Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Продажа незавершенки

Путеводитель по разделу. Ставка 0 %, доходы, расходы, амортизация, декларация. Переходное.

Модератор: Печкин

UNREAD_POST налоговик » 06 апр 2013, 15:20

Есть такая тема: Продажа основных средств (ликвидация, иное выбытие)
Но незавершенка вроде не основные средства. Поэтому отдельно

ПРОДАЖ НЕДОБУДОВАНОГО ОСНОВНОГО ЗАСОБУ

Підприємство планує продати недобудований основний засіб. Як відобразити таку операцію в податковому обліку?

У податковому обліку витрати на будівництво (виготовлення) основного засобу не відображаються до введення такого об’єкта в експлуатацію. Після завершення будівництва і введення в експлуатацію відповідного об’єкта первісна вартість такого засобу збільшується на суму накопичених сум витрат, пов’язаних з будівництвом такого капітального активу та введенням його в експлуатацію. У разі придбання, добудови та введення в експлуатацію незавершеного об’єкта будівництва первісна вартість такого об’єкта збільшується на суму витрат, пов’язаних з його придбанням, добудовою та введенням в експлуатацію.
Отже, у звітному податковому періоді, в якому було здійснено продаж об’єкта недобудованого основного засобу, до доходів платника податку включаються доходи, отримані (нараховані) від такого продажу, а до витрат — сума витрат, пов’язаних із створенням або придбанням зазначеного активу.
Водночас у разі якщо продавець та/або покупець відповідають ознакам пов’язаних осіб або об’єкт незавершеного будівництва реалізується платникам податків, що застосовують спеціальні режими оподаткування або інші ставки, ніж основна ставка податку на прибуток, або не є платниками цього податку, крім фізичних осіб, які не є суб’єктами підприємницької діяльності, то доходи та витрати відображаються у податковому обліку з урахуванням норм пп. 153.2.1 п. 153.2 ст. 153 Податкового кодексу, тобто із застосуванням звичайних цін.

ВНСУ 28.03.2013, № 13
Аватар пользователя
налоговик
 
Сообщений: 5776
Зарегистрирован: 20 ноя 2010, 23:29
Благодарил (а): 835 раз.
Поблагодарили: 2633 раз.

  • Похожие темы
    Ответов
    Просмотров
    Последнее сообщение

Вернуться в НАЛОГ НА ПРИБЫЛЬ

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Ads, Gb, MR, Roomrocks, Ya