Отчет по налоговым льготам (новый, бывший 1-ПП)

Путеводитель по разделу. Торговые патенты, земельный налог, спецводопользование, ресурсные платежи, единый налог для юрлиц, отчет о льготах
minibuh
Сообщения: 2396
Зарегистрирован: 28 дек 2011, 13:00
Контактная информация:

Отчет по налоговым льготам (новый, бывший 1-ПП)

Непрочитанное сообщение minibuh »

lala555 писал(а):не вижу такого поля звитный новый??? подскажите пож. шапку отчета у меня в арт звите нет такого поля! как это???
для 1 ПП подача звитного нового или уточняющего отчета не предусмотрена.
Создаете новый отчет. Заполняете правильными показателями и отправляете его в ДФС. Последний принятый отчет будет считаться действительным.

Аватара пользователя
налоговик
Сообщения: 5778
Зарегистрирован: 20 ноя 2010, 22:29
Контактная информация:

Отчет по налоговым льготам (новый, бывший 1-ПП)

Непрочитанное сообщение налоговик »

minibuh писал(а): Создаете новый отчет. Заполняете правильными показателями и отправляете его в ДФС. Последний принятый отчет будет считаться действительным.
Верно. Это работает так
4.13.8. Якщо платник податків надіслав АЗ податковий документ з ознакою "Звітний", то кожному наступному документу, надісланому до граничного терміну, проставляється ознака "Звітний новий". Орган ДПС визнає оригіналом електронний документ, отриманий останнім до закінчення граничного терміну подання податкової звітності, встановленого для подачі звітності у паперовому вигляді.

Кожній попередній податковій звітності, що подана до граничного терміну подання звітності і була прийнята ОДПС у базі даних податкової звітності районного рівня, надається статус "До відома".

dakisha
Сообщения: 42
Зарегистрирован: 26 июл 2012, 22:09
Контактная информация:

Отчет по налоговым льготам (новый, бывший 1-ПП)

Непрочитанное сообщение dakisha »

Доброе утро .Подскажите пожалуйста полученную и выданную учредителю финансовую помощь.Нужно ли показывать в отчете по льготам ,в прошлом году показывала полученную от учредителя но теперь не могу найти льготу???Заранее спасибо!!

макс.лю
Сообщения: 252
Зарегистрирован: 25 ноя 2012, 10:36
Контактная информация:

Отчет по налоговым льготам (новый, бывший 1-ПП)

Непрочитанное сообщение макс.лю »

да,ее нет в последнем справочнике 74 так как налогооблежние налога на прибыль немного изменилось - гляньте раздел 3 НКУ.

Аватара пользователя
налоговик
Сообщения: 5778
Зарегистрирован: 20 ноя 2010, 22:29
Контактная информация:

Отчет по налоговым льготам (новый, бывший 1-ПП)

Непрочитанное сообщение налоговик »

Не объект в отчете о льготах не показывают
Лист ДФС від 02.10.2015 №20965/6/99-99-19-03-02-15

Про розгляд листа

Державна фіскальна служба України розглянула лист платника податку щодо відсутності у Довідниках податкових пільг коду пільги з податку на додану вартість відповідно до підпункту 196.1.3 пункту 196.1 статті 196 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) та повідомляє.

Відповідно до підпункту 196.1.3 пункту 196.1 статті 196 Кодексу не є об’єктом оподаткування операції з надання послуг із страхування, співстрахування або перестрахування особами, які мають ліцензію на здійснення страхової діяльності відповідно до закону, а також пов'язаних з такою діяльністю послуг страхових (перестрахових) брокерів та страхових агентів; надання послуг із загальнообов'язкового державного соціального страхування (у тому числі пенсійного страхування), недержавного пенсійного забезпечення, залучення та обслуговування пенсійних вкладів та рахунків учасників фондів банківського управління, адміністрування недержавних пенсійних фондів.

Згідно із пунктом 30.6 статті 30 Кодексу суми податку та збору, не сплачені суб'єктом господарювання до бюджету у зв'язку з отриманням податкових пільг, обліковуються таким суб'єктом - платником податків. Облік зазначених коштів ведеться в порядку, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 року № 1233 „Про затвердження Порядку обліку сум податків та зборів, не сплачених суб'єктом господарювання до бюджету у зв'язку з отриманням податкових пільг” (далі - Постанова № 1233). Системний облік видів пільг за їх кодами здійснюється ДФС у Довідниках податкових пільг.

Постановою № 1233 визначено, що суб'єкт господарювання, що не сплачує податки та збори у зв'язку з отриманням податкових пільг, веде облік сум таких пільг та складає звіт про суми податкових пільг за затвердженою формою. При цьому до такого звіту включаються лише ті податкові пільги, які визначаються за операціями з постачання товарів та/або послуг, що здійснюються на митній території України, є об'єктами обкладення податком на додану вартість і відповідно до Податкового кодексу України та міжнародних договорів України, ратифікованих Верховною Радою України, звільнені від оподаткування або оподатковуються за нульовою ставкою, а також ті, до яких застосовані спеціальні режими оподаткування в галузі сільського господарства.

Враховуючи зазначене, операції, що не є об’єктом оподаткування, зокрема відповідно до підпункту 196.1.3 пункту 196.1 статті 196 Кодексу, не відображаються в Довідниках податкових пільг та у звіті про суми податкових пільг, форма якого затверджена Постановою № 1233.

Голова Р.М. Насіров

Аватара пользователя
налоговик
Сообщения: 5778
Зарегистрирован: 20 ноя 2010, 22:29
Контактная информация:

Отчет по налоговым льготам (новый, бывший 1-ПП)

Непрочитанное сообщение налоговик »

Пример идеальной логики.

Если убыток в этом периоде и мы не платим налог на прибыль, то потерь бюджета нет.
Если убыток в прошлом периоде и в этом мы не платим налог на прибыль, то потери бюджета есть.

Главное не перепутать :)
Який алгоритм визначення сум пільг з податку на прибуток, у т. ч. якщо переноситься від'ємне значення з попереднього року у звітний, але звітний період збитковий без врахування збитків попереднього року?

Відповідно до п. 30.1 ст. 30 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року N 2755-VI, зі змінами та доповненнями (далі - ПКУ), податкова пільга - передбачене податковим та митним законодавством звільнення платника податків від обов'язку щодо нарахування та сплати податку та збору, сплата ним податку та збору в меншому розмірі за наявності підстав, визначених п. 30.2 ст. 30 ПКУ.

Порядок обліку сум податків та зборів, не сплачених суб'єктом господарювання до бюджету у зв'язку з отриманням податкових пільг, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 року N 1233 (далі - Порядок N 1233).

Суб'єкт господарювання, що не сплачує податки та збори у зв'язку з отриманням податкових пільг, веде облік сум таких пільг та складає Звіт про суми податкових пільг (далі - Звіт) за формою згідно з додатком (п. 2 Порядку N 1233).

Таким чином, у Звіті відображається сума податку на прибуток, яка не сплачена до бюджету у зв'язку з отриманням податкових пільг.

Згідно з п. 140.4 ст. 140 ПКУ фінансовий результат до оподаткування зменшується, зокрема на суму від'ємного значення об'єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років. Положення п. 140.4 ст. 140 ПКУ застосовуються з урахуванням п. 3 підрозд. 4 розд. XX "Перехідні положення" ПКУ (пп. 140.4.2 п. 140.4 ст. 140 ПКУ).

У випадку якщо об'єкт оподаткування з податку на прибуток має позитивне значення, сума пільги, передбаченої пп. 140.4.2 п. 140.4 ст. 140 ПКУ, розраховується таким чином:

сума від'ємного значення попереднього звітного року в межах суми прибутку звітного періоду х розмір базової ставки податку : 100.

У випадку якщо об'єкт оподаткування з податку на прибуток у звітному періоді має від'ємне значення або дорівнює нулю, без врахування від'ємного значення об'єкта оподаткування попереднього звітного року, то втрати до бюджету не виникають та сума пільги не визначається.

Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 13 гостей