Военный сбор

Путеводитель по разделу. Торговые патенты, земельный налог, спецводопользование, ресурсные платежи, единый налог для юрлиц, отчет о льготах
lelmvj
Сообщения: 1094
Зарегистрирован: 10 янв 2012, 11:23
Контактная информация:

Военный налог

Непрочитанное сообщение lelmvj »

Памятка от интерактивной бухгалтерии. Хотя и тоже памятка, но получилась лучше чем моя:)
Изображение

p_o_d_a_t_k_u
Сообщения: 239
Зарегистрирован: 04 окт 2012, 10:55
Контактная информация:

Военный налог

Непрочитанное сообщение p_o_d_a_t_k_u »

lelmvj писал(а):Памятка от интерактивной бухгалтерии. Хотя и тоже памятка, но получилась лучше чем моя:)
Изображение


да.. нормальная памятка вроде, согласна.. только в пдф там еще ссылки есть на материалы... :roll:

Аватара пользователя
Marlboro
Сообщения: 4846
Зарегистрирован: 05 июл 2012, 19:26
Контактная информация:

Военный налог

Непрочитанное сообщение Marlboro »

Колеги, мені здається, що реклама перестає бути "ненавязчивой"... :)
Свідомість - це місце зустрічі душі з земним життям

p_o_d_a_t_k_u
Сообщения: 239
Зарегистрирован: 04 окт 2012, 10:55
Контактная информация:

Военный налог

Непрочитанное сообщение p_o_d_a_t_k_u »

сори... ничего такого не хотела..

Аватара пользователя
Юрист-знахаръ
Сообщения: 156
Зарегистрирован: 26 мар 2011, 19:42
Контактная информация:

Военный налог

Непрочитанное сообщение Юрист-знахаръ »

Оплатил сбор из з-платы из расчета за месяц, а не аванса. Нарушения нет?

например:
З-плата 2000грн. 1,5% = 30грн сбор. Вот 30грн кинул сразу, что бы не дробить на несколько частей. В назначении указал военный сбор из з.платы за август 2014. :ga-ze-ta;

lelmvj
Сообщения: 1094
Зарегистрирован: 10 янв 2012, 11:23
Контактная информация:

Военный налог

Непрочитанное сообщение lelmvj »

Юрист-знахаръ писал(а):Оплатил сбор из з-платы из расчета за месяц, а не аванса. Нарушения нет?

например:
З-плата 2000грн. 1,5% = 30грн сбор. Вот 30грн кинул сразу, что бы не дробить на несколько частей. В назначении указал военный сбор из з.платы за август 2014. :ga-ze-ta;
Нарушения нет.
Не исключено, что банк потребует при выплате зарплаты уплатить сколько нибудь сбора.

Аватара пользователя
Юрист-знахаръ
Сообщения: 156
Зарегистрирован: 26 мар 2011, 19:42
Контактная информация:

Военный налог

Непрочитанное сообщение Юрист-знахаръ »

lelmvj писал(а):
Юрист-знахаръ писал(а):Оплатил сбор из з-платы из расчета за месяц, а не аванса. Нарушения нет?

например:
З-плата 2000грн. 1,5% = 30грн сбор. Вот 30грн кинул сразу, что бы не дробить на несколько частей. В назначении указал военный сбор из з.платы за август 2014. :ga-ze-ta;
Нарушения нет.
Не исключено, что банк потребует при выплате зарплаты уплатить сколько нибудь сбора.
спасибо.
А насчет банк затребует меня это не касается пока, т.к. зар.плату получают сотрудники на руки, а не на карту.

bur
Сообщения: 1434
Зарегистрирован: 13 сен 2013, 16:25
Контактная информация:

Военный налог

Непрочитанное сообщение bur »

Несколько спорных ответов
Интернет-конференция:
"Военный сбор и другие налоговые изменения"
(20 августа 2014 года)

На ваши вопросы будет отвечать Александр Блотнер - старший бухгалтер-эксперт ООО АФ "Контракты-Аудит" (сертификаты CIPA, IFA, EBC*L)


чи буде створена нова форма звіту по військовому податку?


Згідно з пп. 1.6 п. 16-1 підрозділу 10 розділу ХХ ПКУ: “Платники збору зобов'язані забезпечувати виконання податкових зобов'язань у формі та спосіб, визначені статтею 176 цього Кодексу”. Серед зобов'язань, які передбачені у статті 176, є “подавати у строки, встановлені цим Кодексом для податкового кварталу, податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку до контролюючого органу за місцем свого розташування” (частина “б” п. 176.2 ст. 176 ПКУ).
Тобто, якщо слідувати логіці закону, то справді такий звіт повинен бути.
Проте жодного практичного змісту у такому звіті немає, адже дані про обсяги оподатковуваного доходу отримуються з 1ДФ. Також звіт не є потрібний для того, щоб сплатити збір, адже сплата йде під час виплати доходу.

----
Для нарування військового збору необхідно здійснити наступні проведення:
Дт 661 Кт 641 Військовий збір -- нарахування
Дт 641 Кт 311 — оплата

цикломен
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 22 авг 2014, 12:51
Контактная информация:

Военный налог

Непрочитанное сообщение цикломен »

по банковской выписке как разнести военный налог в 1с

цикломен
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 22 авг 2014, 12:51
Контактная информация:

Военный налог

Непрочитанное сообщение цикломен »

по банковской выписке на какой счет разнести военный налог в 1с

minibuh
Сообщения: 2396
Зарегистрирован: 28 дек 2011, 13:00
Контактная информация:

Военный налог

Непрочитанное сообщение minibuh »

цикломен писал(а):по банковской выписке на какой счет разнести военный налог в 1с
Дт642Кт311

bur
Сообщения: 1434
Зарегистрирован: 13 сен 2013, 16:25
Контактная информация:

Военный налог

Непрочитанное сообщение bur »

Як перераховується до бюджету військовий збір юридичною особою, яка має відокремлені підрозділи?


Юридична особа перераховує військовий збір, як за себе так і за неуповноважений відокремлений підрозділ до бюджету за своїм місцем розташування.

Повна:
Законом України від 31 липня 2014 року № 1621-VII ,,Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України” (далі – Закон № 1621-VII) було тимчасово, до 1 січня 2015 року, введено військовий збір у розмірі 1,5 відсотка до доходів у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами; виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграш гравця (учасника), отриманий від організатора азартної гри. Закон № 1621-VII набрав чинності з 03.08.2014.
Статтею 29 Бюджетного кодексу України ( далі – БКУ) визначено перелік доходів, що включаються до складу доходів Державного бюджету України.
Згідно з п. 29.1 ст. 29 БКУ до доходів Державного бюджету України включаються доходи бюджету, за винятком тих, що згідно із статтями 64, 66, 69 та 71 БКУ закріплені за місцевими бюджетами.
Відповідно до п. 29.2 ст. 29 БКУ військовий збір, що сплачується (перераховується) згідно з пунктом 161 підрозділу 10 розділу XX ПКУ належить до доходів загального фонду Державного бюджету України.
Одночасно, відповідно до п.п. 161.1.4 п. 161.1 ст. 161 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами і доповненнями ( далі – ПКУ) нарахування, утримання та сплата (перерахування) військового збору до бюджету здійснюються у порядку, встановленому ст. 168 ПКУ.
Згідно з п.п. 168.4.1 п. 168.4 ст. 168 ПКУ податок, утриманий з доходів резидентів та нерезидентів, зараховується до бюджету згідно з БКУ.
Так, ст. 64 БКУ визначено, що податок на доходи фізичних осіб податковим агентом - юридичною особою (її філією, відділенням, іншим відокремленим підрозділом) чи представництвом нерезидента - юридичної особи, зараховується до відповідного бюджету за їх місцезнаходженням (розташуванням) в обсягах податку, нарахованого на доходи, що виплачуються фізичній особі.
Відповідно до абз. 1 п.п. 168.4.3 п. 168.4 ст. 168 ПКУ суми податку на доходи, нараховані відокремленим підрозділом на користь фізичних осіб, за звітний період перераховуються до відповідного бюджету за місцезнаходженням такого відокремленого підрозділу.
Одночасно, абз. 2 п.п. 168.4.3 п. 168.4 ст. 168 ПКУ встановлено, що податок на доходи, нарахований працівникам не уповноваженого відокремленого підрозділу юридична особа, перераховує до місцевого бюджету за місцезнаходженням такого не уповноваженого відокремленого підрозділу.
Однак, вищезазначена норма регламентує порядок перерахування податку до місцевого бюджету, а оскільки військовий збір зараховується до державного бюджету, зазначена в абз. 2 п.п. 168.4.3 п. 168.4 ст. 168 ПКУ норма не може бути виконана для військового збору.
Таким чином юридична особа перераховує військовий збір, як за себе так і за неуповноважений відокремлений підрозділ до бюджету за своїм місцем розташування.

lelmvj
Сообщения: 1094
Зарегистрирован: 10 янв 2012, 11:23
Контактная информация:

Военный налог

Непрочитанное сообщение lelmvj »

Министерство финансов Украины в ходе обсуждения проекта госбюджета на 2015 год приняло решение подготовить предложения о продлении срока действия военного сбора в размере 1,5% на весь 2015 год

Аватара пользователя
alex88
Сообщения: 870
Зарегистрирован: 16 дек 2011, 08:45
Контактная информация:

Военный налог

Непрочитанное сообщение alex88 »

На всякий случай
Фізичні особи - суб’єкти підприємницької діяльності, незалежно від того, на якій системі оподаткування вони знаходяться, не сплачують за себе військовий збір із доходів, отриманих у межах їх підприємницької діяльності.
http://sfs.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/161249.html
“Taxation is just a sophisticated way of demanding money with menaces.”(с)

Аватара пользователя
Стелси
Сообщения: 38
Зарегистрирован: 09 мар 2012, 08:46
Контактная информация:

Военный налог

Непрочитанное сообщение Стелси »

Підкажіть,будь ласка,чи буде нараховано штраф у такому випадку.
Відпускні н.пр. нараховано и виплачено 04 серпня ,але воєнний збір з цієї суми був сплачений до бюджету аж 18.08.
Наша жизнь становится короче каждую минуту, и разве она дана нам не для счастья?

Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 9 гостей