Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Плата за користування надрами

Путеводитель по разделу. Торговые патенты, земельный налог, спецводопользование, ресурсные платежи, единый налог для юрлиц, отчет о льготах

UNREAD_POST Al Shurshun » 17 сен 2015, 09:09

Уважаемый коллега, налоговик

налоговик писал(а):
Redneck писал(а):Вообще, не удивлюсь, если этот вброс про иск на 3 миллиарда нужен не столько для суда, сколько для "устрашения" КМУ и депутатов перед возможным голосованием за рентные правки ;)
Впрочем, вряд ли так просто сработает.

Вот вот!

Я, конечно, извиняюсь – мозг еще спит...

За 29 вместо 55 готовы то все

А вот, что касается 70 для простых товариществ – жабуляшка то зеленая

УГВ, то тепереча – обремененный актив, его же тепереча и приватизировать низзя,
его же тепереча только банкротить – банкрот-то права пользования недрами не сохраняет и для простых товариществ наступает форс-мажор с потерей активов (как претензии предъявлять по одиночной скважине месторождения)

С уважением :a_g_a:
Жизнь коротка, а глупость - безгранична

Готовое изделие в виде паровоза обработать лобзиком до формы самолета
Al Shurshun

Благодарил (а): 640 раз.

UNREAD_POST Al Shurshun » 17 сен 2015, 10:07

Уважаемый коллега, sandro

sandro писал(а):Я с Вами согласен. Просто приятно, что ГФСУ тоже пришла к такому же мнению.
Я с коллегами общался по этому примеру. Реально это не все понимают. Вот и выложил, чтобы коллеги могли ознакомиться с точкой зрения ГФСУ (правильной на мой взгляд)

Кретинизм – тяжелая болезнь общества, но она не имеет увязки с видом трудовой деятельности

Al Shurshun

UNREAD_POST Al Shurshun » 17 сен 2015, 10:18

Веселые они ребята – но статью 23 Кодекса о недрах никто не отменял

Al Shurshun

UNREAD_POST Al Shurshun » 23 сен 2015, 19:24

ИзображениеВерховна Рада України
Офіційний веб-портал
23 ВЕРЕСНЯ 2015, 16:07

( Інформаційне управління ) писал(а):Комітет з питань податкової та митної політики провів "круглий стіл" на тему: "Нова податкова реформа - шанс економічного розвитку ГМК України"

У заході, організованому Комітетом спільно з виданням "Бізнес", взяли участь народні депутати, представники міністерства фінансів та економічного розвитку і торгівлі, підприємств металургійного комплексу, гірничодобувної промисловості, громадських організацій.
Голова Комітету Ніна Южаніна у вступному слові відзначила, що такого стану в економіці як зараз не було ніколи в нашій країні. Але, зараз є час для об'єднання навколо ідеї допомогти владі зайнятися реформами.
Н.Южаніна повідомила, що Комітет зараз працює над моделлю податкової реформи. Вона нагадала, що на засіданні Національної ради реформ було озвучено дві концепції щодо податкової реформи, які можуть бути запроваджені в нашій країні.
Голова Комітету звернулася з проханням до учасників "круглого столу" у виступах розповісти про проблеми металургійного комплексу та гірничодобувної галузі, щоб вони також були враховані під час проведення податкової реформи, акцентувати на тому, що потрібно зробити, щоб ці галузі також отримали можливість вийти зі складної економічної ситуації.
Н.Южаніна закликала учасників заходу висловити свої думки та пропозиції, які ляжуть в основу таких проектів законів, що справді дозволять нашому суспільству, нашій економіці почати відновлюватися і стабілізуватися.
Під час заходу розглядалася концепція реформування податкової системи України в цілому та обговорювалися проблемні моменти великого бізнесу в питаннях податкового навантаження. Зокрема, були окреслені основні системні проблеми - затримка по відшкодуванню податку на додану вартість та повернення переплат податку на прибуток.
У ході дискусії також обговорено питання ставок плати за використання надр при добуванні залізної руди, що за останні кілька років виросла в декілька разів.
В обговоренні взяли участь народні депутати - члени Комітету з податкової та митної політики Тетяна Острикова, Михайло Кобцев, Олександр Кірш, заступник міністра фінансів Олена Макеева, представник міністерства економічного розвитку і торгівлі Олександр Задорожний та інші.
З боку бізнес-спільноти в роботі "круглого столу" взяли участь представники таких компаній, як "Метінвест-Холдинг", "Запоріжсталь", "АрселорМіттал Кривий Ріг", Південний гірничо-збагачувальний комбінат, "Феррекспо", "ДТЕК", "Black Iron" та керівники промислових об'єднань - "Металургпром", "Федерація металургів України", "Федерація роботодавців України",

http://iportal.rada.gov.ua/news/Novyny/116153.html

Жаль нет возможности слышать это в живую

Однако памятуя, что по заявлениям представителей ГМК ГОКи при цене 24 доллара, ГМК платит 3,4 доллара при ставке 8% ...

С уважением :a_g_a: 164166

Al Shurshun

UNREAD_POST Al Shurshun » 25 сен 2015, 11:47

Уважаемые коллеги

Памятуя о проблемах I квартала текущего года с определением ставок рефинансирования НБУ для отчетного периода, ну и естественно с учетом
Національний банк України знижує облікову ставку до 27% (Постанова Правління Національного банку України від 27 серпня 2015 року № 557 "Про регулювання грошово-кредитного ринку" ),
а также
Національний банк України знижує облікову ставку до 22%(Постанова Правління Національного банку України від 24 вересня 2015 року № 627 "Про регулювання грошово-кредитного ринку”)
о "ляпах" в отчетности за II квартал текущего года с определением ставок рефинансирования НБУ (многие почему-то подумали что 20,57% распространяется и на II квартал)
подумал, чего дожидаться то, прикинем (мо в сентябре ничего уже изменять не будут): :ga-ze-ta;

_____01 июля-27 августа (57 дней) ____- 30%
________28 августа-24 сентября (28 дней) - 27%
________25 сентября-30 сентября (6 дней) - 27%

итого средневзвешенный – 28,55% (или 85,65%)

С уважением :a_g_a: 164721

Al Shurshun

UNREAD_POST БухОЯ » 05 окт 2015, 15:22

Шановні колеги підскажіть будь ласка як ви робите розрахунок по надрах по видобутку підземної води, яка використовується для виробницта мінеральної та фруктової води по фактичним цінам реалізації. Чи віднімаєте ви від доходу тару, заробітну плату, ароматизатори, вуглекислоту і т.д. Адже в кодексі чітко пише видобуту корисну копалину товарну продукцію, а в моєму випадку товарня продукція це готова продукція до якої додано інші матеріли ( тара. вуглекислота і т.д.). Дякую Вам. Чекаю Вашої допомоги.
БухОЯ

Благодарил (а): 0 раз.

UNREAD_POST Al Shurshun » 05 окт 2015, 16:50

Уважаемый коллега, БухОЯ !
БухОЯ писал(а):Шановні колеги підскажіть будь ласка як ви робите розрахунок по надрах по видобутку підземної води, яка використовується для виробницта мінеральної та фруктової води по фактичним цінам реалізації. Чи віднімаєте ви від доходу тару, заробітну плату, ароматизатори, вуглекислоту і т.д. Адже в кодексі чітко пише видобуту корисну копалину товарну продукцію, а в моєму випадку товарня продукція це готова продукція до якої додано інші матеріли ( тара. вуглекислота і т.д.). Дякую Вам. Чекаю Вашої допомоги.
Порушена Вами тема щодо оподаткування видобування підземних вод у випадках, коли видобута підземна вода, як товарна продукція:
___1) зазнає спеціальної передпродажної підготовки шляхом:
_______а) стабілізації для тривалого зберігання – насичення вуглекислим газом;
_______б) дозування та пакування шляхом фасування (бутилювання);
або
___2) використовується у власних виробничих потребах:
_______а) формування обсягу напоїв через розбавлення сиропів
_______б) формування обсягу соків через розчинення концентратів и т.д. і т.п.
власне не є новою і вже розглядалася у цій гілці Форуму.

Беззаперечно витрати на тару, вуглекислоту та зарплату операцій з фасування для фасованих (бутильованих) вод слід виключити із доходу від реалізації таких підземних вод – товарна продукція виникає вже на вихідному фланці системи водопідготовки (вхідний фланець фасувального обладнання це вже склад такої продукції, на якому й відбувається вся передпродажна підготовка, що передбачена вимогами стандарту про ФАСОВАНУ воду).

Об'єктивно, води, які використовуються для власних виробничих потреб, формують інший обліковий об'єкт оподаткування із РОЗРАХУНКОВОЮ вартістю.
Разом з тим, оскільки, якісні характеристики видобутої підземної води для фасування та виробничих потреб суть ідентичні і відповідають якості води на вихідному фланці, то в результаті до обсягів води, які використовуються для власних виробничих потреб облікового об'єкту оподаткування із РОЗРАХУНКОВОЮ вартістю буде застосовуватися скорегована на суму витрат на на тару, вуглекислоту та зарплату операцій з фасування для фасованих (бутильованих) вартість РЕАЛІЗАЦІЇ згідно із фактичним доходом

З повагою :a_g_a: 167806
PS то добре, що у Вас "солодкі" напої, а я бути у випадку ГОРІЛКИ :oops:

Al Shurshun

UNREAD_POST БухОЯ » 06 окт 2015, 14:29

Підскажіть тоді будь ласка як вирахувати тоді витрати на заробітну плату, вуглекислоту, фасування, ароматизатори, якщо реалізувалась в даному кварталі товарна продукція, яка була на складі в залишку і частина виготовленої в даному кварталі. Як знайти суму витрат щоб відняти від доходу за фактичними цінами реалізації. Дякую за допомогу.
БухОЯ

UNREAD_POST БухОЯ » 06 окт 2015, 14:44

У кодексі пише , що матеріальні витрати пов'язані з проведенням іншого випадку підготовки ( включаючи передпродажну підготовку) не включаються до витрат у разі обчилення вартості товарної продукції. Будь ласка допоможіть мені раз і назавжди вирішити питання. Наведіть мені приклади .Адже в мене виготовляється негазована фасована вода. газована мінеральна, газована фруктова та соковмісна і різна фасовка. Я вважала і вважаю що видобування підземної води для виробництва безалкогольних напоїв повинно було б розразовуватися тільки за розрахунковою вартістю, адже для того щоб вода потрапила в цех у видобуванні корисної копалини бере участь в моєму випадку електрика, амортизація ОЗ, заробтня плата електрика, земельний податок тому що фактично ми реалізуєм вже воду збагачену вуглекислотою, тара і т.д. Буду дуже вдячна.
БухОЯ

UNREAD_POST Al Shurshun » 06 окт 2015, 14:56

Уважаемый коллега, БухОЯ !
БухОЯ писал(а):Підскажіть тоді будь ласка як вирахувати тоді витрати на заробітну плату, вуглекислоту, фасування, ароматизатори, якщо реалізувалась в даному кварталі товарна продукція, яка була на складі в залишку і частина виготовленої в даному кварталі. Як знайти суму витрат щоб відняти від доходу за фактичними цінами реалізації. Дякую за допомогу.
Позиция первая – в моем сообщении предлагалось ароматизаторы исключить, иначе дойдем до исключений этилового спирта из объема водки
Позиция вторая – надеюсь, что Вам известны удельные материальные издержки на единицу произведенной бутылированной продукци:
__________ углекислый газ;
__________ тару (упаковку, фасование);
Вы ведете учет издержек на заработную плату сотрудников подразделения по бутылированию
Вы ведет учет реализуемых партий товара по дате производства

Вы самостоятельно выписали :ga-ze-ta; свои учетные процедуры в Вашей учетной политике

С уважением :a_g_a: 168133

Al Shurshun

UNREAD_POST Redneck » 06 окт 2015, 15:06

Для газодобытчиков:
Законопроект №2835 (Тимошенко) проголосали сегодня за основу, а 2352а пока отбросили.

Может и сбудется еще моя мечта о равных ставках для всех ;)
Redneck

Благодарил (а): 17 раз.

UNREAD_POST Al Shurshun » 06 окт 2015, 15:13

Уважаемый коллега, Redneck
Redneck писал(а):Для газодобытчиков:
Законопроект №2835 (Тимошенко) проголосали сегодня за основу, а 2352а пока отбросили.

Может и сбудется еще моя мечта о равных ставках для всех
;)
Ждем праздник справедливости для ДСД ... :lol:

PS мне всегда нравилась идея :ya-za: : все издержки - у недропользователя, а участникам ДСД -распределить газики по себестоимости, ну а государству - "убытки" от налога на прибыль

Al Shurshun

UNREAD_POST Redneck » 06 окт 2015, 15:29

:ya-za: Хто на що вчився :roll:
Redneck

Благодарил (а): 17 раз.

UNREAD_POST Al Shurshun » 06 окт 2015, 15:33

Redneck писал(а): :ya-za: Хто на що вчився :roll:

так отож бо й воно ... :lol: :roll:

Al Shurshun

UNREAD_POST БухОЯ » 06 окт 2015, 15:35

Можливо я не розумію але я реалізую готову товарну продукцію в яку ввійшли матеріальні витрати ароматизатори то як мені їх виключити. В мене виготовляється багато видів фруктової води. Ви мені можете на прикладі показати. Я не можу зрозуміти по тому питанню якщо релізовано залишки і частина виготовленої продукції, як це все вирахувати. Якщо в тих залишках є всі витрати і з-та тих людей що на тарі і тих що на розливі і електрика і все що пішло на 23 рах. я підтримую звязок з декількома бухгалтерами, які писали листи і в Києв і області за поясненням. Податкова відстоює думку що по фактичним цінам реалізації це вся сума доходу поділена к-ть реалізованої і помножена на к-ть видобутої корисної копалини., згідно ст.252.8 де чітко пише що сума доходу зменшується на суму витрат повязаних з доставкою ( перевезенням , транспортуванням) в якій нічого не пише про тару і т.д. я вас дуже прошу допоможіті мені. дайте відповідь просто щоб було ясно. Дякую.
БухОЯ

Пред.След.