Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

НДС при бесплатной раздаче брошюр, ручек, пакетов

Путеводитель по разделу. НДС: регистрация, уплата, отчетность. Налоговая накладная, возмещение и т.д.

Модераторы: nikki, kollega, налоговик

UNREAD_POST aniri » 17 май 2011, 08:26

Снова реклама. Теперь бесплатная раздача и НДС. Я правильно понимаю, что при бесплатной раздаче брошюр, листовок НО по НДС не начисляем т.к. это не постачання товарів без оплати, а донесение информации о продаваемой продукции в рекламных целях (списываем по акту на списание согласно отчета раздавшего)...а вот по бесплатно розданным ручкам и пакетам с логотипом - начисляем НО т.к. по НКУ п. 189.1 [*]У разі постачання товарів/послуг без оплати, з частковою оплатою їх вартості коштами, у межах бартерних операцій, натуральних виплат у рахунок оплати праці фізичним особам, що перебувають у трудових відносинах із платником податку, постачання товарів/послуг у межах балансу платника податку для невиробничого використання, а також у разі постачання товарів/послуг пов’язаній з постачальником особі, суб’єкту господарювання, який не зареєстрований як платник податку, чи фізичній особі база оподаткування визначається виходячи з фактичної ціни операції, але не нижче звичайних цін, визначених відповідно до статті 39 цього Кодексу. – прим.[*] Ст. діє 39 з 01/01/2013 року (зг. Прикінцевих положень), застосовується п.1.20 статті 1 ЗУ ПНП 1.20. – НДС 20% с операций поставки без оплаты – бесплатная раздача рекламной продукции....
и п.14.1.191 постачання товарів - будь-яка передача права на розпорядження товарами як власник, у тому числі продаж, обмін чи дарування такого товару, а також постачання товарів за рішенням суду. Спасибо.
aniri
 
Сообщений: 32
Зарегистрирован: 18 апр 2011, 09:39
Благодарил (а): 18 раз.
Поблагодарили: 2 раз.

UNREAD_POST vins » 17 май 2011, 08:39

В Единой базе налоговых знаний отвечают так

Який порядок оподаткування ПДВ операцій з безоплатного розповсюдження матеріалів з метою реклами?

Згідно з п. 185.1 ст. 185 р. V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) об’єктом оподаткування є операції платників податку з постачання товарів та послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до ст. 186 ПКУ. Відповідно до пп. «в» пп. 14.1.185, пп. 14.1.191 п. 14.1 ст. 14 р. І ПКУ постачання товарів/послуг включає в себе безоплатну передачу майна іншій особі, постачання послуг іншій особі на безоплатній основі Пунктом 189.1 ст.189 р. V ПКУ визначено, що у разі постачання товарів/послуг без оплати база оподаткування визначається виходячи з фактичної ціни операції, але не нижче звичайних цін, визначених відповідно до ст. 39 ПКУ. Враховуючи вищезазначене, операції з безоплатного розповсюдження матеріалів з метою реклами є об’єктом оподатковування ПДВ і підлягають оподаткуванню ПДВ на загальних підставах за основною ставкою.

За это сообщение автора vins поблагодарил:
aniri
Аватар пользователя
vins
 
Сообщений: 6654
Зарегистрирован: 27 дек 2010, 12:38
Благодарил (а): 2704 раз.
Поблагодарили: 2906 раз.

UNREAD_POST aniri » 17 май 2011, 08:46

можно ли сказать, что брошюра, листовка - это материал, товар....ведь говорится постачання товарів без оплати....Понятно, что гнау с удовольствием все обложит еще и доход можно приписать....В бухучете это добро на 209...значит .... Короче, начисляем на все....а не хотелось бы...
aniri
 
Сообщений: 32
Зарегистрирован: 18 апр 2011, 09:39
Благодарил (а): 18 раз.
Поблагодарили: 2 раз.

UNREAD_POST Печкин » 17 май 2011, 09:06

aniri писал(а):можно ли сказать, что брошюра, листовка - это материал, товар....ведь говорится постачання товарів без оплати....Понятно, что гнау с удовольствием все обложит еще и доход можно приписать....В бухучете это добро на 209...значит .... Короче, начисляем на все....а не хотелось бы...


Можно доказывать, что раздача листовок, брошюр не продажа товара. Более того, ранее с этим соглашалась ГНАУ.
Скрытый текст: показать
ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ
ЛИСТ
від 03.06.2002 р. N 3428/6/15-1215-26

ДПА України розглянула лист з питань оподаткування ПДВ операцій з розповсюдження рекламних матеріалів, подарунків і зразків з метою реклами і повідомляє таке.

Законодавче визначення терміна "реклама" наведено в ст. 1 Закону України від 03.07.96 р. N 270/96-ВР "Про рекламу", згідно з яким реклама - це спеціальна інформація про осіб чи продукцію, яка поширюється у будь-якій формі та у будь-який спосіб з метою прямого або опосередкованого одержання прибутку. При цьому реклама повинна бути чітко відокремлена від іншої інформації, незалежно від форм чи засобів розповсюдження.

Рекламний продукт може бути самостійно виготовлений (придбаний) і розповсюджений рекламодавцем; може бути виготовлений та розповсюджений іншою особою за замовленням рекламодавця; рекламодавець може розділити функції окремо щодо виготовлення і розповсюдження реклами між її виробником і розповсюджувачем.

Рекламоносії можуть бути оприбутковані як матеріальні цінності (рекламні щити, подарунки з логотипами, брошури, прайс-листи, рекламні проспекти, каталоги тощо), та ті, які неможливо оприбуткувати (реклама в газеті, на транспорті та ін. залежно від форми договорів).

Можуть бути безоплатно роздані:

- ТМЦ, а також роботи (послуги), які, крім рекламної, ні однієї з інших функцій не виконують (прайс-листи, рекламні проспекти, брошури, каталоги тощо);

- продукція власного виробництва;

- матеріальні цінності, які придбані підприємством для власного використання в господарській діяльності, а потім вони роздаються як подарунки (наприклад, канцелярські товари з логотипом підприємства).

Витрати, що пов'язані з рекламними заходами, відповідно до пп. 5.4.4 ст. 5 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" (далі - Закон про податок на прибуток) відносяться до витрат подвійного призначення, для яких п. 5.4 передбачено особливий порядок обліку. Суть подвійного призначення полягає у тому, що такі витрати можуть включатися до складу валових витрат у повному обсязі, тобто нелімітовані витрати, та до витрат з відповідним обмеженням, тобто лімітовані. Нелімітовані витрати - це витрати на проведення перепродажних та рекламних заходів стосовно товарів (робіт, послуг), що продаються (надаються) такими платниками податку, а до лімітованих витрат відносяться витрати на організацію прийомів, презентацій і свят, придбання і розповсюдження подарунків, включаючи безоплатну роздачу зразків товарів або безоплатне надання послуг з рекламними цілями. Зазначені витрати включаються до валових витрат підприємства у розмірі, що не перевищує 2 % від оподатковуваного прибутку за попередній звітний (податковий) квартал.

Щодо оподаткування самостійного виготовлення (придбання) та розповсюдження матеріального носія реклами, який містить в собі інформацію про товари (роботи, послуги), що продаються (виконуються, надаються) компанією та який не можна використати ні в господарській діяльності, ні по-іншому, крім застосування його як носія (джерела) інформації (наприклад, прайс-листи, рекламні проспекти, брошури, каталоги, буклети тощо), то у рекламодавця витрати, пов'язані з виготовленням (придбанням) і розповсюдженням рекламної продукції, яку можна використати як виключно носій інформації про товари (роботи, послуги), включаються до складу валових витрат відповідно до першого абзацу пп. 5.4.4 п. 5.4 Закону про податок на прибуток. Оскільки згідно з пп. 7.4.1 ст. 7 Закону України від 03.04.97 р. N 168/97 "Про податок на додану вартість" до податкового кредиту виносяться суми ПДВ, сплачені (нараховані) у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг), вартість яких відноситься до складу валових витрат, то суми ПДВ, сплачені (нараховані) при придбанні матеріальних ресурсів, вартість яких відноситься до складу валових витрат у частині, що відноситься до виробництва оподатковуваної продукції (товарів, робіт, послуг), включаються до складу податкового кредиту. Якщо ці матеріальні носії реклами є виключно засобами розповсюдження інформації, то таке розповсюдження рекламного продукту по своїй суті не підпадає під поняття продажу товарів (робіт, послуг), визначення якого встановлено п. 1.4 Закону України "Про податок на додану вартість".

При цьому як придбання рекламодавцем рекламної продукції у її виробника (рекламного агентства чи іншого виробника), так і придбання послуг у розповсюджувача реклами здійснюється за цінами з урахуванням ПДВ.

Для підтвердження понесених витрат важливо мати обґрунтоване документальне підтвердження зв'язку витрат на проведення рекламних заходів з господарською діяльністю підприємства, які при відповідному підтвердженні згідно з п. 19 Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 16 "Витрати" можуть бути віднесені на витрати щодо збуту продукції.

Заступник Голови 
О. Шитря 

+ Причем многие специалисты соглашались с этим. В лиге материальчик был по этому поводу. Вот часть по НДС:
Скрытый текст: показать
НДС

Изготовление и распространение рекламных листовок – одно из звеньев хозяйственной деятельности налогоплательщика. Операции по поставке изготовленных рекламных листовок являются объектом обложения НДС по п. 3.1 Закона о НДС. Если заказчик – плательщик налога на добавленную стоимость, то на основании налоговой накладной, полученной от изготовителя, он вправе включить начисленный (уплаченный) НДС в налоговый кредит отчетного периода (пп. 7.4.1 Закона о НДС). Разумеется, если такие рекламные листовки связаны с налогооблагаемыми (20 % или 0 %) операциями по поставке товаров (работ, услуг).

Если же в рекламных листовках упоминаются товары (работы, услуги), которые не являются объектом налогообложения по п. 3.2 Закона о НДС или освобождаются от налогообложения на основании ст. 5 этого Закона, суммы НДС, уплаченные (начисленные) в составе цены их изготовителя предприятие – заказчик включит в валовые расходы по пп. 5.3.3 Закона о прибыли.

Распространение листовок как рекламных носителей не является объектом налогообложения, поскольку такая операция по своей сути не подпадает под определение поставки товаров (работ, услуг), приведенное в п. 1.4 Закона о НДС.

Елена Рыжикова
редактор «Б&З»

Некоторая логика в этом есть. Ведь при раздаче визиток никто вроде НДС не начисляет :)
живу на Бухфоруме

За это сообщение автора Печкин поблагодарили: 2
aniri, vins
Аватар пользователя
Печкин
 
Сообщений: 6649
Зарегистрирован: 18 ноя 2010, 13:03
Благодарил (а): 73 раз.
Поблагодарили: 2891 раз.

UNREAD_POST aniri » 17 май 2011, 09:34

Спасибо за поддержку. Но вот смущает, Ваше верное замечание - ранее ГНАу с этим соглашалась, а какова будет сегодня практика применения ныне действующего зак-ва...по логике по НДС в этой части (бесплатная передача/раздача) особых изменений не произошло ( я не говорю о других моментах...)....
aniri
 
Сообщений: 32
Зарегистрирован: 18 апр 2011, 09:39
Благодарил (а): 18 раз.
Поблагодарили: 2 раз.

UNREAD_POST Печкин » 17 май 2011, 09:40

Мне тоже представляется, что принципиально определение поставки для целей НДС не изменилось. Если они раньше говорили, что не поставка, то и сейчас должны. Однако вполне могут позицию и пересмотреть.
живу на Бухфоруме

За это сообщение автора Печкин поблагодарил:
aniri
Аватар пользователя
Печкин
 
Сообщений: 6649
Зарегистрирован: 18 ноя 2010, 13:03
Благодарил (а): 73 раз.
Поблагодарили: 2891 раз.

UNREAD_POST Печкин » 24 май 2011, 19:06

Вот такая появилась позиция:

Який порядок оподаткування ПДВ операцій з безоплатного розповсюдження матеріалів з метою реклами?

Відповідь: Операції з безоплатного розповсюдження матеріалів з метою реклами є об’єктом оподатковування ПДВ і підлягають оподаткуванню ПДВ на загальних підставах за основною ставкою.

Відділ масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА у Волинській області
живу на Бухфоруме
Аватар пользователя
Печкин
 
Сообщений: 6649
Зарегистрирован: 18 ноя 2010, 13:03
Благодарил (а): 73 раз.
Поблагодарили: 2891 раз.

UNREAD_POST Печкин » 27 май 2011, 21:12

Такое вот появилось

ЄДИНА БАЗА ПОДАТКОВИХ ЗНАНЬ

Чи включається до складу податкового кредиту сума ПДВ, сплачена при придбанні товарів рекламного призначення (ручки, календарі зі своїм логотипом), при безоплатному їх розповсюдженні?
Відповідно до п. 198.3 ст. 198 р. V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755 із змінами та доповненнями податковий кредит звітного періоду визначається виходячи з договірної (контрактної) вартості товарів/послуг, але не вище рівня звичайних цін, визначених відповідно до ст. 39 ПКУ, та складається з сум податків, нарахованих (сплачених) платником податку за ставкою, встановленою п. 193.1 ст. 193 р. V ПКУ, протягом такого звітного періоду, зокрема, у зв'язку з придбанням або виготовленням товарів (у тому числі при їх імпорті) та послуг з метою їх подальшого використання в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності платника податку. Згідно з пп. 14.1.36 п. 14.1 ст. 14 р. І ПКУ господарська діяльність - діяльність особи, що пов'язана з виробництвом (виготовленням) та/або реалізацією товарів, виконанням робіт, наданням послуг, спрямована на отримання доходу і проводиться такою особою самостійно та/або через свої відокремлені підрозділи, а також через будь-яку іншу особу, що діє на користь першої особи, зокрема за договорами комісії, доручення та агентськими договорами; Водночас відповідно до пп. 139.1.1 п. 139.1 ст. 139 р. ІІІ ПКУ витрати на розповсюдження подарунків (крім витрат, пов'язаних із провадженням рекламної діяльності, які регулюються нормами пп. 140.1.5 п. 140.1 ст. 140 р. ІІІ ПКУ) є витратами, не пов’язаними з провадженням господарської діяльності. З урахуванням викладеного, оскільки витрати на придбання товарів, які розповсюджуються у якості подарунків третім особам, у тому числі і товарів, на які нанесено логотип, є витратами, не пов’язаними з провадженням господарської діяльності, то сума ПДВ, сплачена (нарахована) у зв’язку з придбанням таких товарів, не включається до складу податкового кредиту.
живу на Бухфоруме
Аватар пользователя
Печкин
 
Сообщений: 6649
Зарегистрирован: 18 ноя 2010, 13:03
Благодарил (а): 73 раз.
Поблагодарили: 2891 раз.

UNREAD_POST vins » 19 сен 2011, 10:50

Бесплатное распространение рекламных материалов - объект обложения НДС
Який порядок оподаткування ПДВ операцій з безоплатного розповсюдження рекламних матеріалів?

Згідно з підпунктом 185.1 статті 185 V розділу Податкового кодексу України від 02.12.2010р. №2755-VI (зі змінами та доповненнями, далі- Податковий кодекс) об'єктом оподаткування є операції платників податку з постачання товарів та послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України відповідно до статті 186 Податкового кодексу.
Відповідно до підпункту "в" підпунктів 14.1.185 та 14.1.191 пункту 14.1 статті 14 розділу I Податкового кодексу постачання товарів, послуг включає в себе безоплатну передачу майна іншій особі, постачання послуг іншій особі на безоплатній основі.
Пунктом 189.1 статті 189 V розділу Податкового кодексу визначено, що у разі постачання товарів/послуг у межах балансу платника податку для невиробничого використання, постачання товарів/послуг та виробничих основних засобів відповідно до пункту 198.5 статті 198 цього Кодексу, використання виробничих або невиробничих засобів, інших товарів/послуг не у господарській діяльності, переведення виробничих основних засобів до складу невиробничих основних засобів, база оподаткування визначається виходячи з їх балансової вартості на момент переведення (постачання), а для товарів/послуг - не нижче цін придбання.
Таким чином, операції з безоплатного розповсюдження рекламних матеріалів є об'єктом оподаткування ПДВ і підлягають оподаткуванню ПДВ на загальних підставах за основною ставкою.

Антрацитівська об’єднана державна податкова інспекція.
Аватар пользователя
vins
 
Сообщений: 6654
Зарегистрирован: 27 дек 2010, 12:38
Благодарил (а): 2704 раз.
Поблагодарили: 2906 раз.

UNREAD_POST vins » 15 окт 2011, 19:16

РОЗДАЄМО БЕЗКОШТОВНО ОТРИМАНІ ВІД НЕРЕЗИДЕНТА ЗРАЗКИ ТОВАРУ: ЧИ Є ПРАВО НА ПОДАТКОВИЙ КРЕДИТ ІЗ ПДВ
Наше підприємство отримало від нерезидента безкоштовні зразки товарів. Їх плануємо роздавати на території України потенційним покупцям. Чи можна включити в податковий кредит суму ПДВ, сплаченого на митниці при ввезенні цих зразків? Якою буде база в разі їх безкоштовної роздачі?

Так, суму сплаченого на митниці ПДВ ви вправі включити до податкового кредиту (далі — ПК). Звісно, за умови, що імпортні зразки товарів використовуватимуть в оподатковуваних операціях у межах госпдіяльності (пп. 198.3 Податкового кодексу України, далі — ПКУ). Адже таку можливість дає п. 198.1 ПКУ. За ним ПК складається, зокрема, із сум податків, нарахованих (сплачених) платником у зв'язку з придбанням або виготовленням товарів (у т.ч. при їх імпорті). Відповідно, потрапить до ПК і вхідний ПДВ у вартості послуг, супутніх такому імпорту.
Утім, податківці довгий час були категорично проти ПК за безкоштовно отриманими імпортними товарами (див., наприклад, листи ДПАУ від 08.08.07 р. № 3955/Т/16-1515-20 та від 07.11.07 р. № 22703/7/16-1117). Аргументували вони свою позицію тим, що при безоплатному отриманні імпортованих товарів відсутній факт придбання товарів, під яким контролери розуміють лише придбання за плату. І ще зовсім недавно в р. 130.31 Єдиної бази податкових знань на офіційному сайті ДПАУ (www.sta.gov.ua) (далі — ЄБПЗ) контролери робили такі самі висновки. Але нещодавно для цього роз’яснення податківці прописали: діє до 09.06.11 р. Натомість у р. 130.23 ЄБПЗ вони оприлюднили вже нову точку зору: «Сплачений при імпорті безоплатно отриманих товарів ПДВ, обчислений відповідно до вимог податкового і митного законодавства, включається до складу податкового кредиту платника податку за умови використання імпортованих товарів в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності платника податку».
Пригадаємо: господарською вважається діяльність, пов'язана з виробництвом (виготовленням) та/або реалізацією товарів (робіт, послуг), спрямована на отримання доходу (пп. 14.1.36 ПКУ), позаяк, роздаючи зразки товару потенційним клієнтам (тим самим рекламуючи його), платник очікує отримати замовлення на цей товар і фактично в майбутньому збільшити доход від реалізації товарів. Тож аби документально підтвердити рекламний характер такої роздачі, варто про це зазначити в наказі керівника про роздачу зразків та у звіті про таку роздачу. А реклама товару, який платник планує імпортувати з метою реалізації в Україні, безумовно, вписується в рамки його госпдіяльності.
У декларації з ПДВ митна вартість безкоштовно отриманих від нерезидента товарів та відповідна сума ПДВ осяде в рядку 12.1.
Надалі, роздаючи зразки імпортних товарів, платник нараховує податкові зобов’язання (звісно, якщо постачання таких товарів за ПКУ не звільнено від ПДВ). Позаяк безкоштовна роздача товарів підпадає під визначення постачання товарів за пп. 14.1.191 ПКУ. При цьому базу оподаткування в разі постачання раніше імпортованих товарів визначають, виходячи з їх договірної (контрактної) вартості, але не нижче митної вартості (абз. 3 п. 188.1 ПКУ). Оскільки при безкоштовній роздачі імпортних зразків договірної вартості немає, ПДВшні зобов’язання нараховують, виходячи з їх митної вартості.
Тут доведеться виписувати дві податкові накладні (далі — ПН) на кожну безкоштовну поставку:
— першу (у двох примірниках) — на фактичну ціну товару (тобто нуль). При цьому, якщо зразки товару надають платнику ПДВ, то шапку першої ПН заповнюють у загальному порядку. А коли неплатнику — обидва її примірники залишаєте в себе й у лівому верхньому кутку зазначаєте код причини «02».
— другу (у двох примірниках) — на звичайну ціну безкоштовно переданого зразка товару. Обидва примірники такої ПН залишаються у вас, при цьому ставите код причини «01».
Якщо імпортований товар, який отримано безкоштовно, був використаний в оподатковуваних операціях у межах госпдіяльності, то коригувати ПК на суму ПДВ, сплаченого при його ввезені, не треба. Погоджуються із цим і податківці (див. р. 130.23 ЄБПЗ). Та враховуючи той факт, що донедавна вони були категорично проти ПК за безкоштовно отриманими імпортними товарами, рекомендуємо отримати індивідуальну податкову консультацію за ст. 52 ПКУ. Це застрахує Вас на випадок чергової зміни позиції контролерів із цього питання.
У відповіді враховано норми законодавства станом на 04.10.2011
Ответ размещен на сайте газеты "Все о бухгалтерском учете"
Аватар пользователя
vins
 
Сообщений: 6654
Зарегистрирован: 27 дек 2010, 12:38
Благодарил (а): 2704 раз.
Поблагодарили: 2906 раз.

UNREAD_POST Luka » 13 дек 2011, 10:48

Доброго дня.

Мабуть в цю тему найдоцільніше писати.
Підкажіть, будь ласка.Чи можна збільшити витрати на суму придбаних листівок для новорічних привітань контрагентів?
Прочитав не нову статтю http://www.buhgalteria.com.ua/Answer.html?id=4305 .
Реклами в листівках не буде. Лише привітання. Як пов'язати з госпдіяльністю?
І як бути з ПДВ (з огляду на опубліковане вище)?

Дякую.
Аватар пользователя
Luka
 
Сообщений: 75
Зарегистрирован: 03 ноя 2011, 12:44
Благодарил (а): 72 раз.
Поблагодарили: 21 раз.

UNREAD_POST Печкин » 13 дек 2011, 11:28

Luka писал(а):Доброго дня.

Мабуть в цю тему найдоцільніше писати.
Підкажіть, будь ласка.Чи можна збільшити витрати на суму придбаних листівок для новорічних привітань контрагентів?
Прочитав не нову статтю http://www.buhgalteria.com.ua/Answer.html?id=4305 .
Реклами в листівках не буде. Лише привітання. Як пов'язати з госпдіяльністю?
І як бути з ПДВ (з огляду на опубліковане вище)?

Дякую.


Если будет логотип, название, то вполне можно тянуть под:
реклама - інформація про особу чи товар, розповсюджена в будь-якій формі та в будь-який спосіб і призначена сформувати або підтримати обізнаність споживачів реклами та їх інтерес щодо таких особи чи товару;


есть еще такая тема: Расходы на рекламу, рекламные раздачи и маркетинг
живу на Бухфоруме

За это сообщение автора Печкин поблагодарил:
Luka
Аватар пользователя
Печкин
 
Сообщений: 6649
Зарегистрирован: 18 ноя 2010, 13:03
Благодарил (а): 73 раз.
Поблагодарили: 2891 раз.

UNREAD_POST Грета » 26 фев 2013, 12:35

Коллеги, как вы считаете, при бесплатной раздаче товаров, приобретенных у неплательщика НДС, НО (с учетом пп. 14.1.191 "в") нужно начислять?
Теория, мой друг, суха, но зеленеет жизни древо (с)
Аватар пользователя
Грета
 
Сообщений: 114
Зарегистрирован: 25 фев 2013, 20:51
Благодарил (а): 40 раз.
Поблагодарили: 27 раз.

UNREAD_POST Galla » 26 фев 2013, 13:13

безплатна роздача товарів = постачання товарів, а отже і ПДВ 20% (а те, що ви придбали той товар в неплатника і не маєте ПК, то ваша проблема)
Galla
 
Сообщений: 761
Зарегистрирован: 21 июн 2012, 11:20
Благодарил (а): 600 раз.
Поблагодарили: 266 раз.

UNREAD_POST Грета » 26 фев 2013, 13:18

безплатна роздача товарів = постачання товарів

але ж лише у випадку "якщо платник податку мав право на віднесення сум податку до податкового кредиту у разі придбання зазначеного майна"?
Теория, мой друг, суха, но зеленеет жизни древо (с)
Аватар пользователя
Грета
 
Сообщений: 114
Зарегистрирован: 25 фев 2013, 20:51
Благодарил (а): 40 раз.
Поблагодарили: 27 раз.

След.

  • Похожие темы
    Ответов
    Просмотров
    Последнее сообщение

Вернуться в НДС

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Ads, Gb, Ya