Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

плата за землю

Путеводитель по разделу. Торговые патенты, земельный налог, спецводопользование, ресурсные платежи, единый налог для юрлиц, отчет о льготах

UNREAD_POST Al Shurshun » 07 апр 2019, 15:31

yur писал(а):Шановні знатоки.
Фізособа-засновник хоче передати землю своєму ТОВ на безоплатній основі.
Який порядок і який орган реєструє процедуру?


земля-то хоть собственная :?: :!:

С уважением :a_g_a:
Жизнь коротка, а глупость - безгранична

Готовое изделие в виде паровоза обработать лобзиком до формы самолета
Аватар пользователя
Al Shurshun
 
Сообщений: 3094
Зарегистрирован: 13 май 2011, 22:22
Благодарил (а): 640 раз.
Поблагодарили: 1400 раз.

UNREAD_POST yur » 07 апр 2019, 16:14

Земля належить засновнику. Хоче подарувати ТОВ.
yur
 
Сообщений: 305
Зарегистрирован: 05 май 2011, 09:35
Благодарил (а): 435 раз.
Поблагодарили: 42 раз.

UNREAD_POST Al Shurshun » 07 апр 2019, 16:23

yur писал(а):Земля належить засновнику. Хоче подарувати ТОВ.


может все же в уставной капитал :oops:

любые формы безоплатного получения, как правило, имеют много последствий :oops:

С уважением :a_g_a:
Жизнь коротка, а глупость - безгранична

Готовое изделие в виде паровоза обработать лобзиком до формы самолета

За это сообщение автора Al Shurshun поблагодарил:
yur
Аватар пользователя
Al Shurshun
 
Сообщений: 3094
Зарегистрирован: 13 май 2011, 22:22
Благодарил (а): 640 раз.
Поблагодарили: 1400 раз.

UNREAD_POST yur » 08 апр 2019, 21:29

Нотаріус підказав варіант з договором міни. Даємо ТОВ землю - забираємо потрібним предметом.
Як в бухобліку провести міну? Продати ОЗ по балансовій і поставити землю по такій же вартості?
yur
 
Сообщений: 305
Зарегистрирован: 05 май 2011, 09:35
Благодарил (а): 435 раз.
Поблагодарили: 42 раз.

UNREAD_POST vikakool » 09 апр 2019, 09:37

Договір міни дорівнює двом договорам купівлі-продажу. Тому у бухобліку ви відображаєте продаж потрібного предмету та купівлю земельної ділянки.

За это сообщение автора vikakool поблагодарил:
yur
vikakool
 
Сообщений: 4228
Зарегистрирован: 18 янв 2011, 10:56
Благодарил (а): 929 раз.
Поблагодарили: 647 раз.

UNREAD_POST Al Shurshun » 13 июл 2019, 14:37

Уважаемые коллеги

ДФС вслед за нардепами связала плату за землю с добычей полезных ископаемых
5 июля появилась налоговая консультация №3113/ІПК/10-36-12-03 :ga-ze-ta;

Податкова консультація

Про плату за землю

Товариство поінформувало, що є гірничодобувним підприємством, яке провадить господарську діяльність на підставі спеціального дозволу на користування надрами (далі - Дозвіл) на земельних ділянках, що використовуються на підставі укладених та зареєстрованих у визначеному законодавством порядку договорів оренди, та запитує про правомірність застосування ним особливостей справляння Плати (далі - Особливості), які передбачені п. 284.4 ст. 284 Кодексу.

Особливостями оподаткування Платою передбачено справляння Плати у розмірі 25 відсотків податку, обчисленого відповідно до статей 274 і 277 Кодексу за земельні ділянки, надані гірничодобувним підприємствам для видобування корисних копалин.

За вказаних обставин визначення правомірності застосування Особливостей залежить від встановленого Кодексом цільового використання – «видобування корисних копалин», тобто мети вказаної у Дозволі для погодження відповідним органом* місцевого самоврядування питання про надання земельної ділянки для зазначених потреб надрокористування (част. З ст. 16 Кодексу України про надра).

Передбачений Особливостями справляння Плати критерій цільового використання земельних ділянок - «видобування корисних копалин» термінологічно визначене у Кодексу як господарська діяльність, яка охоплює процеси добування та первинної переробки корисних копалин (пп. 14.1.37 п. 14.1 ст. 14 Кодексу). Сукупність, вимог провадження господарської діяльності з «видобування корисних копалин», що включаються до кондицій на мінеральну сировину конкретної ділянки надр (далі - Кондиції), піддаються експертизі центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр (ст. 45 Кодексу України про надра).

Технологічні схеми видобування, техніко-економічна ефективність виробничого процесу та фінансові результати реалізації товарної продукції гірничого виробництва є елементами Кондицій, які формують базу геолого- економічної оцінки ділянок надр (далі - Оцінка) щодо забезпечення найбільш повного й економічно ефективного видобування та використання наявних запасів та ресурсів корисних копалин. Результати Оцінки, що відображаються в Дозволі, використовуються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування для визначення ефективності та раціонального використання надр, у тому числі й для бюджетування - прогнозування доходів відповідних бюджетів від такої господарської діяльності. Наприклад, починаючи з поточного бюджетного року 5 відс. сум рентної плати за користування надрами надходить до місцевих бюджетів за місцезнаходженням об’єкта провадження господарської діяльності з видобування корисних копалин загальнодержавного значення (п. 4-3 част. 1 ст. 64, п. З-2 част. 1 ст. 69 Бюджетного кодексу України).

Таким чином, умовою правомірності застосування Товариством Особливостей є виконання ним податкових зобов'язань з податків, пов'язаних з видобуванням корисних копалин, у розмірах, які передбачають дотримання Товариством Кондицій, у тому числі в частині техніко-економічної ефективності виробничого процесу та фінансових результатів реалізації товарної продукції гірничого виробництва, що встановлені при Оцінці запасів корисних копалин, яка зазначена у Дозволі.

Регулювання договірних відносини між сторонами договорів, пов'язані з орендою землі, запроваджуються Земельним та Цивільним кодексами України, Законом України «Про оренду землі», а також договором оренди землі, у якому зазначається розмір орендної плати погодженої сторонами договору.

З огляду на те, що здійснення контролю за дотриманням земельного законодавства та справляння Плати належить до повноважень виконавчих органів сільських, селищних, міських рад (ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»), Товариству доцільно звернутися до органу місцевого самоврядування - власника земельних ділянок щодо внесення відповідних змін до чинних договорів оренди землі.

Згідно п. 52.2 ст. 52 Кодексу індивідуальна податкова консультація має індивідуальний характер і може виключно платником податків, якому надано таку консультацію.

а тут еще Премьер-министру пожаловались местные советы Криворожья, дескать новая редакция 284.4 Кодекса уменьшила доходы с 10-12% до 0,75-1,25% НДО – вот такой вот пердимонокль :lol:


С уважением :a_g_a:
Жизнь коротка, а глупость - безгранична

Готовое изделие в виде паровоза обработать лобзиком до формы самолета
Аватар пользователя
Al Shurshun
 
Сообщений: 3094
Зарегистрирован: 13 май 2011, 22:22
Благодарил (а): 640 раз.
Поблагодарили: 1400 раз.

Пред.

  • Похожие темы
    Ответов
    Просмотров
    Последнее сообщение

Вернуться в ПРОЧИЕ НАЛОГИ (СБОРЫ)

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Ads, Gb, Olphiteo, Ya

cron