Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Налоговые проверки

Путеводитель по разделу. Штрафы, санкции, проверки, админ-, уголовная ответственность, обжалование решений госорганов

Модератор: Ol_ua

UNREAD_POST АПЦ » 23 май 2014, 10:15

Спасибо
АПЦ
 
Сообщений: 11
Зарегистрирован: 22 май 2014, 16:59
Благодарил (а): 1 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

UNREAD_POST АПЦ » 27 май 2014, 10:11

еще подскажите, пожалуйста, в какой форме должно быть уведомление на перепроверку? Может ли налоговая без уведомления и без участия предприятия самостоятельно написать акт перепроверки предприятия и передать его в областную налоговую для подтверждения скарги на НУР и акта проверки.
АПЦ
 
Сообщений: 11
Зарегистрирован: 22 май 2014, 16:59
Благодарил (а): 1 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

UNREAD_POST Olenkabuh » 09 июл 2014, 17:01

Коллеги, добрый день

Интересует ответ на следущий вопрос:
Была подана уточняющая декларация по прибыли за период 2-4 кв. 2011г.( а именно уточнялся по сути 4 квартал 2011г.)

Понятное дело , что идет новая точка отчета для плановой проверки данного периода по налогу на прибыль, а именно 1095 дн. с даты подачи уточненки

А что происходит с др. налогами : НДС и подоходный?

Например , будет ли вкл. период , за который проходит плановая проверка на текущий момент НДС , например, за май 2011?
Olenkabuh
 
Сообщений: 195
Зарегистрирован: 13 июл 2011, 16:38
Благодарил (а): 10 раз.
Поблагодарили: 8 раз.

UNREAD_POST Olenkabuh » 09 июл 2014, 19:05

Коллеги, что можете подсказать по моему вопросу?
Olenkabuh
 
Сообщений: 195
Зарегистрирован: 13 июл 2011, 16:38
Благодарил (а): 10 раз.
Поблагодарили: 8 раз.

UNREAD_POST vins » 09 июл 2014, 20:10

Olenkabuh писал(а):Была подана уточняющая декларация по прибыли за период 2-4 кв. 2011г.( а именно уточнялся по сути 4 квартал 2011г.)

Понятное дело , что идет новая точка отчета для плановой проверки данного периода по налогу на прибыль, а именно 1095 дн. с даты подачи уточненки

А что происходит с др. налогами : НДС и подоходный?

Например , будет ли вкл. период , за который проходит плановая проверка на текущий момент НДС , например, за май 2011?


Работает вот эта норма
Стаття 102. Строки давності та їх застосування

102.1. Контролюючий орган, крім випадків, визначених пунктом 102.2 цієї статті, має право самостійно визначити суму грошових зобов'язань платника податків у випадках, визначених цим Кодексом, не пізніше закінчення 1095 дня, що настає за останнім днем граничного строку подання податкової декларації та/або граничного строку сплати грошових зобов'язань, нарахованих контролюючим органом, а якщо така податкова декларація була надана пізніше, - за днем її фактичного подання. Якщо протягом зазначеного строку контролюючий орган не визначає суму грошових зобов'язань, платник податків вважається вільним від такого грошового зобов'язання, а спір стосовно такої декларації та/або податкового повідомлення не підлягає розгляду в адміністративному або судовому порядку.

У разі подання платником податку уточнюючого розрахунку до податкової декларації контролюючий орган має право визначити суму податкових зобов'язань за такою податковою декларацією протягом 1095 днів з дня подання уточнюючого розрахунку.


То есть привязка к налоговой декларации по конкретному налогу, а не вообще по всем. То есть отвечая на Ваш вопрос, май 2011 года ни по НДС, ни по НДФЛ проверяться не должен, поскольку уже истекло 1095 дней с даты подачи декларации за указанный период.
Аватар пользователя
vins
 
Сообщений: 6654
Зарегистрирован: 27 дек 2010, 12:38
Благодарил (а): 2704 раз.
Поблагодарили: 2891 раз.

UNREAD_POST Olenkabuh » 10 июл 2014, 11:23

Спасибо вам большое
Olenkabuh
 
Сообщений: 195
Зарегистрирован: 13 июл 2011, 16:38
Благодарил (а): 10 раз.
Поблагодарили: 8 раз.

UNREAD_POST vins » 31 июл 2014, 14:13

В принятом сегодня законе:

Стаття 31. Установити, що перевірки підприємств, установ та організацій контролюючими органами (крім Державної фіскальної служби) здійснюються протягом серпня-грудня 2014 року виключно з дозволу Кабінету Міністрів України або за заявкою суб’єкта господарювання щодо його перевірки.
Аватар пользователя
vins
 
Сообщений: 6654
Зарегистрирован: 27 дек 2010, 12:38
Благодарил (а): 2704 раз.
Поблагодарили: 2891 раз.

UNREAD_POST lelmvj » 04 авг 2014, 13:31

vins писал(а):В принятом сегодня законе:

Стаття 31. Установити, що перевірки підприємств, установ та організацій контролюючими органами (крім Державної фіскальної служби) здійснюються протягом серпня-грудня 2014 року виключно з дозволу Кабінету Міністрів України або за заявкою суб’єкта господарювання щодо його перевірки.


Прошу прощения. Сразу не нашел что в этой теме есть. Завел другую Запрет на проверки. Пусть тогда там уже.
lelmvj
 
Сообщений: 1094
Зарегистрирован: 10 янв 2012, 12:23
Благодарил (а): 46 раз.
Поблагодарили: 272 раз.

UNREAD_POST lelmvj » 28 авг 2014, 22:53

уведомление о проверке. Не важно успело оно дойти или нет

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
02.07.2014 р. N К/800/24379/13

Іншим мотивом для задоволення цього позову суди визнали порушення податковим органом пункту 79.2 статті 79 Податкового кодексу України.
Так, за правилами цієї законодавчої норми однією з обов'язкових умов проведення документальної позапланової невиїзної перевірки посадовими особами органу державної податкової служби є надіслання платнику податків рекомендованим листом із повідомленням про вручення або вручення йому чи його уповноваженому представнику під розписку копії наказу про проведення документальної позапланової невиїзної перевірки та письмового повідомлення про дату початку та місце проведення такої перевірки.
У справі, що переглядається, суди послалися на те, що відповідний наказ та направлення на проведення перевірки було надіслано Підприємство у день проведення цієї перевірки, тобто несвоєчасно.
Втім слід зазначити, що факт отримання платником податків відповідного наказу та відповідного повідомлення не є необхідною передумовою виникнення права на проведення невиїзної перевірки. Тому суди помилково зазначили про існування у ДПІ обов'язку переконатися про обізнаність платника щодо призначення невиїзної перевірки для початку її проведення.
З урахуванням процедури проведення невиїзної перевірки несвоєчасність надсилання наказу та повідомлення про проведення даного виду перевірки може бути підставою для висновку про незаконність цієї перевірки лише у разі порушення прав платника, що матиме місце, зокрема, у випадку відсутності у нього можливості надати свої пояснення та заперечення з приводу виявлених у ході такої перевірки порушень в результат і несвоєчасного ознайомлення про факт проведення цієї перевірки.
Однак у розглядуваній справі Підприємством не наведено будь-яких доводів та на подано жодних доказів на підтвердження порушення його прав внаслідок отримання наказу та повідомлення про призначення спірної перевірки лише 15.09.2012.
З урахуванням викладеного підстави для задоволення цього позову відсутні.
lelmvj
 
Сообщений: 1094
Зарегистрирован: 10 янв 2012, 12:23
Благодарил (а): 46 раз.
Поблагодарили: 272 раз.

UNREAD_POST alex88 » 29 авг 2014, 13:19

Змінено порядок передачі слідчим підрозділам фінрозслідувань матеріалів перевірок для початку досудового розслідування
ДФС України затверджено у новій редакції Методичні рекомендації щодо порядку взаємодії між підрозділами органів державної фіскальної служби при організації, проведенні та реалізації матеріалів перевірок платників податків.

Нововведенням цих Методичних рекомендацій є зміна порядку передачі слідчим підрозділам фінансових розслідувань матеріалів перевірок для прийняття рішень про початок досудового розслідування (ст. 214 КПК України).

Відповідно до нововведень, матеріали перевірок передаються протягом 10 робочих днів з дня прийняття податкового повідомлення-рішення (або відповідних вимог та рішень про застосування штрафних санкцій та нарахування пені – при проведенні перевірок єдиного внеску). Однак у разі проведення адміністративного оскарження прийнятих рішень, зазначена документація передається протягом 10 робочих днів з дня завершення процедури такого оскарження.

Водночас зазначені норми не стосуються процедури судового оскарження, а дата завершення адміноскарження визначається відповідно до ст. 56 Податкового кодексу.

У попередній редакції Методичних рекомендацій, яка діяла до 31 липня поточного року, матеріали перевірок слідчим підрозділам фінрозслідувань передавалися незалежно від оскарження платником в адміністративному чи досудовому порядку зменшених до відшкодування сум податку на додану вартість або нарахованих податкових зобов’язань.

Викладені новації дозволять зменшити кількість порушених досудових розслідувань у разі скасування прийнятих податкових повідомлень-рішень, що сприятиме налагодженню діалогу між владою і бізнесом.
“Taxation is just a sophisticated way of demanding money with menaces.”(с)
Аватар пользователя
alex88
 
Сообщений: 739
Зарегистрирован: 16 дек 2011, 09:45
Благодарил (а): 381 раз.
Поблагодарили: 364 раз.

UNREAD_POST rufa » 03 сен 2014, 16:23

Здраствуйте! при проверке в налоговой ФОП просят принести годовой отчет ЕСВ. однако там не принимали отчет с месяцами, где были минуса. Пришлось его отредактировать - соответственно с книгой дох-расходов не сойдется. Имеют ли право налоговики требовать отчет ЕСВ?
rufa
 
Сообщений: 6
Зарегистрирован: 19 дек 2011, 00:44
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

UNREAD_POST larteha » 05 сен 2014, 14:09

Наташа216 писал(а):Подскажите, пожалуйста. 2 недели назад закончилась проверка (документальная плановая выездная). До сих пор не получили мы акт проверки. По НКУ и Приказу об оформлении проверок я вижу срок в 5 рабочих дней только для подписания налоговым органом и регистрации акта, но для вручения налогоплательщику акта я срока не вижу. Вопрос в том, сколько еще ждать акт и что делать, чтобы его получить как можно быстрее. Спасибо


Наташа подскажите пожалуйста-когда Вам предоставили акт проверки и чем мотивировали нарушение сроков, у нас такая же ситуация, не знаю пока что делать? спасибо.
larteha
 
Сообщений: 3
Зарегистрирован: 05 сен 2014, 14:00
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

UNREAD_POST vins » 05 сен 2014, 15:49

larteha писал(а):
Наташа216 писал(а):Подскажите, пожалуйста. 2 недели назад закончилась проверка (документальная плановая выездная). До сих пор не получили мы акт проверки. По НКУ и Приказу об оформлении проверок я вижу срок в 5 рабочих дней только для подписания налоговым органом и регистрации акта, но для вручения налогоплательщику акта я срока не вижу. Вопрос в том, сколько еще ждать акт и что делать, чтобы его получить как можно быстрее. Спасибо


Наташа подскажите пожалуйста-когда Вам предоставили акт проверки и чем мотивировали нарушение сроков, у нас такая же ситуация, не знаю пока что делать? спасибо.


Боюсь, что ни на что это нарушение не повлияет. Обжаловать НУР на том основании, что Вам не вовремя предоставили акт, Вы не сможете.
Аватар пользователя
vins
 
Сообщений: 6654
Зарегистрирован: 27 дек 2010, 12:38
Благодарил (а): 2704 раз.
Поблагодарили: 2891 раз.

UNREAD_POST larteha » 05 сен 2014, 17:10

Да вопрос не в нарушении, просто хочется успеть попасть в отпуск пока тепло, а они молчат. Вот.
larteha
 
Сообщений: 3
Зарегистрирован: 05 сен 2014, 14:00
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

UNREAD_POST vins » 05 сен 2014, 17:23

larteha писал(а):Да вопрос не в нарушении, просто хочется успеть попасть в отпуск пока тепло, а они молчат. Вот.


Аааа... Так может позвонить им и вежливо спросить? :)
Аватар пользователя
vins
 
Сообщений: 6654
Зарегистрирован: 27 дек 2010, 12:38
Благодарил (а): 2704 раз.
Поблагодарили: 2891 раз.

Пред.След.

  • Похожие темы
    Ответов
    Просмотров
    Последнее сообщение

Вернуться в ПРЕСТУПЛЕНИЕ И НАКАЗАНИЕ

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Ads, Gb, Ya