Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Декларация по прибыли

Путеводитель по разделу. Ставка 0 %, доходы, расходы, амортизация, декларация. Переходное.

Модератор: Печкин

UNREAD_POST alex88 » 29 ноя 2017, 12:27

Наша постоянная рубрика "Передумали" :twisted:
Питання
Чи необхідно платнику податків з доходом менше 20 млн. грн., який прийняв рішення про незастосування
коригувань фінансового результату до оподаткування на різниці, визначені розд. ІІІ ПКУ, та відобразив це у
Податковій декларації з податку на прибуток підприємств, у наступних звітних (податкових) періодах
заповнювати поле «Наявність рішення»?

Відповідь
Коротка:
     Якщо платник податку, у якого річний дохід від будь-якої діяльності (за вирахуванням непрямих податків),
визначений за правилами бухгалтерського обліку за останній річний звітний (податковий) період не
перевищував двадцяти мільйонів гривень, скористався правом про незастосування коригувань фінансового
результату до оподаткування на усі різниці (крім від’ємного значення об’єкта оподаткування минулих
податкових (звітних) років), визначені відповідно до положень розд. ІІІ Податкового кодексу України (далі –
ПКУ), то в основній частині Податкової декларації з податку на прибуток підприємств (далі – Декларація) він
зазначав інформацію про наявність такого рішення, поставивши позначку у полі «Наявність рішення», а у полі
«Прийнято рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці» –
номер та дату розпорядчого документа підприємства, на підставі якого прийнято таке рішення.
     Якщо у наступних звітних (податкових) періодах такий платник використовує право на незастосування
коригувань фінансового результату до оподаткування, то у Деклараціях також проставляється відповідна
позначка із зазначенням інформації щодо номеру та дати розпорядчого документа підприємства, на підставі
якого прийнято таке рішення в Декларації за перший рік в такій безперервній сукупності років.
Повна:
     Відповідно до п.п. 134.1.1 п. 134.1 ст. 134 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі
змінами та доповненнями (далі – ПКУ) для платників податку, у яких річний дохід від будь-якої діяльності (за
вирахуванням непрямих податків), визначений за правилами бухгалтерського обліку за останній річний звітний
(податковий) період не перевищує двадцяти мільйонів гривень, об’єкт оподаткування може визначатися без
коригування фінансового результату до оподаткування на усі різниці (крім від’ємного значення об’єкта
оподаткування минулих податкових (звітних) років), визначені відповідно до положень розд. ІІІ ПКУ. Платник
податку, у якого річний дохід (за вирахуванням непрямих податків), визначений за правилами бухгалтерського
обліку за останній річний звітний (податковий) період не перевищує двадцяти мільйонів гривень, має право
прийняти рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці (крім
від’ємного значення об’єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років), визначені відповідно до
положень розд. ІІІ ПКУ, не більше одного разу протягом безперервної сукупності років в кожному з яких
виконується цей критерій щодо розміру доходу. Про прийняте рішення платник податку зазначає у податковій
звітності з цього податку, що подається за перший рік в такій безперервній сукупності років. В подальші роки
такої сукупності коригування фінансового результату також не застосовуються (крім від’ємного значення
об’єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років).
     Форма Податкової декларації з податку на прибуток підприємств затверджена наказом Міністерства
фінансів України від 20.10.2015 № 897 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 28.04.2017 № 467)
(далі – Декларація).
     Отже, якщо платник податку, у якого річний дохід від будь-якої діяльності (за вирахуванням непрямих
податків), визначений за правилами бухгалтерського обліку за останній річний звітний (податковий) період не
перевищував двадцяти мільйонів гривень, скористався правом про незастосування коригувань фінансового
результату до оподаткування на усі різниці (крім від’ємного значення об’єкта оподаткування минулих
податкових (звітних) років), визначені відповідно до положень розд. ІІІ ПКУ, то в основній частині Декларації він
зазначав інформацію про наявність такого рішення, поставивши позначку у полі «Наявність рішення», а у полі
«Прийнято рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці» –
номер та дату розпорядчого документа підприємства, на підставі якого прийнято таке рішення.
     Якщо у наступних звітних (податкових) періодах такий платник використовує право на незастосування
коригувань фінансового результату до оподаткування, то у Деклараціях також проставляється відповідна
позначка із зазначенням інформації щодо номеру та дати розпорядчого документа підприємства, на підставі
якого прийнято таке рішення в Декларації за перший рік в такій безперервній сукупності років.
“Taxation is just a sophisticated way of demanding money with menaces.”(с)

За это сообщение автора alex88 поблагодарили: 5
Galla, hela, lutishka, vikakool, Тори
Аватар пользователя
alex88
 
Сообщений: 849
Зарегистрирован: 16 дек 2011, 09:45
Благодарил (а): 404 раз.
Поблагодарили: 441 раз.

UNREAD_POST Тори » 29 ноя 2017, 17:52

Подскажите, пожалуйста:
плательщик может принять решение о неприменении корректировок не больше одного раза, пока у него доход меньше 20 млн. То есть, если в 2015 и 2016 году такое решение не принималось (получается, что автоматически должны были применяться корректировки), то в 2017 году плательщик может принять решение о неприменении корректировок. Это и будет тот самый единственный раз и изменить это решение он уже не сможет до тех пор, пока у него доход не превысит 20 млн.грн.? Я правильно понимаю?
Тори
 
Сообщений: 136
Зарегистрирован: 04 апр 2011, 15:00
Благодарил (а): 159 раз.
Поблагодарили: 36 раз.

UNREAD_POST conau01 » 30 ноя 2017, 10:47

Да, Вы все правильно понимаете.

За это сообщение автора conau01 поблагодарил:
Тори
conau01
 
Сообщений: 32
Зарегистрирован: 21 дек 2011, 08:50
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 18 раз.

UNREAD_POST vikakool » 30 ноя 2017, 13:11

vikakool писал(а):Коллеги, а никому не пришлось еще сдавать уточненку по новой форме?

Нам нужно подать УР за 2015 год, когда еще были авансовые взносы, а в новой форме строк для них нетути... :(

Засунуть, что ли, в дивиденды и подать письмо с комментами?

Как вы делаете?


Никто еще не подавал уточненку?
vikakool
 
Сообщений: 4143
Зарегистрирован: 18 янв 2011, 10:56
Благодарил (а): 899 раз.
Поблагодарили: 632 раз.

UNREAD_POST alex88 » 26 янв 2018, 14:47

“Taxation is just a sophisticated way of demanding money with menaces.”(с)

За это сообщение автора alex88 поблагодарили: 2
dmn, Тори
Аватар пользователя
alex88
 
Сообщений: 849
Зарегистрирован: 16 дек 2011, 09:45
Благодарил (а): 404 раз.
Поблагодарили: 441 раз.

UNREAD_POST alex88 » 06 фев 2018, 11:32

“Taxation is just a sophisticated way of demanding money with menaces.”(с)
Аватар пользователя
alex88
 
Сообщений: 849
Зарегистрирован: 16 дек 2011, 09:45
Благодарил (а): 404 раз.
Поблагодарили: 441 раз.

UNREAD_POST lily27 » 06 фев 2018, 11:40

добрый день, 01.01.17 сделали проводку 441-6851 сумма 2500грн- списали сумму по Дт счет 6851(по договору поставщик имел право не возвращать переплату )
за 2017г. доход больше 20 млн, применяем разницы, я не нашла что списание 2500 должно отображаться в разницах, получается разниц на эту сумму нет, так же был проведен корпоратив (налоговая с типом 13 зарегистрирована)и списаны конфет для мероприятия, как я поняла разниц тоже нет, в консультация налоговая консультирует что разниц по амортизации МНМА нету, но не поняла как отображать их амортизацию в додатке Ам?
lily27
 
Сообщений: 66
Зарегистрирован: 19 дек 2016, 14:12
Благодарил (а): 40 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

UNREAD_POST Oliviyaflor » 08 фев 2018, 12:39

Добрый день! Подскажите, в 2017 году за 2016г. выплатили дивиденты учредителю. Авансовый взнос не платим т.к. мал.предприятие.
В приложение АВ к деке по прибыли ставить начислено дивидентов в строке 1.3 ( "сума дивідендів, виплачена платником податку, прибуток якого звільнений від оподаткування відповідно до положень Податкового кодексу України, у розмірі прибутку, звільненого від оподаткування у періоді, за який виплачуються дивіденди) ?
Или что-то не так? Первый раз выплатили. Сижу голову ломаю.
Аватар пользователя
Oliviyaflor
 
Сообщений: 59
Зарегистрирован: 06 фев 2012, 16:23
Благодарил (а): 17 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

UNREAD_POST vikakool » 08 фев 2018, 12:55

Oliviyaflor писал(а):Добрый день! Подскажите, в 2017 году за 2016г. выплатили дивиденты учредителю. Авансовый взнос не платим т.к. мал.предприятие.
В приложение АВ к деке по прибыли ставить начислено дивидентов в строке 1.3 ( "сума дивідендів, виплачена платником податку, прибуток якого звільнений від оподаткування відповідно до положень Податкового кодексу України, у розмірі прибутку, звільненого від оподаткування у періоді, за який виплачуються дивіденди) ?
Или что-то не так? Первый раз выплатили. Сижу голову ломаю.


А вы подпадаете под этот пункт? учредитель физлицо?
vikakool
 
Сообщений: 4143
Зарегистрирован: 18 янв 2011, 10:56
Благодарил (а): 899 раз.
Поблагодарили: 632 раз.

UNREAD_POST Oliviyaflor » 08 фев 2018, 13:02

Да физлицо. мы выплатили учредителю-он физлицо. Прибыль платим раз в год. Просто не пойму в какую строку относить.

Скорее всего наверно нужно относить в рядок 1.1
Аватар пользователя
Oliviyaflor
 
Сообщений: 59
Зарегистрирован: 06 фев 2012, 16:23
Благодарил (а): 17 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

UNREAD_POST налоговик » 15 фев 2018, 17:22

Oliviyaflor писал(а):Добрый день! Подскажите, в 2017 году за 2016г. выплатили дивиденты учредителю. Авансовый взнос не платим т.к. мал.предприятие.
В приложение АВ к деке по прибыли ставить начислено дивидентов в строке 1.3 ( "сума дивідендів, виплачена платником податку, прибуток якого звільнений від оподаткування відповідно до положень Податкового кодексу України, у розмірі прибутку, звільненого від оподаткування у періоді, за який виплачуються дивіденди) ?
Или что-то не так? Первый раз выплатили. Сижу голову ломаю.


"мал. предприятие". Нету такой льготы для авансового взноса по дивидендам. Все (малькие и большенькие) в 2017 году платили.
Есть другие льготы.
Например, как у Вас - выплата физлицу.

Заполнять в АВ нужно строки

1
1.1
4 что получится
5 что получится. но ничего не получится
6 соответственно, ноль
Аватар пользователя
налоговик
 
Сообщений: 5776
Зарегистрирован: 20 ноя 2010, 23:29
Благодарил (а): 835 раз.
Поблагодарили: 2632 раз.

Пред.

  • Похожие темы
    Ответов
    Просмотров
    Последнее сообщение

Вернуться в НАЛОГ НА ПРИБЫЛЬ

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Ads, ARKTIKA, Galla, Gb, vikakool, Ya