Эконалог ("грязный" сбор): порядок уплаты

Путеводитель по разделу. Торговые патенты, земельный налог, спецводопользование, ресурсные платежи, единый налог для юрлиц, отчет о льготах
Зоряна К.
Контактная информация:

Re: "Грязный" сбор (эконалог), порядок уплаты

Непрочитанное сообщение Зоряна К. »

Vetal' писал(а):А как Вам такой расклад!
ЕБНЗ
2755 Чи необхідно СГ, який здійснював тимчасове зберігання побутових відходів подавати податкові декларації екологічного податку за І, ІІ, ІІІ, ІV квартали 2011 року та заяву про відсутність об’єкта обчислення?
Коротка відповідь: Суб’єкт господарювання, який здійснював тимчасове зберігання побутових відходів в контейнерах, урнах податкові декларації по екологічному податку (далі - декларація) за І, ІІ, ІІІ, ІV квартали 2011 року до органу ДПС не подає. Також, не подається до органу ДПС декларація за ІV квартал 2011 року та заява про відсутність в 2012 році об'єкта обчислення екологічного податку тим суб’єктом господарювання, який здійснював тимчасове зберігання побутових відходів в контейнерах, урнах та подав декларації за І, ІІ та ІІІ квартали 2011 року.
Нам такий розклАд подобається... :a_g_a:
Але пізно вони це пишуть... чого ж вони впродовж 2011 року писали протилежне... вкупі з періодичними виданнями з великим тиражем... ( ;) )
Последний раз редактировалось Зоряна К. 02 фев 2012, 13:27, всего редактировалось 1 раз.

Olesya-lisa
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Olesya-lisa »

Надеюсь... нас не накажут за то, что подали?)))

Vetal'
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Vetal' »

Зоряна К. писал(а):...Нам такий розклАд подобається... :a_g_a:
Але пізно вони це пишуть... чого ж вони впродовж 2011 року писали протилежне... вкупі з періодичними виданнями з великим тиражем...
Так а куда смотрела бухгалтерская абщественность? Почему, в конце-концов, Вы не наставивали, что не нужно подавать (или ошибаюсь, тогда сорри)? :) Я уж молчу об изданиях с маленьким тиражем :)
P.S. Мне такой расклад не нравится.

Зоряна К.
Контактная информация:

Vetal' писал(а):
Зоряна К. писал(а):Почему, в конце-концов, Вы не наставивали, что не нужно подавать (или ошибаюсь, тогда сорри)? :) Я уж молчу об изданиях с маленьким тиражем :)
Я, власне кажучи, у 2011 році якраз стверджувала, що декларації щодо екоподатку за побутові відходи не потрібно подавати. І наводила свої аргументи - чому. Двічі у виданні з тиражем 15 тис. і раз - у виданні з тиражем 20 тис.
Шо могла - зробила. Ага? :)

Vetal'
Контактная информация:

Все правильно, это заслуживает уважения. Обидно только что, похоже, налоговая читает именно (или исключительно?) эти издания. Зато теперь мы знаем как донести им правду!

Зоряна К.
Контактная информация:

Vetal' писал(а):Все правильно, это заслуживает уважения. Обидно только что, похоже, налоговая читает именно (или исключительно?) эти издания. Зато теперь мы знаем как донести им правду!
Не знаю, хто, що та коли читає.
Ой, а невже це Ви рекомендували читачам у виданнях з великим тиражем, яким чином обліковувати та зважувати побутове сміття, щоб ненароком не помилитись із сумою задекларованого екоподатку?!

vins
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение vins »

Зоряна К. писал(а):
Vetal' писал(а):Все правильно, это заслуживает уважения. Обидно только что, похоже, налоговая читает именно (или исключительно?) эти издания. Зато теперь мы знаем как донести им правду!
Ой, а невже це Ви рекомендували читачам у виданнях з великим тиражем, яким чином обліковувати та зважувати побутове сміття, щоб ненароком не помилитись із сумою задекларованого екоподатку?!
Та нее. То они наконец к декабрю прознали про Бухфорум :)

Olesya-lisa
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Olesya-lisa »

мы вот тоже выписываем ВоБУ, но ... одно мнение хорошо, а два лучше, как говориться...

Vetal'
Контактная информация:

Зоряна К. писал(а):
Конечно, мог бы и я такое порекомендовать (в жизни все бывает), но, увы (или, может, к счастью), не спец в "мусорных" вопросах.

P.S. Ответ из ЕБНЗ привел "к сведенью". В издания камни не кидаю (будь оно маленькое или большое). По крайней мере первым. Дороги хватит всем. Тут дело такое - стоит только начать и камней не хватит, как для больших изданий, так и для маленьких. :)

Зоряна К.
Контактная информация:

Vetal' писал(а):P.S. Ответ из ЕБНЗ привел "к сведенью". В издания камни не кидаю (будь оно маленькое или большое). По крайней мере первым. Дороги хватит всем. Тут дело такое - стоит только начать и камней не хватит, как для больших изданий, так и для маленьких.
Так, а я "до відома" прокоментувала.. А потім ще раз відповіла на Ваше повідомлення з питанням "чому я не настоювала..."

Ви камінців не кидаєте?
А я вважаю, що в оцьому Вашому повідомленні...
... два останні речення з саркастичним змістом були зайвими.
Чи то я знову Вас не відповідно зрозуміла (тоді - соррі(с)...)?

З повагою.

vins
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение vins »

Уже когда-то размещал эту картинку на БФ :)

Изображение

Что тут скажешь
Все издания важны, все издания нужны :)

налоговик
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение налоговик »

Зоряна К. писал(а):
Vetal' писал(а):А как Вам такой расклад!
ЕБНЗ
2755 Чи необхідно СГ, який здійснював тимчасове зберігання побутових відходів подавати податкові декларації екологічного податку за І, ІІ, ІІІ, ІV квартали 2011 року та заяву про відсутність об’єкта обчислення?
Коротка відповідь: Суб’єкт господарювання, який здійснював тимчасове зберігання побутових відходів в контейнерах, урнах податкові декларації по екологічному податку (далі - декларація) за І, ІІ, ІІІ, ІV квартали 2011 року до органу ДПС не подає. Також, не подається до органу ДПС декларація за ІV квартал 2011 року та заява про відсутність в 2012 році об'єкта обчислення екологічного податку тим суб’єктом господарювання, який здійснював тимчасове зберігання побутових відходів в контейнерах, урнах та подав декларації за І, ІІ та ІІІ квартали 2011 року.
Нам такий розклАд подобається... :a_g_a:
Але пізно вони це пишуть... чого ж вони впродовж 2011 року писали протилежне... вкупі з періодичними виданнями з великим тиражем...
Такі закиди...
На самом деле, как мне кажется, учитывая, что когда речь шла об эконалоге за размещение мусора в урнах, то НО составляло копейки. И в этой ветке, если мне не изменяет память, тоже звучали предложения подавать отчетность - но не потому что согласны с налоговиками, а потому что проще заплатить 10 грн. или сколько там получалось, чем потом оспаривать штраф за неуплату + штраф за неподачу декларации с весьма туманными судебными перспективами.

К сожалению, возврат уплаченного - это теперь следующая стадия
Комунальне підприємство "Дніпрорудненський міський ринок" помилково віднесло себе до платників екологічного податку та сплатило за 2,3 квартал 2011 року екологічний податок. Підприємство звернулося до ДПІ у районі з заявою про повернення помилково сплачених коштів екологічного податку. Податкова інспекція відмовляється від повернення коштів, посилаючись на те, що Наказ № 258 ДПС України про затвердження Узагальнюючої податкової консультації щодо екологічного податку, що справляється за розміщення побутових відходів, був виданий тільки 16.12.2011 року. Тому підприємство до видання Наказу правідлово платило екологічний податок, який на сьогодні не підлягає поверненню. Питання Чи зобовязане було підприємство, на території якого відбувається тільки збір ТПВ в контейнери для сміття, які не є в розумінні термінів, визначених Законом України «Про відходи» від 05.03.1998 № 187/98-ВР спеціально відведеним місцем чи об’єктом, на використання якого необхідно отримати дозвіл спеціально уповноваженого органу сплачувати екологічний податок до прийняття Наказу ДПІ України № 258? Чи є сплачений підприємством екологічний податок за 2,3 квартал 2011 року як помилково сплаченим?
На жаль, Узагальнююча податкова консультація щодо сплати екологічного податку, що справляється за розміщення побутових відходів, затверджена наказом ДПС України від 16.12.2011 року №258 не містить норм щодо повернення екологічного податку, який сплачено у попередніх звітних податкових періодах. Тому до врегулювання зазначеного питання, нарахування екологічного податку за тимчасове розміщення побутових відходів з 16.12.211року не здійснюється. Питання щодо обов’язковості отримання дозволу на розміщення відходів не належить до компетенції податкових органів.
ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

Зоряна К.
Контактная информация:

налоговик писал(а):Такі закиди...
Закиди? Це я вислуховую закиди невідомо за що... за моє жито мене ж бито..
Нічого нового я вчора не сказала.
Позиції найбільших бух.професійних перідичних видань неодноразово були процитовані у цій темі. Різні позиції. Вони жваво обговорювались і аналізувались учасниками форуму.. при цьому висловлювався або сум сприводу, або позитивні відгуки..
І ні для кого не секрет, що думка бухгалтерсько-юридичної громадськості формується в значній мірі періодичними виданнями.
Інет-форуми - то вже так, дріб'язок в порівнянні..

Але з копійчаного питання наробити стільки шуму :cry: , а наприкінці року все повернути абсолютно навпаки?..
налоговик писал(а):На самом деле, как мне кажется, учитывая, что когда речь шла об эконалоге за размещение мусора в урнах, то НО составляло копейки. И в этой ветке, если мне не изменяет память, тоже звучали предложения подавать отчетность - но не потому что согласны с налоговиками, а потому что проще заплатить 10 грн. или сколько там получалось, чем потом оспаривать штраф за неуплату + штраф за неподачу декларации с весьма туманными судебными перспективами.
Я сюди прийшла аж в серпні минулого року, тому не пригадую, мабуть, пропустила.. І схоже на те, що ще багато пропущу..
О, давайте принагідно ше порекомендуємо подати декларації з плати за землю в горщиках, у яких ростуть квіти в офісах... Ще не пізно, до 20-го лютого встигнемо... Чи ще зарано? Адже ДПСУ ще такого в індивідуальних консультаціях не написала..

Всім дякую.
З повагою.

налоговик
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение налоговик »

Зоряна К., извините, если чем-то вызвал такую бурю негодования. Честно, не хотел.
Лишь пытался, первое, обратить внимание, что, наверное, не стоит при обсуждении профессионального вопроса переходить на личности, второе, лишь высказал свое мнение.
Зоряна К. писал(а):Інет-форуми - то вже так, дріб'язок в порівнянні..
в порівнянні з чим? 15-тисячними тиражами?
Так я и не понял, как с обсуждения профвопроса мы сошли на то, чтобы меряться "у кого больше".

Зоряна К.
Контактная информация:

налоговик писал(а):Зоряна К., извините, если чем-то вызвал такую бурю негодования.
Немає жодної "бурі".
Я лише висловлювала свої думки у відповідь на адресовані мені повідомлення.

Пропоную вилучити з цієї сторінки інформацію, що не має безпосереднього відношення до теми (після цитати з ЄБПЗ).
Але неодмінно включно з оцим:
Vetal' писал(а): Так а куда смотрела бухгалтерская абщественность? Почему, в конце-концов, Вы не наставивали, что не нужно подавать (или ошибаюсь, тогда сорри)? :) Я уж молчу об изданиях с маленьким тиражем :)
З повагою.

Ответить