Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Декларация по прибыли (СТАРАЯ форма, приказ № 114, отменена)

Путеводитель по разделу. Ставка 0 %, доходы, расходы, амортизация, декларация. Переходное.

Модератор: Печкин

UNREAD_POST Vetal' » 26 мар 2012, 17:03

Печкин писал(а):В продолжение старого вопроса об учете в декларации по прибыли аренды если это основной вид деятельности

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ У М. КИЄВІ
ЛИСТ
від 10.08.2011 р. N 8206/10/31-606
(Витяг)
...
Враховуючи зазначене вище, якщо основним видом діяльності підприємства є надання в оренду майна, то доходи від надання майна в оренду підлягають відображенню у рядку 02 Податкової декларації з податку на прибуток підприємства; а витрати на утримання цього майна - у рядку 05.1 Податкової декларації з податку на прибуток підприємства.

<...> Заступник Голови
О. Онищенко


Из ЕБНЗ. Если аренда - основная деятельность, заполняем строки 02 (доход) и 05.1 (расходы на содержание, т.е. с/с). Разъяснение под Декларацию № 1213.

110. Податок на прибуток підприємств - 110.18.01 орендні (лізингові) операції: фінансовий лізинг (оренда)
Як в податковій декларації з податку на прибуток підприємства відображаються доходи та витрати платника податку, якщо його основним видом діяльності є надання в оренду майна?
Коротка відповідь: Якщо основним видом діяльності платника податку є надання в оренду майна, то доходи від надання майна в оренду відображаються у рядку 02 Податкової декларації з податку на прибуток підприємства, а витрати на утримання цього майна - у рядку 05.1 такої декларації.

Повна відповідь:
Скрытый текст: показать
Порядок визнання доходів та їх склад встановлено статтею 135 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі - ПКУ). Доходи, що враховуються при обчисленні об'єкта оподаткування, включаються до доходів звітного періоду за датою, визначеною відповідно до ст. 137 ПКУ, на підставі первинних документів, що підтверджують отримання платником податку доходів, обов'язковість ведення і зберігання яких передбачено правилами ведення бухгалтерського обліку, та інших документів, встановлених р. II ПКУ, і складаються з доходу від операційної діяльності та інших доходів. ПКУ не визначено поняття «операційна діяльність». Разом з цим, пп. 14.1.84 п. 14.1 ст. 14 ПКУ встановлено, що інші терміни для цілей р. III «Податок на прибуток підприємств» використовуються у значеннях, визначених Законом України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» та національними і міжнародними положеннями (стандартами) фінансової звітності, положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку. У п. 4 Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 3 «Звіт про фінансові результати», затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.03.99 N 87 зі змінами та доповненнями, наведено такі визначення: операційна діяльність – це основна діяльність підприємства, а також інші види діяльності, які не є інвестиційною чи фінансовою діяльністю; основна діяльність – це операції, пов'язані з виробництвом або реалізацією продукції (товарів, робіт, послуг), що є головною метою створення підприємства і забезпечують основну частку його доходу. Враховуючи зазначене, якщо основним видом діяльності платника податку є надання в оренду майна, то доходи від надання майна в оренду відображаються у рядку 02 Податкової декларації з податку на прибуток підприємства, форма якої затверджена наказом Міністерства фінансів України від 28.09.11 № 1213, а витрати на утримання цього майна - у рядку 05.1 такої декларації.
Vetal'
 
Сообщений: 2852
Зарегистрирован: 27 янв 2011, 11:57
Благодарил (а): 440 раз.
Поблагодарили: 1152 раз.

UNREAD_POST Печкин » 26 мар 2012, 17:13

Интересно. Вот только недавно Забава поднимала тему.
В общем ГНСУ поддержала ГНА в Киеве, а не ГНСУ :)

Кстати, а вопрос же актуален и для новой декларации.
Заметил - они под новую и написали :)
живу на Бухфоруме
Аватар пользователя
Печкин
 
Сообщений: 6649
Зарегистрирован: 18 ноя 2010, 13:03
Благодарил (а): 73 раз.
Поблагодарили: 2891 раз.

UNREAD_POST vikakool » 05 апр 2012, 12:56

Vetal' писал(а):
vikakool писал(а):идею поняла... :( :( :(

интересно, как же это вышло, если нормы "фактически не поменялись"?? :shock:


Тут вопрос интересный. Некоторые неувязки все-же есть. Но, имхо, скорее они "прощелкали" момент до 01.04.11 г. Было достаточно оснований сделать все так и в то время.
п. 16.2 Закона о прибыли:
...Податок з прибутку, отриманого від діяльності, яка підлягає патентуванню відповідно до Закону України "Про патентування деяких видів підприємницької діяльності", підлягає сплаті до бюджету у сумі, визначеній відповідно до цього Закону, зменшений на вартість придбаних торгових патентів для здійснення цього виду діяльності.


Я и тогда (если не ошибаюсь, в 2005-м) ожидал именно такого расклада. Возможно, сейчас им "помог" абз. 2 п. 150.1 НКУ.


прошу прощения, но хотела бы еще раз уточнить: доходом от патентуемой деят-ти мы считаем только наличные деньги, полученные в кассу РРО?

а перекрыть убыток от патентуемой деят-ти я, по сути, никак не могу? т.е. имея такой убыток и прибыль от связанной деят-ти - например, от бонусов поставщиков, я все равно должна уплатить в бюджет налог на прибыль с этой прочей деят-ти?
vikakool
 
Сообщений: 4192
Зарегистрирован: 18 янв 2011, 10:56
Благодарил (а): 911 раз.
Поблагодарили: 645 раз.

UNREAD_POST Vetal' » 05 апр 2012, 15:02

1.
vikakool писал(а):прошу прощения, но хотела бы еще раз уточнить: доходом от патентуемой деят-ти мы считаем только наличные деньги, полученные в кассу РРО?


пп. 267.1.1 НКУ: Платниками збору є суб'єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи - підприємці), їх відокремлені підрозділи, які отримують в установленому цією статтею порядку торгові патенти та провадять такі види підприємницької діяльності:
а) торговельна діяльність у пунктах продажу товарів;

В свою очередь пп. 14.1.246 НКУ определяет: торговельна діяльність для цілей розділу XII цього Кодексу - роздрібна та оптова торгівля, діяльність у торговельно-виробничій (ресторанне господарство) сфері за готівку, інші готівкові платіжні засоби та з використанням платіжних карток;

Т.е. наличка и карточки.

2.
vikakool писал(а):а перекрыть убыток от патентуемой деят-ти я, по сути, никак не могу? т.е. имея такой убыток и прибыль от связанной деят-ти - например, от бонусов поставщиков, я все равно должна уплатить в бюджет налог на прибыль с этой прочей деят-ти?


Можете перекрыть доходом от патентуемой деятельности. А если серьезно, то если любой другой доход нельзя назвать доходом от торговой деятельности в пунктах продажи товаров (т.е. от розничной или оптовой торговли и ресторанного хозяйсйства за нал...), то, естественно, он не попадет в патентный учет (пойдет в прочую деятельность). Это, думаю, будет касаться и бонусов, если они будут оформлены как плата за услуги, а не как, допустим, скидка со стоимости товара.
Vetal'
 
Сообщений: 2852
Зарегистрирован: 27 янв 2011, 11:57
Благодарил (а): 440 раз.
Поблагодарили: 1152 раз.

UNREAD_POST Катя 555 » 25 янв 2013, 12:46

Добрый День ! Подскажите пожайлуста мне надо здать до 9 Февраля декларацию на прибыль предприятия за 2012 г, какой блан нужно взять заполнять новый 28.09. 2011 №1213 тоисть этот как я понимаю ,( просто я не бухгалтер) за ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства фінансів України
28.09. 2011 №1213
Катя 555
 
Сообщений: 1
Зарегистрирован: 25 янв 2013, 12:36
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

UNREAD_POST vins » 25 янв 2013, 13:01

Катя555, Вам еще многое предстоит узнать :)
См. Декларация по прибыли (№ 1213)
______________________
Тема закрыта.
См. тему по декларации по форме № 1213 в теме: Декларация по прибыли (№ 1213)
Аватар пользователя
vins
 
Сообщений: 6654
Зарегистрирован: 27 дек 2010, 12:38
Благодарил (а): 2704 раз.
Поблагодарили: 2906 раз.

Пред.

  • Похожие темы
    Ответов
    Просмотров
    Последнее сообщение

Вернуться в НАЛОГ НА ПРИБЫЛЬ

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Gb, MR, Ya

cron