Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Трансфертное ценообразование и обычные цены (с 01.09.13 г.)

Путеводитель по разделу. Ставка 0 %, доходы, расходы, амортизация, декларация. Переходное.

Модератор: Печкин

UNREAD_POST Mихаил » 24 окт 2013, 11:59

Marlboro писал(а):Так в нем нет изменений в статью 39.


текст ко второму чтению .п.5

За это сообщение автора Mихаил поблагодарил:
Marlboro
Mихаил
 
Сообщений: 73
Зарегистрирован: 15 авг 2012, 21:23
Благодарил (а): 1 раз.
Поблагодарили: 15 раз.

UNREAD_POST Galla » 24 окт 2013, 12:00

Marlboro писал(а):Так в нем нет изменений в статью 39.
А откуда инфа о принятии? Можно уже куда-то бежать и паниковать?)


24 жовтня 2013, 11:38

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України

Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо обліку та реєстрації платників податків"

Відповідно до закону, шляхом внесення змін до Податкового кодексу України спрощуються процедури обліку та реєстрації платників податків.

Документ, зокрема, передбачає забезпечення вільного і безоплатного доступу до інформації із державних реєстрів, що містять відомості про суб’єктів господарювання

Відповідний законопроект зареєстровано за № 2054а.


http://iportal.rada.gov.ua/news/Novyny/ ... 84209.html
Galla
 
Сообщений: 735
Зарегистрирован: 21 июн 2012, 11:20
Благодарил (а): 584 раз.
Поблагодарили: 256 раз.

UNREAD_POST Marlboro » 24 окт 2013, 12:19

Бегло просмотрел.
На сколько понимаю, то теперь иски неимущественного характера так же будут подаваться в течении трех лет (а не 6 месяцев как по КАСУ).
Изменения в части запросов - теперь надо конкретно расшифровывать причину запроса, ранее этот момент был "плавающим".
Штрафовать за УР по 1-ДФ будут намного реже.
Урегулирован вопрос с обложением НДС инфляционных и 3%.
Норма по поводу приложения 8, имхо, написана немного непонятно - могут опять быть двузначности.

В общем, много чего интересного :roll:
Свідомість - це місце зустрічі душі з земним життям
Аватар пользователя
Marlboro
 
Сообщений: 4798
Зарегистрирован: 05 июл 2012, 19:26
Благодарил (а): 323 раз.
Поблагодарили: 1192 раз.

UNREAD_POST Mихаил » 24 окт 2013, 12:30

по 8му нормально там прописано - 2 месяца от 20 числа, т е дается два отчетных периода , с 20 го по 20ое
Mихаил
 
Сообщений: 73
Зарегистрирован: 15 авг 2012, 21:23
Благодарил (а): 1 раз.
Поблагодарили: 15 раз.

UNREAD_POST Galla » 24 окт 2013, 12:34

Mихаил писал(а):по 8му нормально там прописано - 2 месяца от 20 числа, т е дается два отчетных периода , с 20 го по 20ое


43. У статті 201:
1) підпункт “ї” пункту 201.1 виключити;.
2) абзац одинадцятий пункту 201.10 після першого речення доповнити реченням такого змісту: “Таке право зберігається за ним протягом 60 календарних днів, що настають за граничним терміном подання податкової декларації за звітний (податковий) період, у якому не надано податкову накладну або порушено порядок її заповнення та/або порядок реєстрації в Єдиному реєстрі”.
Galla
 
Сообщений: 735
Зарегистрирован: 21 июн 2012, 11:20
Благодарил (а): 584 раз.
Поблагодарили: 256 раз.

UNREAD_POST Marlboro » 24 окт 2013, 12:36

Mихаил писал(а):по 8му нормально там прописано - 2 месяца от 20 числа, т е дается два отчетных периода , с 20 го по 20ое


у якому не надано податкову накладну
- стало быть, если я обратился через пол года (о чем есть, например, корешок с почты),
то два месяца после 20 числа за месяцем обращения? :)
Понятно как это должно было быть написано, но таки...
Свідомість - це місце зустрічі душі з земним життям
Аватар пользователя
Marlboro
 
Сообщений: 4798
Зарегистрирован: 05 июл 2012, 19:26
Благодарил (а): 323 раз.
Поблагодарили: 1192 раз.

UNREAD_POST Mихаил » 24 окт 2013, 12:41

Galla писал(а):
Mихаил писал(а):по 8му нормально там прописано - 2 месяца от 20 числа, т е дается два отчетных периода , с 20 го по 20ое


43. У статті 201:
1) підпункт “ї” пункту 201.1 виключити;.
2) абзац одинадцятий пункту 201.10 після першого речення доповнити реченням такого змісту: “Таке право зберігається за ним протягом 60 календарних днів, що настають за граничним терміном подання податкової декларації за звітний (податковий) період, у якому не надано податкову накладну або порушено порядок її заповнення та/або порядок реєстрації в Єдиному реєстрі”.

угу якщо вони дні ще почнуть рахувати, та переноси через вихідні :)
Mихаил
 
Сообщений: 73
Зарегистрирован: 15 авг 2012, 21:23
Благодарил (а): 1 раз.
Поблагодарили: 15 раз.

UNREAD_POST Mихаил » 24 окт 2013, 12:48

Marlboro писал(а):
Mихаил писал(а):по 8му нормально там прописано - 2 месяца от 20 числа, т е дается два отчетных периода , с 20 го по 20ое


у якому не надано податкову накладну
- стало быть, если я обратился через пол года (о чем есть, например, корешок с почты),
то два месяца после 20 числа за месяцем обращения? :)
Понятно как это должно было быть написано, но таки...


какие полгода? ) вам за октябрь должны были дать налоговую, не дали, дод.8 вы можете подать с отчетом за ноябрь, декабрь
Mихаил
 
Сообщений: 73
Зарегистрирован: 15 авг 2012, 21:23
Благодарил (а): 1 раз.
Поблагодарили: 15 раз.

UNREAD_POST vikakool » 24 окт 2013, 14:29

Marlboro писал(а):Бегло просмотрел.
На сколько понимаю, то теперь иски неимущественного характера так же будут подаваться в течении трех лет (а не 6 месяцев как по КАСУ).
Изменения в части запросов - теперь надо конкретно расшифровывать причину запроса, ранее этот момент был "плавающим".
Штрафовать за УР по 1-ДФ будут намного реже.
Урегулирован вопрос с обложением НДС инфляционных и 3%.
Норма по поводу приложения 8, имхо, написана немного непонятно - могут опять быть двузначности.

В общем, много чего интересного :roll:


Тоже просматриваю...

- непонятное мне изменение 2-го абзаца п.44.7. Сейчас так: "Протягом п'яти робочих днів з дня отримання акта перевірки платник податків має право надати до контролюючого органу, що призначив перевірку, документи, визначені в акті перевірки як відсутні". Поменяли слова “визначені в акті перевірки як відсутні” на "які підтверджують показники, відображені таким платником податків у податковій звітності”. - как помне, теряется весь смысл этой нормы.

- хорошее изменение п.56.18. Было так: "56.18. З урахуванням строків давності, визначених статтею 102 цього Кодексу, платник податків має право оскаржити в суді податкове повідомлення-рішення або інше рішення контролюючого органу про нарахування грошового зобов'язання у будь-який момент після отримання такого рішення". Теперь слова “про нарахування грошового зобов’язання” виключити. Т.е., как я понимаю, таперича можно будет обжаловать ЛЮБЫЕ решения налоговиков, а не только доначисления.
vikakool
 
Сообщений: 4069
Зарегистрирован: 18 янв 2011, 10:56
Благодарил (а): 878 раз.
Поблагодарили: 613 раз.

UNREAD_POST vikakool » 24 окт 2013, 14:42

- п.63.3 - похоже, 20-ОПП будем подавать в ГНС по месту регистрации и усе.

- Останній абзац підпункту 145.1.1 пункту 145.1 статті 145 викласти в такій редакції
“Якщо відповідно до правовстановлюючого документа строк дії права користування нематеріального активу не встановлено, такий строк корисного використання визначається платником податку самостійно, але не може становити менше двох та більше 10 років безперервної експлуатації” - т.е. кто-то, видно, заметил, что ставят срок меньше 2-х лет :P Хорошо, хоть с 01.01.2014г.

- типа ГНС не будет требовать док-ты о поставке товаров при регистрации плат-ком НДС?...маловероятно :P Было: "183.8. Контролюючий орган відмовляє в реєстрації особи як платника податку, якщо за результатами розгляду реєстраційної заяви та/або поданих документів встановлено, що особа не здійснює постачання товарів/послуг або не відповідає вимогам, визначеним статтею 180, пунктом 181.1 статті 181, пунктом 182.1 статті 182 та пунктом 183.7 статті 183 цього Кодексу, або якщо існують обставини, які є підставою для анулювання реєстрації згідно із статтею 184 цього Кодексу".
Теперь слова "не здійснює постачання товарів/послуг або" исключены.
Последний раз редактировалось vikakool 24 окт 2013, 14:55, всего редактировалось 1 раз.
vikakool
 
Сообщений: 4069
Зарегистрирован: 18 янв 2011, 10:56
Благодарил (а): 878 раз.
Поблагодарили: 613 раз.

UNREAD_POST vikakool » 24 окт 2013, 14:50

- Переходн.положения: 14. Установити, що до 1 січня 2014 року не застосовуються штрафні санкції за неподання або порушення строку подання фізичними особами до контролюючих органів відомостей про зміну даних, які вносяться до Державного реєстру фізичних осіб - платників податків.- Продлили до 01.01.2016г.

- 152.9. Для цілей цього розділу використовуються такі податкові періоди: календарні квартал, півріччя, три квартали, рік. Базовим податковим (звітним) періодом для цілей цього розділу є календарний квартал або календарний рік у разі сплати щомісячних авансових внесків, у порядку, визначеному пунктом 57.1 статті 57 цього Кодексу; - слова “у разі сплати щомісячних авансових внесків, у порядку, визначеному пунктом 57.1 статті 57 цього Кодексу” замінити словами “для платників податків, визначених в пункті 57.1 статті 57 цього Кодексу”.

Т.е. теперь условные проценты по итогам года, а не квартала, считают усе, кто подает годовую декларацию по прибыли!

- а вот это не поняла... :? п.200.6 - 3-е предложение сделали вот таким: ”Платник податку зберігає право на отримання бюджетного відшкодування коштами у майбутніх звітних (податкових) періодах”. - имеется в виду, что если вначале заявил БВ в будущ.периоды, то потом можешь передумать?
vikakool
 
Сообщений: 4069
Зарегистрирован: 18 янв 2011, 10:56
Благодарил (а): 878 раз.
Поблагодарили: 613 раз.

UNREAD_POST Mихаил » 24 окт 2013, 17:13

типа ГНС не будет требовать док-ты о поставке товаров при регистрации плат-ком НДС?...маловероятно




да, с нового года этого не будет , закон 443
Mихаил
 
Сообщений: 73
Зарегистрирован: 15 авг 2012, 21:23
Благодарил (а): 1 раз.
Поблагодарили: 15 раз.

UNREAD_POST vikakool » 28 окт 2013, 11:05

vikakool писал(а): - Останній абзац підпункту 145.1.1 пункту 145.1 статті 145 викласти в такій редакції
“Якщо відповідно до правовстановлюючого документа строк дії права користування нематеріального активу не встановлено, такий строк корисного використання визначається платником податку самостійно, але не може становити менше двох та більше 10 років безперервної експлуатації” - т.е. кто-то, видно, заметил, что ставят срок меньше 2-х лет :P Хорошо, хоть с 01.01.2014г.


Сорри - ошиблась :oops: наоборот, здорово, что теперь можно ставить срок меньше 10 лет.
vikakool
 
Сообщений: 4069
Зарегистрирован: 18 янв 2011, 10:56
Благодарил (а): 878 раз.
Поблагодарили: 613 раз.

UNREAD_POST VOA » 30 окт 2013, 19:13

Сегодня на семинаре "порадовали". :shock:
Есть законопроект, по которому ТЦО хотят распространять на всех. Сделать это планируют следующим образом: порог контроля снизить до 10 млн. и не по одному контрагенту-нерезу-связанному лицу рассчитывать контролируемую операцию, а совокупно по всем/любым контрагентам.
http://stopfake.org/ Бывают такие решения, после принятия которых тараканы в голове аплодируют стоя.
Аватар пользователя
VOA
 
Сообщений: 5182
Зарегистрирован: 07 сен 2012, 21:37
Благодарил (а): 1792 раз.
Поблагодарили: 2017 раз.

UNREAD_POST vikakool » 08 ноя 2013, 18:49

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо обліку та реєстрації платників податків
Номер, дата реєстрації:2054а від 17.05.2013

Останній етап проходження: Повернуто з підписом від Президента (08.11.2013)

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webp ... 3511=46997
vikakool
 
Сообщений: 4069
Зарегистрирован: 18 янв 2011, 10:56
Благодарил (а): 878 раз.
Поблагодарили: 613 раз.

Пред.След.

  • Похожие темы
    Ответов
    Просмотров
    Последнее сообщение

Вернуться в НАЛОГ НА ПРИБЫЛЬ

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Ads, Gb, hela, Kamillfo, Roomrocks, Ya