Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Консолидированная группа плательщиков (проект)

Путеводитель по разделу. Ставка 0 %, доходы, расходы, амортизация, декларация. Переходное.

Модератор: Печкин

UNREAD_POST Печкин » 20 дек 2013, 12:29

проект 2737
принят в первом чтении
ЗАКОН УКРАЇНИ
«Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо створення консолідованої групи платників податків»

Интересный проект, но не для всех :)
Даже затрудняюсь назвать для кого еще кроме СКМ (хотя кто у них тут владеет более чем 70 % не знаю). Но может они не знали о проекте. Пусть на форуме почитают :)

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України

Верховна Рада України прийняла за основу проект закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України" (щодо створення консолідованої групи платників податків)

Законопроектом (реєстр. №2737 доопрацьований) передбачається запровадити інститут консолідованої групи платників податку на прибуток з метою спрощення політики ціноутворення на операції з продажу товарів в межах групи платників податку за рахунок надання учасникам групи податкових преференцій при адмініструванні податку.
Зокрема, пропонується не розповсюджувати на внутрішні операції між пов’язаними особами консолідованої групи дію норм Податкового кодексу щодо податкового контролю за трансфертним ціноутворенням.
Учасникам консолідованої групи буде надаватися право суму від’ємного значення об’єкта оподаткування податком на прибуток (податкові збитки) одного чи декількох учасників групи передавати прибутковим учасникам групи, які будуть враховувати такі передані збитки при визначенні своєї бази оподаткування. При цьому, всі учасники консолідованої групи залишаються окремими зареєстрованими платниками податку.
Окрім того, не погашена сума податкової заборгованості одного із учасника групи в результаті не достатності коштів на рахунках боржника чи відсутності майна такого платника податку буде погашатися за рахунок коштів та майна іншого учасника групи.
Проектом передбачається також, що консолідована група може бути створена платниками податку, якщо один із учасників групи безпосередньо або опосередковано (зокрема і через нерезидента) володіє не менше 70 відсотків суми статутного капіталу інших учасників групи.
Крім того, пропонується встановити ряд критеріїв, яким повинні відповідати майбутні учасники консолідованої групи:
сукупна сума податку на прибутку, сплачена всіма учасниками групи за попередній звітний період, складає не менше 4 млрд. грн.;
сукупна щорічна мінімальна сума податку на прибуток, що мають сплатити учасники групи після реєстрації групи, має складати не менше 2,5 млрд. грн.;
сукупний розмір виручки від реалізації товарів та сукупна вартість активів за звітний період, що передує створенню консолідованої групи, має складати відповідно не менше 5 млрд. грн. та 10 млрд. гривень.
живу на Бухфоруме
Аватар пользователя
Печкин
 
Сообщений: 6649
Зарегистрирован: 18 ноя 2010, 13:03
Благодарил (а): 73 раз.
Поблагодарили: 2891 раз.

  • Похожие темы
    Ответов
    Просмотров
    Последнее сообщение

Вернуться в НАЛОГ НА ПРИБЫЛЬ

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Ads, Gb, Ya

cron