Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

О повторности в контексте 123.1 НК (размер штрафов)

Путеводитель по разделу. Штрафы, санкции, проверки, админ-, уголовная ответственность, обжалование решений госорганов

Модератор: Ol_ua

UNREAD_POST Наташа216 » 27 фев 2012, 14:22

так статья называется "Порушення платником податків порядку подання інформації про фізичних осіб - платників податків" А у нас ю/лицо
Наташа216
 
Сообщений: 314
Зарегистрирован: 18 июл 2011, 14:51
Благодарил (а): 31 раз.
Поблагодарили: 5 раз.

UNREAD_POST налоговик » 27 фев 2012, 14:24

Наташа216 писал(а):так статья называется "Порушення платником податків порядку подання інформації про фізичних осіб - платників податків" А у нас ю/лицо

Повторю вопрос: Ваше юрлицо не подавало три года 1ДФ?

Предоставление информации о ком и предоставление информации кем - разные вещи, согласитесь. Юрлицо тоже может предоставлять информацию о физлице.
Аватар пользователя
налоговик
 
Сообщений: 5468
Зарегистрирован: 20 ноя 2010, 23:29
Благодарил (а): 735 раз.
Поблагодарили: 2434 раз.

UNREAD_POST Наташа216 » 27 фев 2012, 14:36

речь идет о налоговой декларации по плате за землю
Наташа216
 
Сообщений: 314
Зарегистрирован: 18 июл 2011, 14:51
Благодарил (а): 31 раз.
Поблагодарили: 5 раз.

UNREAD_POST Наташа216 » 27 фев 2012, 14:49

для плательщиков налога на землю предусмотрено право выбирать либо подавать декларацию ежегодную либо ежемесячно. Мы выбрали ежемесячно. Что теперь получается, что мы не подали декларацию 36 раз и нам насчитают штраф за 3 года следующим образом: 170 грн.*12*3=6120 грн., а если бы мы выбрали ежегодную декларацию, получается мы не подали только 3 раза и поэтому нам насчитали бы 170*3= 510 грн.???
Наташа216
 
Сообщений: 314
Зарегистрирован: 18 июл 2011, 14:51
Благодарил (а): 31 раз.
Поблагодарили: 5 раз.

UNREAD_POST налоговик » 27 фев 2012, 14:51

Наташа216 писал(а):речь идет о налоговой декларации по плате за землю

А почему тогда о ст. 127 спрашиваете?
Если о плате за землю - то ст. 127 не применяется.

Если сейчас подадите, то согласуете налоговые обязательства. Заплатите их. И другие санкции к Вам применить не смогут.

А вот если не подадите, то кроме штрафов за неподачу, еще применят

Стаття 123. Штрафні (фінансові) санкції (штрафи) у разі визначення контролюючим органом суми податкового зобов'язання

123.1. У разі якщо контролюючий орган самостійно визначає суму податкового зобов'язання, зменшення суми бюджетного відшкодування та/або від'ємного значення суми податку на додану вартість платника податків на підставах, визначених підпунктами 54.3.1, 54.3.2, 54.3.4, 54.3.5, 54.3.6 пункту 54.3 статті 54 цього Кодексу, -

тягне за собою накладення на платника податків штрафу в розмірі 25 відсотків суми визначеного податкового зобов'язання, завищеної суми бюджетного відшкодування.
Аватар пользователя
налоговик
 
Сообщений: 5468
Зарегистрирован: 20 ноя 2010, 23:29
Благодарил (а): 735 раз.
Поблагодарили: 2434 раз.

UNREAD_POST налоговик » 27 фев 2012, 14:53

Наташа216, сложно уследить: началось все с квартальной отчетности, закончилось декларацией по земле, но при этом в середине промелькнуло неудержание НДФЛ. Это все точно об одной и той же ситуации? :)
Аватар пользователя
налоговик
 
Сообщений: 5468
Зарегистрирован: 20 ноя 2010, 23:29
Благодарил (а): 735 раз.
Поблагодарили: 2434 раз.

UNREAD_POST Наташа216 » 27 фев 2012, 14:56

извините, до бухгалтера только дошла, поэтому уточнила только сейчас, просто подачей не я занимаюсь, я только с ответственностью работаю.
Наташа216
 
Сообщений: 314
Зарегистрирован: 18 июл 2011, 14:51
Благодарил (а): 31 раз.
Поблагодарили: 5 раз.

UNREAD_POST налоговик » 27 фев 2012, 15:01

То есть три года - за 2011, 2010 и 2009 не подавалась декларация по земле?
Аватар пользователя
налоговик
 
Сообщений: 5468
Зарегистрирован: 20 ноя 2010, 23:29
Благодарил (а): 735 раз.
Поблагодарили: 2434 раз.

UNREAD_POST Наташа216 » 27 фев 2012, 15:02

именно так
Наташа216
 
Сообщений: 314
Зарегистрирован: 18 июл 2011, 14:51
Благодарил (а): 31 раз.
Поблагодарили: 5 раз.

UNREAD_POST налоговик » 27 фев 2012, 15:11

Наташа216 писал(а):именно так

Тогда как я вижу ситуацию - подаете сейчас три декларации - к вам может быть применен штраф в 170 грн за каждую несвоевременную подачу, то есть 170 + 170 + 170.

До 01.01.2011 Яка відповідальність передбачена законодавством за порушення терміну подання податкової декларації по земельному податку ЮО?
За несвоєчасне подання податкової декларації по земельному податку передбачена відповідальність у вигляді застосування штрафної санкції у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 170 грн., за кожне неподання або затримку.


З 01.01.2011 За неподання якої податкової декларації притягається до відповідальності платник плати за землю, який не подав до органу ДПС за місцезнаходженням земельної ділянки у встановлені строки ні податкову декларацію на поточний рік, ні нову звітну податкову декларацію за січень?
Якщо платник плати за землю не подав у встановлені строки ні податкову декларацію на поточний рік, ні нову звітну податкову декларацію за січень, то такий платник плати за землю не виконав обов’язок щодо подання податкової декларації на поточний рік та не скористався правом подавати щомісяця нові звітні податкові декларації і відповідно до такого платника будуть застосовуватись санкції за неподання податкової декларації на поточний рік.
Відповідно п. 286.2 ст. 286 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному органу державної податкової служби за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 ПКУ, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої декларації звільняє від обов'язку подання щомісячних декларацій. При поданні першої декларації (фактичного початку діяльності як платника плати за землю) разом з нею подається довідка (витяг) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки, а надалі така довідка подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі. Платник плати за землю має право подавати щомісяця нову звітну податкову декларацію, що звільняє його від обов'язку подання податкової декларації не пізніше 20 лютого поточного року, протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним (п. 286.3 ст. 286 ПКУ). Пунктом 49.2 ст. 49 ПКУ встановлено, що платник податків зобов’язаний за кожний звітний період подавати податкові декларації щодо кожного окремого податку. Згідно з п. 285.1 ст. 285 ПКУ базовим податковим (звітним) періодом для плати за землю є календарний рік. Відповідальність за неподання, порушення порядку заповнення документів податкової звітності, порушення строків їх подання контролюючим органам, недостовірність інформації, наведеної у зазначених документах, несуть платники податків, а також їх посадові особи (ст. 47 ПКУ). Статтею 120 ПКУ передбачено накладання штрафу за неподання або несвоєчасне подання платником податків або іншими особами, зобов’язаними нараховувати та сплачувати податки, збори податкових декларацій (розрахунків). Враховуючи викладене, оскільки базовим податковим (звітним) періодом для плати за землю є календарний рік, то платник плати за землю повинен подати до 20 лютого поточного року відповідному органу державної податкової служби за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік. Водночас, платник плати за землю має право за власним вибором подавати щомісяця нову звітну податкову декларацію, що звільняє його від обов’язку подання податкової декларації до 20 лютого поточного року. Таким чином, якщо платник плати за землю не подав у встановлені терміни ні податкову декларацію на поточний рік, ні нову звітну податкову декларацію за січень, то такий платник плати за землю не виконав обов’язок щодо подання податкової декларації на поточний рік та не скористався правом подавати щомісяця нові звітні податкові декларації і відповідно до такого платника будуть застосовуватись санкції за неподання податкової декларації на поточний рік.

За это сообщение автора налоговик поблагодарил:
Наташа216
Аватар пользователя
налоговик
 
Сообщений: 5468
Зарегистрирован: 20 ноя 2010, 23:29
Благодарил (а): 735 раз.
Поблагодарили: 2434 раз.

UNREAD_POST Наташа216 » 27 фев 2012, 15:15

"Тогда как я вижу ситуацию - подаете сейчас три декларации - к вам может быть применен штраф в 170 грн за каждую несвоевременную подачу, то есть 170 + 170 + 170." - Что Вы имеете в виду, Зачем мне сейчас подавать три декларации?
Наташа216
 
Сообщений: 314
Зарегистрирован: 18 июл 2011, 14:51
Благодарил (а): 31 раз.
Поблагодарили: 5 раз.

UNREAD_POST vins » 27 фев 2012, 15:19

Вернусь в обсуждение :) Хотя смотрю вы тут уже далеко в ней ушли.

Наташа216 писал(а):Зачем мне сейчас подавать три декларации?

Наверное, чтобы самостоятельно определить налоговые обязательства, а не ждать, когда это сделают налоговые органы с применением ст. 123 НКУ.
Аватар пользователя
vins
 
Сообщений: 6654
Зарегистрирован: 27 дек 2010, 12:38
Благодарил (а): 2704 раз.
Поблагодарили: 2891 раз.

UNREAD_POST Наташа216 » 27 фев 2012, 15:20

тогда почему именно 3, если мы ежемесячно избрали изначально. Или это не имеет значения, мы можем в любое время начать опять ежегодно подавать?
Наташа216
 
Сообщений: 314
Зарегистрирован: 18 июл 2011, 14:51
Благодарил (а): 31 раз.
Поблагодарили: 5 раз.

UNREAD_POST Наташа216 » 27 фев 2012, 15:33

И еще у меня вопрос к пользователю "налоговик". Почему ст. 127 не применяется?
Наташа216
 
Сообщений: 314
Зарегистрирован: 18 июл 2011, 14:51
Благодарил (а): 31 раз.
Поблагодарили: 5 раз.

UNREAD_POST налоговик » 27 фев 2012, 15:49

Наташа216 писал(а):тогда почему именно 3, если мы ежемесячно избрали изначально. Или это не имеет значения, мы можем в любое время начать опять ежегодно подавать?

Что значит "выбрали"?

Наташа216 писал(а):Почему ст. 127 не применяется?

127.1. Ненарахування, неутримання та/або несплата (неперерахування) податків платником податків, у тому числі податковим агентом, до або під час виплати доходу на користь іншого платника податків, -


У Вас был факт выплаты дохода другому плательщику налога, при котором Вы не перечислили налог в бюджет?
Аватар пользователя
налоговик
 
Сообщений: 5468
Зарегистрирован: 20 ноя 2010, 23:29
Благодарил (а): 735 раз.
Поблагодарили: 2434 раз.

Пред.След.

Вернуться в ПРЕСТУПЛЕНИЕ И НАКАЗАНИЕ

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Ads, Gb, Ya