Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Охрана директора не хоздеятельность

Путеводитель по разделу. Ставка 0 %, доходы, расходы, амортизация, декларация. Переходное.

Модератор: Печкин

UNREAD_POST nikki » 01 авг 2014, 11:09

31.07.2014 - Головне управління Міндоходів у м. Києві
Столичне підприємство відобразило у складі витрат, які з його господарською діяльністю пов’язані не були, 332 тисячі гривень за приватну охорону.

Такого висновку дійшли столичні фахівці податкової справи м. Києва. Аналізуючи матеріали перевірки, було виявлено, що підприємство «Б» перерахувало 331,8 тисяч гривень підприємству «П» за проведені заходи безпеки. А якщо точніше, за охорону самого директора підприємства «Б».

Як виявилося, витрачені кошти на приватну охорону є нічим іншим, як додатковим благом фізичної особи – директора і в складі витрат підприємства відображатись не можуть. Більше того, відповідно до п. 167.1 ст. 167 Податкового кодексу України, ці кошти підлягають оподаткуванню при їх виплаті на загальних підставах.

Фахівцями податкової справи успішно була виявлена схема приховування від оподаткування особистих благ директора підприємства. А за виявлені порушення підприємству «Б» донараховано понад 70 тисяч гривень податку з урахуванням штрафних санкцій, які неодмінно доведеться сплатити в державну казну.
nikki
 
Сообщений: 1118
Зарегистрирован: 25 ноя 2010, 11:27
Благодарил (а): 117 раз.
Поблагодарили: 379 раз.

  • Похожие темы
    Ответов
    Просмотров
    Последнее сообщение

Вернуться в НАЛОГ НА ПРИБЫЛЬ

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Ads, Gb, MR