Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Соглашения об избежании двойного налогообложения: применение

Путеводитель по разделу. Ставка 0 %, доходы, расходы, амортизация, декларация. Переходное.

Модератор: Печкин

UNREAD_POST vikakool » 19 июл 2016, 13:27

налоговик писал(а):

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 10.06.2016 р. N 12995/6/99-99-15-02-02-15

Враховуючи викладене, у разі виплати нерезиденту процентів фактичний власник такого доходу повинен документально підтвердити фактичне право на одержання такого доходу.



Интересно, и что это могут быть за документы??? расписка? клятва на крови? :twisted:
vikakool
 
Сообщений: 4069
Зарегистрирован: 18 янв 2011, 10:56
Благодарил (а): 878 раз.
Поблагодарили: 613 раз.

UNREAD_POST irysia02 » 26 июл 2016, 15:55

Ми юр особа уклали договір з нерезидентом про представляння наших інтересів в суді країни Словенія. Компанія -нерезидент подає в суд позов ( по їхньому наказ чи щось такого типу) та діє від нашого імені. ми подаємо в суд на свого контрагента так як той не сплатив кошти за поставлений товар по експорту.
цікавить податок по ст. 141.4. якось для мне не зрозуміло, для ПДВ визначеномісце поставки полслуги, по ст. 186.3 п.в) - місце поставки Україна, де зареєстрований отримувач.
а от для оподаткування доходу нерезидентів, по ст.141.4.1 п. й) від впровадження діяльності на тер Укр, як визначити місце провадження діяльності? прописати в договорі щ о він представляє інтереси в Словенії?
чи все таки просити довідку про його статутс?
irysia02
 
Сообщений: 126
Зарегистрирован: 22 ноя 2011, 11:05
Благодарил (а): 62 раз.
Поблагодарили: 12 раз.

UNREAD_POST Galla » 26 июл 2016, 17:17

irysia02 писал(а):Ми юр особа уклали договір з нерезидентом про представляння наших інтересів в суді країни Словенія. Компанія -нерезидент подає в суд позов ( по їхньому наказ чи щось такого типу) та діє від нашого імені. ми подаємо в суд на свого контрагента так як той не сплатив кошти за поставлений товар по експорту.
цікавить податок по ст. 141.4. якось для мне не зрозуміло, для ПДВ визначеномісце поставки полслуги, по ст. 186.3 п.в) - місце поставки Україна, де зареєстрований отримувач.
а от для оподаткування доходу нерезидентів, по ст.141.4.1 п. й) від впровадження діяльності на тер Укр, як визначити місце провадження діяльності? прописати в договорі щ о він представляє інтереси в Словенії?
чи все таки просити довідку про його статутс?

а хіба це не просто послуги, які вам надає нерезидент? які є як раз виключенням з пп."й" - крім доходів у вигляді виручки або інших видів компенсації вартості товарів, виконаних робіт, наданих послуг, переданих, виконаних, наданих резиденту від такого нерезидента
Galla
 
Сообщений: 735
Зарегистрирован: 21 июн 2012, 11:20
Благодарил (а): 584 раз.
Поблагодарили: 256 раз.

UNREAD_POST irysia02 » 27 июл 2016, 10:05

так ото ж і не розумію я того пункта.
irysia02
 
Сообщений: 126
Зарегистрирован: 22 ноя 2011, 11:05
Благодарил (а): 62 раз.
Поблагодарили: 12 раз.

UNREAD_POST irysia02 » 27 июл 2016, 11:48

шановні коллеги, допоможіть розібратися з оподаткуваням доходів нерезидента .
irysia02
 
Сообщений: 126
Зарегистрирован: 22 ноя 2011, 11:05
Благодарил (а): 62 раз.
Поблагодарили: 12 раз.

UNREAD_POST Galla » 28 июл 2016, 09:38

Galla писал(а):
irysia02 писал(а):Ми юр особа уклали договір з нерезидентом про представляння наших інтересів в суді країни Словенія. Компанія -нерезидент подає в суд позов ( по їхньому наказ чи щось такого типу) та діє від нашого імені. ми подаємо в суд на свого контрагента так як той не сплатив кошти за поставлений товар по експорту.
цікавить податок по ст. 141.4. якось для мне не зрозуміло, для ПДВ визначеномісце поставки полслуги, по ст. 186.3 п.в) - місце поставки Україна, де зареєстрований отримувач.
а от для оподаткування доходу нерезидентів, по ст.141.4.1 п. й) від впровадження діяльності на тер Укр, як визначити місце провадження діяльності? прописати в договорі щ о він представляє інтереси в Словенії?
чи все таки просити довідку про його статутс?

а хіба це не просто послуги, які вам надає нерезидент? які є як раз виключенням з пп."й" - крім доходів у вигляді виручки або інших видів компенсації вартості товарів, виконаних робіт, наданих послуг, переданих, виконаних, наданих резиденту від такого нерезидента


на мою думку, отримані вашим підприємством послуги є просто послуги, тобто перераховані кошти є виручкою. а попробуйте подзвонити на 007
Galla
 
Сообщений: 735
Зарегистрирован: 21 июн 2012, 11:20
Благодарил (а): 584 раз.
Поблагодарили: 256 раз.

UNREAD_POST irysia02 » 28 июл 2016, 12:58

на 007 відповіді не можуть дати, вони не можуть кваліфікувати ті послуги, їх можна буде кваліфікувати тільки під час перевірки.
от так.
прочитавши літературу, дійшла до висновку, що дохід не оподатковується , довідка не потрібна.
irysia02
 
Сообщений: 126
Зарегистрирован: 22 ноя 2011, 11:05
Благодарил (а): 62 раз.
Поблагодарили: 12 раз.

UNREAD_POST vikakool » 04 авг 2016, 15:27

Украина сегодня подписала с Малайзией договор об избежании двойного налогообложения.

Об этом на своей странице в Twitter сообщил пресс-секретарь президента Украины Святослав Цеголко.

Документ, по данным Министерства финансов, предусматривает ставки налогообложения дивидендов, процентов и роялти, которые полностью отвечают требованиям модельной Конвенции ОЭСР и общей практике заключения Украиной таких соглашений с другими странами мира.
_______________________

Текста пока не нашла, равно как и даты вступления в силу.
vikakool
 
Сообщений: 4069
Зарегистрирован: 18 янв 2011, 10:56
Благодарил (а): 878 раз.
Поблагодарили: 613 раз.

Пред.

  • Похожие темы
    Ответов
    Просмотров
    Последнее сообщение

Вернуться в НАЛОГ НА ПРИБЫЛЬ

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Ads, Gb, hela, Kamillfo, Roomrocks, Ya