Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Месячная декларация по НДФЛ (приказ ГНАУ от 31.01.11г. № 58)

Путеводитель по разделу. Налогообложение выплат физлицам (зарплата, подряд). Всё об ЕСВ. Индексация заработной платы.

Модератор: ФЛ7

UNREAD_POST natalka17 » 17 мар 2011, 21:41

Я тоже думала, читала , изучала- в общем, подошла к вопросу заполнения с огромной тщательностью- заполнила, пришла в налоговую, встала в бесконечную очередь...
Ну а что еще делать в очереди, как ни общаться коллегам? В общем, разнесли все мои концепции в пух и прах, а я , в свою очередь, заняв круговую оборону и помня все наставления Форума-доказала их неправоту. Причем у каждого были свои обоснованные доводы, какие-то примеры.. Но в итоге- приняли у всех!! В конце-концов, надо понять самому, что там пишешь и отстаивать свою позицию при проверках ;)

За это сообщение автора natalka17 поблагодарили: 2
Heloise, vins
natalka17

Благодарил (а): 79 раз.

UNREAD_POST Аll » 17 мар 2011, 21:52

vins писал(а):Вот еще, на мой взгляд, интересненькое :)
Совместитетелей указываем среди ГП-договоров

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ
Як відобразити в рядку "10" декларації з податку на доходи фізичних осіб кількість зовнішніх сумісників?
Згідно з частиною другою ст. 21 Кодексу законів про працю України працівник має право реалізувати свої здібності до продуктивної і творчої праці шляхом укладення трудового договору на одному або одночасно на декількох підприємствах, в установах, організаціях, якщо інше не передбачене законодавством, колективним договором або угодою сторін. Ця норма закону дозволяє працівникам, крім основного трудового договору, укладати трудові договори про роботу за сумісництвом. У рядку "10" декларації з податку на доходи фізичних осіб, затвердженої наказом ДПА України від 31.01.11 №58 (далі – Декларація), відповідно до роз’яснень, наданих листом ДПА України від 17.02.2011 № 4485/7/17-0217, вказується кількість осіб, що працювало за штатом (крім тих, хто знаходиться у відпустці по догляду за дитиною) та кількість осіб, що працювали за цивільно-правовими договорами. Облікова кількість штатних працівників облікового складу юридичної особи чи самозайнятої фізичної особи визначається відповідно до Інструкції зі статистики кількості працівників, затвердженої наказом Державного комітету статистики України від 28.09.2005 N 286, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 30.11.2005 за N 1442/11722 (далі – Інструкція). Відповідно п. 2.1 Інструкції в облікову кількість штатних працівників включаються усі наймані працівники, які уклали письмово трудовий договір (контракт) і виконували постійну, тимчасову або сезонну роботу один день і більше, а також власники підприємства, якщо, крім доходу, вони отримували заробітну плату на цьому підприємстві, в т.ч. перебувають у відпустках для догляду за дитиною (пп. 2.5.9 Інструкції). Не включаються до облікової кількості штатних працівників працівники, прийняті на роботу за сумісництвом з інших підприємств (пп.2.6.1 п.2.6 ст.2 Інструкції), тобто зовнішні сумісники. Оскільки в рядку "10" Декларації не передбачена окрема графа "зовнішні сумісники", то кількість зовнішніх сумісників може включатися до кількості працівників за цивільно-правовими договорами та відображатись в графі "за цивільно-правовими договорами".

С таким же успехом можно было привести аргументы что совместители не ГПХ , поэтому ставим их в штат.

Из-за таких разъяснений скоро НКУ или БПЗ (база податковых знань) переименуют в БСК (Бред Сивой Кобылы):)
Аll

Благодарил (а): 517 раз.

UNREAD_POST VEG » 17 мар 2011, 23:13

Посмотришь на такое налоговое безобразие и никогда не захочешь никого оформлять на работу. Ибо такое геморрой и идиотизм триста лет не впал!! Налоговая гоняется за "мертвыми душами" у ЧП...и в то же время сама создает их))) Ну а как объяснить тот факт, что в налоговой наемные не зарегистрированы, но тем не менее за них нужно отчитаться??? Полный бред и идиотизм
VEG

Благодарил (а): 1 раз.

UNREAD_POST natalka17 » 17 мар 2011, 23:57

Я вас вполне поддерживаю, но имеем то что нас имеют. Остается лишь сдавать пустышки и придумывать новые правила игры :idea:
natalka17

UNREAD_POST vvo » 17 мар 2011, 23:58

Я вот , что хотел спросить, как сейчас ФОПы без наемных работников заполняют реквизит "Главный бухгалтер"?
vvo

Благодарил (а): 32 раз.

UNREAD_POST natalka17 » 18 мар 2011, 00:01

Нет, они подписываются, там где Керівник (самозайнята особа)
natalka17

UNREAD_POST vins » 18 мар 2011, 00:04

vvo писал(а):Я вот , что хотел спросить, как сейчас ФОПы без наемных работников заполняют реквизит "Главный бухгалтер"?

Думаю, сами расписываются.
По аналогии

У разі коли штатним розкладом не передбачено посаду головного бухгалтера, а ведення бухгалтерського обліку та подання податкової декларації здійснюється безпосередньо керівником платника податку, то така податкова декларація підписується двічі: у графі "керівник" та у графі "особа, яка відповідає за ведення бухгалтерського обліку" або "головний бухгалтер".

Или нет?
vins

Благодарил (а): 2704 раз.

UNREAD_POST vvo » 18 мар 2011, 00:06

т.е. дважды сами расписываются и дважды пишут свой идент.код. Так?
vvo

UNREAD_POST Печкин » 18 мар 2011, 00:26

vins писал(а):Думаю, сами расписываются.

Поддержу natalka17
Я думаю, за главбуха им расписываться не нужно
живу на Бухфоруме
Печкин

Благодарил (а): 73 раз.

UNREAD_POST Печкин » 18 мар 2011, 00:46

на сайте Донецкой ГНА нашел такое:

Державна податкова адміністрація у Донецькій області нагадує: 21 березня спливає термін подання Податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб за січень та лютий 2011 року.

З метою правильного відображення звітних даних та вчасного подання Податкової декларації до вашої уваги пропонуємо характерні приклади заповнення даного документу.

Приклад заповнення Податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб за березень (варіант 1)

Приклад заповнення Податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб за березень (варіант 2)

Приклад заповнення Податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб за лютий

Приклад заповнення Податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб за січень

Пока не вникал, но некоторые примеры вроде дублируют выложенные "налоговиком" и обсужденные здесь: http://buhforum.com/viewtopic.php?p=6872#p6872
живу на Бухфоруме
Печкин

UNREAD_POST vins » 18 мар 2011, 08:46

Печкин писал(а):
vins писал(а):Думаю, сами расписываются.

Поддержу natalka17
Я думаю, за главбуха им расписываться не нужно

Да, согласен. Подписывает физлицо-предприниматель один раз за себя.
То я переборщил на ночь глядя :oops:
vins

UNREAD_POST vvo » 18 мар 2011, 09:26

Печкин писал(а):на сайте Донецкой ГНА нашел такое:

Державна податкова адміністрація у Донецькій області нагадує: 21 березня спливає термін подання Податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб за січень та лютий 2011 року.

З метою правильного відображення звітних даних та вчасного подання Податкової декларації до вашої уваги пропонуємо характерні приклади заповнення даного документу.

Приклад заповнення Податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб за березень (варіант 1)

Приклад заповнення Податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб за березень (варіант 2)

Приклад заповнення Податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб за лютий

Приклад заповнення Податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб за січень

Пока не вникал, но некоторые примеры вроде дублируют выложенные "налоговиком" и обсужденные здесь: http://buhforum.com/viewtopic.php?p=6872#p6872

а что за формат файлов такой и чем их открывать
vvo

UNREAD_POST vins » 18 мар 2011, 09:31

vvo писал(а):а что за формат файлов такой и чем их открывать

я просто скачал и у меня открылся
но если проблемы, то надо подождать Печкина
vins

UNREAD_POST Аll » 18 мар 2011, 10:03

vvo писал(а):т.е. дважды сами расписываются и дважды пишут свой идент.код. Так?

Да, реквизиты директора двоятся.

Для получения ключа в сертификационном центре пришлось писать приказ, что директор берет на себя ведение бухучета . Цеплялись, мол должен назначить себя на должность главбуха. Отшили центр тем, что в штате главбуха нет, директор не совмещает должности, просто по Закону о бухом учете :) если директор гений то он сам обязан вести учет.
Аll

Благодарил (а): 517 раз.

UNREAD_POST Печкин » 18 мар 2011, 10:08

Аll писал(а):
vvo писал(а):т.е. дважды сами расписываются и дважды пишут свой идент.код. Так?

Да, реквизиты директора двоятся.

Для получения ключа в сертификационном центре пришлось писать приказ, что директор берет на себя ведение бухучета . Цеплялись, что должен назначить себя на должность главбуха. Отшили центр тем, что в штате главбуха нет, директор не совмещает должности, просто по Закону о бухом учете :) если директор гений то он сам обязан вести учет.

Таак. Минуточку :)
Сказанное относится и к ФОП-у без наемных?
Мы именно о них выше говорили.
живу на Бухфоруме
Печкин

Пред.След.