Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

З 01.01.2011 держмито можна не сплачувати?

Путеводитель по разделу. Торговые патенты, земельный налог, спецводопользование, ресурсные платежи, единый налог для юрлиц, отчет о льготах

UNREAD_POST Irina » 28 дек 2010, 01:44

1.1. Податковий кодекс України ... визначає вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні


6.2. Збором (платою, внеском) є обов'язковий платіж до відповідного бюджету, що справляється з платників зборів, з умовою отримання ними спеціальної вигоди, у тому числі внаслідок вчинення на користь таких осіб державними органами, органами місцевого самоврядування, іншими уповноваженими органами та особами юридично значимих дій.


Тепер з Декрету про держмито

Стаття 1. Платники державного мита

Платниками державного мита на території України є фізичні та юридичні особи за вчинення в їхніх інтересах дій та видачу документів, що мають юридичне значення, уповноваженими на те органами.


Виходить, що держмито підпадає під визначення збору (плати, внеску) із ПК, а оскільки ПК його не передбачено, то з 01.01.2011 р. сплачувати держмито не потрібно.

Якщо в когось є переконливі аргументи у зворотньому - готова вислухати!
Irina
 
Сообщений: 1
Зарегистрирован: 25 ноя 2010, 12:32
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

UNREAD_POST юрист » 28 дек 2010, 02:01

На жаль, в мене є аргумент

Підрозділ 10. Інші перехідні положення
...
2. Збори (плата, внески), не встановлені цим Кодексом як загальнодержавні або місцеві, але встановлені законодавчими актами України як обов'язкові платежі до набрання чинності цим Кодексом, справляються за правилами, встановленими цими законодавчими актами України, до набрання чинності законом про адміністративні послуги та іншими законами, що регулюватимуть справляння відповідних зборів (плати, внесків).
Аватар пользователя
юрист
 
Сообщений: 455
Зарегистрирован: 25 ноя 2010, 10:51
Благодарил (а): 70 раз.
Поблагодарили: 120 раз.

UNREAD_POST методолог » 28 дек 2010, 02:12

юрист писал(а):На жаль, в мене є аргумент


верно.
+ было тут http://buhforum.com/viewtopic.php?p=388#p388
методолог
 
Сообщений: 71
Зарегистрирован: 21 ноя 2010, 12:46
Благодарил (а): 1 раз.
Поблагодарили: 14 раз.


  • Похожие темы
    Ответов
    Просмотров
    Последнее сообщение

Вернуться в ПРОЧИЕ НАЛОГИ (СБОРЫ)

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Ads, Gb, Ya