Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Непрямі податки

Путеводитель по разделу. Ставка 0 %, доходы, расходы, амортизация, декларация. Переходное.

Модератор: Печкин

UNREAD_POST 2501 » 08 авг 2011, 09:33

Підкажіть будь ласка, податки ПФ, які заплатили мобільним операторам відносити до витрат? Дуже вдячний.
2501
 
Сообщений: 70
Зарегистрирован: 11 июл 2011, 12:22
Благодарил (а): 2 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

UNREAD_POST налоговик » 10 авг 2011, 10:06

Да. Раньше было так:

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЄДИНА БАЗА ПОДАТКОВИХ ЗНАНЬ

Питання:

Підприємство здійснює оптову закупівлю магнітних карток у операторів мобільного зв'язку для подальшого продажу через роздрібну торговельну мережу. Відповідно до Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" на вартість послуг стільникового зв'язку нараховується збір на обов'язкове державне пенсійне страхування. Який порядок віднесення на валові витрати суми збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з вартості послуг стільникового зв'язку?

Відповідь:

Відповідно до п. 10 ст. 1 Закону України від 26 червня 1997 року N 400/97-ВР "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування", зі змінами та доповненнями, платниками збору на обов'язкове державне пенсійне страхування у даному випадку є підприємства, установи, організації, фізичні особи, які користуються послугами стільникового зв'язку, а також оператори цього зв'язку, які надають свої послуги безоплатно. Суб'єкти підприємницької діяльності, які застосовують спрощений режим оподаткування (єдиний податок, фіксований податок та фіксований сільськогосподарський податок), та юридичні і фізичні особи, що розташовані (проживають) у зонах гарантованого добровільного відселення та посиленого радіоекологічного контролю, сплачують збір на обов'язкове державне пенсійне страхування при здійсненні операцій з надання послуг стільникового рухомого зв'язку на загальних підставах. Обов'язок щодо утримання та перерахування збору на рахунки органів Пенсійного фонду покладено виключно на операторів стільникового зв'язку.

Виходячи з вищевикладеного, платниками збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з вартості послуг стільникового зв'язку є користувачі, які відповідно до пп. 5.2.5 п. 5.2 ст. 5 Закону України від 28 грудня 1994 року N 334/94-ВР "Про оподаткування прибутку підприємств" (в редакції Закону України від 22 травня 1997 року N 283/97-ВР, зі змінами та доповненнями) включають до валових витрат суми цього збору. Оскільки в даному разі підприємство виступає лише посередником, а не користувачем послуг стільникового зв'язку, то воно не є платником збору на обов'язкове державне пенсійне страхування. При цьому відповідно до пп. 5.2.1 п. 5.2 ст. 5 Закону N 334/94-ВР підприємство відносить до складу валових витрат вартість магнітних карток разом із сумами збору на обов'язкове державне пенсійне страхування, включені до вартості магнітних карток стільникового зв'язку.
Аватар пользователя
налоговик
 
Сообщений: 5698
Зарегистрирован: 20 ноя 2010, 23:29
Благодарил (а): 806 раз.
Поблагодарили: 2594 раз.

UNREAD_POST 2501 » 10 авг 2011, 14:52

ДЯКУЮ
2501
 
Сообщений: 70
Зарегистрирован: 11 июл 2011, 12:22
Благодарил (а): 2 раз.
Поблагодарили: 0 раз.


Вернуться в НАЛОГ НА ПРИБЫЛЬ

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Ads, alex88, Gb, hela, Kamillfo, Ya