство несе відповідальність відповідно до законодавства.

Сельхоз-НДС

UNREAD_POSTДобавлено: 28 май 2017, 19:27
Гасюк
Я не заморачивалась по этому поводу, просто потратили с 2604 на произв. нужды
А это ж его можно закрыть уже, этот счет?
Зачем он болтается

Сельхоз-НДС

UNREAD_POSTДобавлено: 12 сен 2018, 16:45
Жаннет
доброго дня! підкажіть будь-ласка, стосовно продажу зернових вище 1 міліона, який налог сплати до бюджету!? і чи можна його уникнути!???