Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Закончилась лицензия, а новую еще не дали, что делать?

Путеводитель по разделу. Штрафы, санкции, проверки, админ-, уголовная ответственность, обжалование решений госорганов

Модератор: Ol_ua

UNREAD_POST ondifua » 25 мар 2013, 10:46

У комунального медицинского учреждения закончился срок действия лицензии на медицинскую практику, в орган лицензирования (Министерство охраны здоровья) подано заявление с необходимыми документами на получение новой лицензии. Три раза заявление оставалось без рассмотрения в связи с неправильно оформленными ведомостями. Подали исправленные ведомости в четвертый раз, ждем ответа. Как нам работать в этой вилке без лицензии? Нарушаем ли мы законодательство, продолжая лечить больных. Может где-то сказано, что мы правы? Как отвечать на проверки прокуратуры и других госорганов?
Захист персональних даних http://zpd.at.ua/
Аватар пользователя
ondifua
 
Сообщений: 58
Зарегистрирован: 17 дек 2011, 23:26
Благодарил (а): 9 раз.
Поблагодарили: 21 раз.

UNREAD_POST vins » 25 мар 2013, 11:04

ondifua писал(а):У комунального медицинского учреждения закончился срок действия лицензии на медицинскую практику, в орган лицензирования (Министерство охраны здоровья) подано заявление с необходимыми документами на получение новой лицензии. Три раза заявление оставалось без рассмотрения в связи с неправильно оформленными ведомостями. Подали исправленные ведомости в четвертый раз, ждем ответа. Как нам работать в этой вилке без лицензии? Нарушаем ли мы законодательство, продолжая лечить больных. Может где-то сказано, что мы правы? Как отвечать на проверки прокуратуры и других госорганов?


Скорее Вы можете обжаловать отказ выдать лицензию.
Но лечить без лицензии не можете :(

За это сообщение автора vins поблагодарил:
9WWW9
Аватар пользователя
vins
 
Сообщений: 6654
Зарегистрирован: 27 дек 2010, 12:38
Благодарил (а): 2704 раз.
Поблагодарили: 2908 раз.

UNREAD_POST ondifua » 25 мар 2013, 11:13

нам не отказывали, а оставили без рассмотрения
с возможностью исправить ошибки в документах
таких как мы наверное 20 процентов а может и больше по Украине
получается государство само себя "имеет"

вы себе представляете, больных с 500 койко-мест выгонять
Захист персональних даних http://zpd.at.ua/
Аватар пользователя
ondifua
 
Сообщений: 58
Зарегистрирован: 17 дек 2011, 23:26
Благодарил (а): 9 раз.
Поблагодарили: 21 раз.

UNREAD_POST vins » 25 мар 2013, 11:36

ondifua писал(а):нам не отказывали, а оставили без рассмотрения
с возможностью исправить ошибки в документах
таких как мы наверное 20 процентов а может и больше по Украине
получается государство само себя "имеет"

вы себе представляете, больных с 500 койко-мест выгонять


Действия по "оставлению без рассмотрения" тоже можно обжаловать как неправомерное бездействие. Хоть и старое письмо, но показательное

ЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ
РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА
Л И С Т
29.12.2002 N 4-47-207/7084

Щодо переоформлення та видачі нової ліцензії

Зазначаємо, що Закон України від 01.06.2000 р. N 1775-III ( 1775-14 ) "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (далі - Закон про ліцензування) не містить жодної вказівки (вимоги), яка б визначала, що орган ліцензування повинен приймати від ліцензіата заяву на видачу нової ліцензії "не раніше ніж за два тижні до закінчення дії попередньої ліцензії" або не раніше будь-якого іншого строку, який би відліковувався від дати закінчення дії попередньої ліцензії.
Відповідно до частини дванадцятої статті 14 Закону про ліцензування ( 1775-14 ), нова ліцензія видається органом ліцензування не раніше ніж в останній робочий день дії попередньо виданої ліцензії.
Законом про ліцензування ( 1775-14 ) також визначено випадки, коли орган ліцензування залишає заяву про видачу ліцензії без розгляду (відповідно до частини восьмої статті 10 Закону про ліцензування, заява про видачу ліцензії залишається без розгляду, якщо вона подана (підписана) особою, яка не має на це повноважень або документи оформлені з порушенням вимог цієї статті).
Таким чином, органи ліцензування зобов'язані приймати заяви від ліцензіатів на видачу нової ліцензії саме тоді, коли ліцензіат подає таку заяву.
Встановлення органом ліцензування певних додаткових умов (крім тих, що передбачені чинним законодавством України), коли заява органом ліцензування не приймається до розгляду, є незаконним.
...
Згідно з частиною одинадцятою статті 14 Закону про ліцензування ( 1775-14 ): "у разі, коли ліцензіат має намір провадити зазначений в ліцензії вид господарської діяльності після закінчення строку її дії, він повинен отримати нову ліцензію в порядку, встановленому цим Законом".
Стаття ж 16 Закону про ліцензування ( 1775-14 ) визначає підстави та порядок саме переоформлення ліцензії.
При цьому підстави для виникнення зазначених двох видів адміністративних правовідносин та процедури їх здійснення не співпадають (так, в одному випадку, підстава: закінчення строку дії попередньої ліцензії ліцензіата і бажання ліцензіата здійснювати зазначений в ній вид діяльності і надалі, для чого він повинен отримати нову ліцензію, в іншому - настання змін, які мають значення для даних, що повинна містити ліцензія).
...
Щодо викладених в абзаці 3 Вашого листа фактів (щодо конкретних випадків повернення Ліцензійною комісією МОЗ України заяв про видачу ліцензій) зазначаємо наступне.
По факту першого повернення (із-за невідповідності відомостей про місцезнаходження юридичної особи, вказаних у заяві на видачу ліцензії, відомостям про місцезнаходження юридичної особи, визначеним у Свідоцтві про державну реєстрацію), вважаємо дії органу ліцензування правомірними.
Порушення, яке стало причиною першого повернення Ліцензійною комісією МОЗ України заяви про видачу ліцензії, підпадає під дію вимоги абзацу 3 частини восьмої статті 10 Закону про ліцензування ( 1775-14 ).
... У свою чергу, підставу другого повернення заяви органом
ліцензування вважаємо неправомірною в даному конкретному випадку.
... Таким чином, враховуючи наведене, використання формулювання виду діяльності, яке містить статут суб'єкта господарювання, як підставу для залишення органом ліцензування його заяви без розгляду, в зазначеному випадку вважаємо неправомірним.

Заступник Голови С.Третьяковondifua писал(а):вы себе представляете, больных с 500 койко-мест выгонять

Ну не выгоняйте, конечно.
УВАГА! За здійснення підприємницької діяльності без ліцензії або з порушенням ліцензійних умов передбачена юридична відповідальність, зокрема, кримінальна (ст. 202 КК) і адміністративна (ст. 164 КпАП).

Перевірити наявність ліцензії, а також відповідність господарської діяльності суб'єкта підприємницької діяльності (далі скорочено СПД) законодавству може цілий ряд контролюючих та правоохоронних органів. Однак тільки МОЗ України, як єдиний орган ліцензування може перевірити дотримання ліцензіатом Ліцензійних умов з медичної практики. Інші органи, в т.ч. територіальні органи Державної податкової адміністрації (ДПА), окремі підрозділи МВС (УБЕЗ, УБОЗ та ін.) або прокуратура можуть перевіряти тільки окремі аспекти господарської діяльності (нарахування та сплату податків, наявність ліцензії, трудові відносини, дотримання окремих норм і положень законодавства).Ліцензія на медичну практику

Саме ліцензія є тим дозвільним документом, який надає право СПД здійснювати медичну практику, як вид господарської діяльності.

УВАГА!!! З 2010 року ліцензія на медичну практику видається на необмежений термін (дані зміни в терміни видачі ліцензій відбулися у зв'язку з набранням чинності положень Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення умов ведення бізнесу в Україні» від 15 грудня 2009 року № 1759-VI).

Перші ліцензії із зазначенням тільки дати видачі стали видавати в МОЗ України фактично на початку лютого 2010 року. Для тих, у кого термін дії ліцензії закінчується після вступу в силу Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення умов ведення бізнесу в України», ліцензію необхідно переоформляти (тобто, ліцензія НЕ вважається автоматично продовженою на необмежений термін). Це передбачено в п. 4 розділу II зазначеного Закону.

УВАГА! У данний час ліцензії на медичну практику видаються без зазначення конкретних лікарських спеціальностей та / або спеціальностей молодших спеціалістів з медичною освітою (номенклатури спеціальностей, затверджені наказами МОЗ України № 385 від 28.10.2002 р. та № 742 від 23.11.2007 р., зазначаються лише у Відомостях про МТБ та рішенні Ліцензійної комісії.

Як вже зазначалося, для фізичних осіб-підприємців (ФОП) отримання ліцензії в даний момент можливо лише за тими медичними спеціальностями, на які особисто у них є відповідні освітні та кваліфікаційні документи (тобто диплом і сертифікат з зазначенням спеціальності, а по закінченню курсів підвищення кваліфікації та атестації - свідоцтво і посвідчення). Навіть якщо у висновку СЕЕ та Відомостях про матеріально-технічній базу вказана спеціальність, на яку немає документів у самого ФОП, ліцензію з такою спеціальністю не видадуть.


ondifua писал(а):получается государство само себя "имеет"

Это не государство само себя.. Это чиновник "имеет" государство.
Аватар пользователя
vins
 
Сообщений: 6654
Зарегистрирован: 27 дек 2010, 12:38
Благодарил (а): 2704 раз.
Поблагодарили: 2908 раз.

UNREAD_POST ondifua » 25 мар 2013, 11:46

спасибо vins
Захист персональних даних http://zpd.at.ua/
Аватар пользователя
ondifua
 
Сообщений: 58
Зарегистрирован: 17 дек 2011, 23:26
Благодарил (а): 9 раз.
Поблагодарили: 21 раз.

UNREAD_POST vins » 25 мар 2013, 12:13

Де здати документи та отримати ліцензію на медичну практику

Прийом документів та видача бланків ліцензій на медичну практику здійснюється не Відділом ліцензування медичної практики (далі - Ліцензійний відділ) при Департаменті управління та контролю якості медичних послуг МОЗ України, а тільки дозвільним центром, який надає адміністративні послуги у сфері ліцензування медичної практики за адресою: м. Київ, вул. Ушинського, 40 (1-й поверх).

Здати заяву та документи на отримання (переоформлення) ліцензії можна з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 16.00 (у п'ятницю скорочений день до 15.00). Тут також видаються й бланки ліцензій.

Телефони для довідок: +380 (44) 393-31-95, +380 (44) 393-31-96.


Документи, які додаються до заяви про видачу ліцензії

Перелік документів, які необхідно додавати до заяви про видачу ліцензії для заняття окремими видами господарської діяльності, в т.ч. таким видом як «медична практика», затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 4 липня 2001 р. № 756. У даний перелік періодично вносяться зміни, зокрема останні відбулися на підставі Постанови КМУ від 22 червня 2011 року № 712.

На даний момент для отримання ліцензії на медичну практику в Ліцензійний відділ МОЗ України разом з заявою необхідно подати наступні документи:

1. Засвідчена в установленому порядку (нотаріально або органом, який видав) копія висновку державної санітарно-епідеміологічної служби (за місцем провадження діяльності) про відповідність наявних приміщень вимогам санітарних норм і правил щодо здійснення медичної практики.

2. Відомості про стан матеріально-технічної бази (оригінал) суб'єкта господарської діяльності, наявність у нього нормативно-правових документів, у тому числі нормативних документів із стандартизації, необхідних для здійснення господарської діяльності з медичної практики (далі скорочено - Відомості про МТБ).

УВАГА! З 20-го січня 2012 року замість Довідки оформлюються Відомості про стан матеріально-техної бази ..., які є документом декларативного характеру, тобто оформлюється та підписуватися кожним зявником (ліцензіатом) самостійно без звернення до Обласного управління охорони здоров'я, МОЗ АР Крим чи ГУОЗ м. Києва та Севастополя.

При оформленні Відомостей про МТБ звернути увагу на Положення про медичний заклад, структуру, штатний розклад (засвідчити печатками та підписами - для юр. осіб), а також дані про найнятих фахівців - для юридичних осіб та ФОП (якщо є). Потрібний також документ, що підтверджує право користування приміщенням або право власності на нього. Відомості про МТБ повинні бути завірені печаткою та підписом заявника (керівника закладу чи ФОП), а також прошиті.

До відома ліцензіатів! Спеціалісти Ліцензійного відділу МОЗ України рекомендують щоб у медичних закладах юридичних осіб типу "медичний центр" у штаті було не менш 5 (п'яти) лікарів. Однак така вимога носить скоріше рекомендаційний характер. Головне щоб на кожну заявлену номенклатуру спеціальності (лікарської чи молодшого спеціаліста) був хоч найнятий один відповідний спеціаліст.

Керівник медичного закладу (головний лікар тощо) може ще додатково займати за сумісництвом (т.з. "внутрішнім" або суміщенням посад) ще й посаду лікаря за однією з номенклатур спеціальностей.

Краще, щоб керівник Вашого медичного закладу був працевлаштований на постійній основі (основне місце роботи).

Освітньо-кваліфікаційні документи керівника та найнятих медичних спеціалістів (диплом, сертифікат спеціаліста, свідоцтво про проходження курсів підвищення кваліфікації, посвідчення про присвоєння категорії) зазначаються у відповідних таблицях Відомостей.

Для ФОП освітньо-кваліфікаційні документи повинні бути оформленими особисто на нього. Медична спеціальність (-ності) ФОП, яка вказуються в заяві на отримання ліцензії, повинна відповідати тій, що вказана в його документах.

Стаж роботи за спеціальністю засвідчується записами в трудовій книжці, наказами чи копією ліцензії (для ФОП).

УВАГА!!! Сертифікату про отримання керівником закладу охорони здоров'я спеціальності «організація і управління охороною здоров'я» в Ліцензійній відділі МОЗ України вимагають ще з листопада 2009 року як при первинному отриманні ліцензії, так і при її наступному переоформленні. Ця умова була нормативно закріплена у діючій редакції Ліцензійних умов, затверджених наказом МОЗ України від 02.02.2011 р. № 49 (із змінами та доповненнями).

Більш детально про особливості оформлення Відомостей про стан МТБ викладено на стор. нашого сайту Оформлення Відомостей про стан матеріально-технічної бази (МТБ) для провадження медичної практики.


Подача заяви на отримання ліцензії та документів представником

Якщо документи подає представник, то необхідно також докласти до заяви та комплекту документів довіреність (від ФОП - нотаріальної форми, а від юридичної особи - у простій письмовій формі, завіреної печаткою та підписом керівника). Крім того, до пакету документів необхідно додати конверт зі зворотною адресою заявника та маркою - для відправки повідомлення про результати розгляду поданих документів.Особливості та терміни видачі бланка ліцензії

За результатами розгляду документів ліцензіата Ліцензійна комісія МОЗ України приймає рішення про видачу або відмову у видачі ліцензії на медичну практику. Рішення оформляється протоколом. Про результати розгляду документів заявника повідомляють письмово (проте листи іноді не доходять). На практиці терміни розгляду документів іноді дуже затягуються (відомі випадки і до 10 місяців). Крім того, Ліцензійна комісія може залишити документи без розгляду до усунення виявлених недоліків.
Після позитивного розгляду та оформлення протоколу ліцензіату необхідно сплатити офіційний збір у розмірі однієї мінімальної заробітної плати та передати оригінал розрахункового документа в Ліцензійний відділ МОЗ України (див. Сплата держмита за ліцензію на медичну практику).

Бланк ліцензії зазвичай видається на руки протягом 7 - 12 днів після отримання оплати (за інструкцією - протягом 3-х робочих днів).

УВАГА! Якщо у Вас не співпадає місцезнаходження (юр. адреса чи місце реєстрації ФОП) з місцем провадження медичної практики чи є декілька медичних закладів, ОДРАЗУ замовляйте копію ліцензії. Отримання такої копії у зазначеному випадку є обов'язковим.Що робити, коли отримано відмову чи заява на отримання ліцензії залишена без розгляду

Якщо Ви подавали заяву та документи в Міністерство охорони здоров'я України самостійно (або через посередника) та отримали відмову чи вони залишилися без розгляду, не засмучуйтеся.

Ви можете підготувати та подати документи знову або спробувати оскаржити відмову, у т.ч. у суді (якщо є правові підстави). Бажано заздалегідь проконсультуватися з грамотними фахівцями з ліцензування.

Спеціалісти з ліцензування нашої компанії допоможуть усунути всі недоліки в документах і отримати ліцензію чи допомогти з представництвом Ваших інтересів у суді.
Аватар пользователя
vins
 
Сообщений: 6654
Зарегистрирован: 27 дек 2010, 12:38
Благодарил (а): 2704 раз.
Поблагодарили: 2908 раз.

UNREAD_POST ondifua » 25 мар 2013, 17:19

Прошу всіх повідомляти тут про факти отриманих відмов чи коли заява на отримання ліцензії залишена без розгляду. Разом з цим вкажіть про причини відмов, кількість спроб подачі Вами документів знову або спроби оскаржити відмову, термін затягування розгляду документів. Чи була причиною відмови відсутність висновку СЕС серед повторно поданих документів?

Странное новшество придумали в министерстве охраны здоровья Украины.
Теперь, при повторной сдаче документов для оформления лицензии на медицинскую практику, в случае оставления заявления без рассмотрения, требуют заключение СЕС. Такое заключение СЕС находится у них в деле, и как теперь его подать заново, если назад не отдают. А такие заключения дорого стоят.

из за этого выгонять 500 пациентов мы конечно же не будем.
Интересно, кто имеет такие же проблемы с получением лицензии на медицинскую практику?
Кому каждый раз необоснованно придирается МОЗ к ведомостям, находя несуществующие ошибки, и формально оставляя заявление на получение лицензии без рассмотрения?
Думаю пора писать жалобы на действия министерства охраны здоровья.
присоединяйтесь к обсуждению актуальной темы!
Захист персональних даних http://zpd.at.ua/
Аватар пользователя
ondifua
 
Сообщений: 58
Зарегистрирован: 17 дек 2011, 23:26
Благодарил (а): 9 раз.
Поблагодарили: 21 раз.

UNREAD_POST 9WWW9 » 29 май 2013, 20:52

:ya-za: Добрый день форумчане!

Как долго я искала такого рода форумы и обсуждения, но они почему-то не создавались!!!
Сразу уточню, я являюсь третьей стороной между лицензиатом и отделом МОЗ, на данное время -Единого окна, тобто посредник. Зарабатываю на хлеб своими знаниями и помогаю потенциальным лицензиатам с разных регионов нашей прекрасной страны!!! :ugeek:

Со вступлением с силу новых лицензионных условий и созданием Единого окна ( сотрудники которого, мало того, что нахалье и сверхзлые, так еще и не компетентные) произошло ряд усложняющих мероприятий!!! Если ты не имеешь связей непосредственно с некоторыми представителями данной отрасли - оформить лицензию стало не возможно!!!! отказы будут писать пока бумага не закончится)))) + людям, деятельность которых не связана с юриспруденцией и тонкостями нашего законодательства (тобто медицинскому персоналу) получить, не то что вразумительную консультаци по своим замечания, а вообще получить консультацию - стало невозможно. Так еще и письма с замечаниями стали настолько прозразные, мол Ваши ведомости не отвечают требованиям закона или приказа, а сиди гадай, что они имели в виду? :?: Также придумали новое новшество - не выдавать решения лицензионной комисии на руки, а высылать только почтой и только на адресс самого лицензиата (что в свою очередь ооооочень затягивает время, недель этак на 2). А письмо-уведомление они могут отослать через 2 недели после комиссии. Им же закон не писан, только нам-смертным. Вот и считайте. !!! Со своей стороны они совсем не видят нарушения законодательства - особенно что косается сроков (выдача лицензий (3 дня, а не 2 недели), переоформление итого меньше, отправка уведомлений о решении и тд). Мол мы ничего не знаем - что не нравится пишите письма! А венец всему - это новшество по поводу получения лицензии на руки!!! Теперь и отныне Вы, уважаемые главные врачи и директора, обязаны сами, за свой счет приехать в Киев и получить оформленную лицензию, так как по доверенности ее не выдают на руки. На возмущенный вопрос - отвечают " читайте Закон"!!! вот так. А то, что они нарушают все сопутствующее законодательство, им до фени!!! Закон регулирет отношения в сфере лицензирования не только медицинской практики. Оформил строительную лицензию - забери хоть директор, хоть уполномоченое лицо по доверенности. По последнему вопросу писались письма в "Державну службу України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва" и на Урадовий портал. Ответ, либо не уполномочены, либо вилами по воде. Кому интересно скину письма. Последний случай из практики - это заставили приехать глав врача комунально учереждения (не выдали мне лицензию), так она (глав врач) плачется мне - и где деньги взять на поездку. Мало того, что гос пошлину оплати со своих кровных, так еще и это - деньги - то не выжделяются. А что ответить.... ( к комунальщикам более лояльный подход, понимаем, что они сами, как говорится за свои).. :!:
Колличество оставленых дел без рассмотрения сегнуло Выше 90%, получить положительное решение даже после 5-10 повторной подачи - равносильно получению путевки в рай!!! Так еще сейчас начали практиковать "отказы" в решениях (что раньше было ооооочень крайне редко) , тем самым запрещая повторную подачу в течении 3-х месяцев (это по закону). Рубят все и вся, выживая как Вас - лицензиаты так и нас - посредников. Проверки на местах перевысили все пределы, лишают лицензий - на раз два (что-бы к ним пришел за новой). Они сделали лицензию без срока, вот теперь и наполняют таким образом как бюджет так и свои карманы.
Вот теперь, буду писать везде и всем!!! :evil: Беспредел - полный, пора бороться с ними!!! Они и ведут себя так, потому, что мы с Вами им позволяем...

За это сообщение автора 9WWW9 поблагодарил:
vins
9WWW9
 
Сообщений: 1
Зарегистрирован: 29 май 2013, 19:07
Благодарил (а): 1 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

UNREAD_POST mixaell » 22 авг 2013, 10:16

Всем доброго времени суток! Кто-то может помочь с заполнением ведомостей или скинуть свои как образец? Вроде, как всё заполнили, но есть непонятные вопросы. Готовимся уже к завершению и отправкой их в Киев. Могу тоже чем-то помочь)
mixaell
 
Сообщений: 2
Зарегистрирован: 22 авг 2013, 10:14
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

UNREAD_POST Mari-Safo » 30 авг 2013, 15:42

Да, образец ведомостей, а также зявления в МОЗ, можете посмотреть вот здесь http://pravdop.com/standartnie-procedur ... _praktiku/
Mari-Safo
 
Сообщений: 1
Зарегистрирован: 30 авг 2013, 15:36
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

UNREAD_POST mixaell » 03 сен 2013, 09:02

Mari-Safo писал(а):Да, образец ведомостей, а также зявления в МОЗ, можете посмотреть вот здесь http://pravdop.com/standartnie-procedur ... _praktiku/

а заполненных нет, случайно?)) я уже всё оформила, но остались маленькие нюансы. не очень хочется ездить много раз...
mixaell
 
Сообщений: 2
Зарегистрирован: 22 авг 2013, 10:14
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

UNREAD_POST Анна Собчак » 03 янв 2014, 22:46

9WWW9 писал(а)::ya-za: Добрый день форумчане!

Как долго я искала такого рода форумы и обсуждения, но они почему-то не создавались!!!
Сразу уточню, я являюсь третьей стороной между лицензиатом и отделом МОЗ, на данное время -Единого окна, тобто посредник. Зарабатываю на хлеб своими знаниями и помогаю потенциальным лицензиатам с разных регионов нашей прекрасной страны!!! :ugeek:

Со вступлением с силу новых лицензионных условий и созданием Единого окна ( сотрудники которого, мало того, что нахалье и сверхзлые, так еще и не компетентные) произошло ряд усложняющих мероприятий!!! Если ты не имеешь связей непосредственно с некоторыми представителями данной отрасли - оформить лицензию стало не возможно!!!! отказы будут писать пока бумага не закончится)))) + людям, деятельность которых не связана с юриспруденцией и тонкостями нашего законодательства (тобто медицинскому персоналу) получить, не то что вразумительную консультаци по своим замечания, а вообще получить консультацию - стало невозможно. Так еще и письма с замечаниями стали настолько прозразные, мол Ваши ведомости не отвечают требованиям закона или приказа, а сиди гадай, что они имели в виду? :?: Также придумали новое новшество - не выдавать решения лицензионной комисии на руки, а высылать только почтой и только на адресс самого лицензиата (что в свою очередь ооооочень затягивает время, недель этак на 2). А письмо-уведомление они могут отослать через 2 недели после комиссии. Им же закон не писан, только нам-смертным. Вот и считайте. !!! Со своей стороны они совсем не видят нарушения законодательства - особенно что косается сроков (выдача лицензий (3 дня, а не 2 недели), переоформление итого меньше, отправка уведомлений о решении и тд). Мол мы ничего не знаем - что не нравится пишите письма! А венец всему - это новшество по поводу получения лицензии на руки!!! Теперь и отныне Вы, уважаемые главные врачи и директора, обязаны сами, за свой счет приехать в Киев и получить оформленную лицензию, так как по доверенности ее не выдают на руки. На возмущенный вопрос - отвечают " читайте Закон"!!! вот так. А то, что они нарушают все сопутствующее законодательство, им до фени!!! Закон регулирет отношения в сфере лицензирования не только медицинской практики. Оформил строительную лицензию - забери хоть директор, хоть уполномоченое лицо по доверенности. По последнему вопросу писались письма в "Державну службу України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва" и на Урадовий портал. Ответ, либо не уполномочены, либо вилами по воде. Кому интересно скину письма. Последний случай из практики - это заставили приехать глав врача комунально учереждения (не выдали мне лицензию), так она (глав врач) плачется мне - и где деньги взять на поездку. Мало того, что гос пошлину оплати со своих кровных, так еще и это - деньги - то не выжделяются. А что ответить.... ( к комунальщикам более лояльный подход, понимаем, что они сами, как говорится за свои).. :!:
Колличество оставленых дел без рассмотрения сегнуло Выше 90%, получить положительное решение даже после 5-10 повторной подачи - равносильно получению путевки в рай!!! Так еще сейчас начали практиковать "отказы" в решениях (что раньше было ооооочень крайне редко) , тем самым запрещая повторную подачу в течении 3-х месяцев (это по закону). Рубят все и вся, выживая как Вас - лицензиаты так и нас - посредников. Проверки на местах перевысили все пределы, лишают лицензий - на раз два (что-бы к ним пришел за новой). Они сделали лицензию без срока, вот теперь и наполняют таким образом как бюджет так и свои карманы.
Вот теперь, буду писать везде и всем!!! :evil: Беспредел - полный, пора бороться с ними!!! Они и ведут себя так, потому, что мы с Вами им позволяем...Добрый день
Нам отказали в лицензии, причем ведомости заполнял человек из МОЗа. Не можем ждать и 5 раз подавать на лицензию - нет денег уже платить за аренду помещения в котором не работаем из за отсутствия лицензии. прямо отчаенье уже - попродавали уже все чтобы запустить клинику. свяжитесь со мной пожалуйста, может сможете помочь. спасибо. anna-sobchak@ya.ru
Анна Собчак
 
Сообщений: 1
Зарегистрирован: 03 янв 2014, 22:40
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

UNREAD_POST Befoom » 26 фев 2014, 23:15

У нас тоже в свое время были проблемы с лицензией, вот тут помогли их решить.
Аватар пользователя
Befoom
 
Сообщений: 2
Зарегистрирован: 22 фев 2014, 21:17
Откуда: Украина, Киев
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

UNREAD_POST Berilo » 26 окт 2018, 16:23

vins писал(а):
ondifua писал(а):нам не отказывали, а оставили без рассмотрения
с возможностью исправить ошибки в документах
таких как мы наверное 20 процентов а может и больше по Украине
получается государство само себя "имеет"

вы себе представляете, больных с 500 койко-мест выгонять


Действия по "оставлению без рассмотрения" тоже можно обжаловать как неправомерное бездействие. Хоть и старое письмо, но показательное
Хорошая возможность купить стул медицинский: medmebel.com.ua от Медмебель.
ЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ
РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА
Л И С Т
29.12.2002 N 4-47-207/7084

Щодо переоформлення та видачі нової ліцензії

Зазначаємо, що Закон України від 01.06.2000 р. N 1775-III ( 1775-14 ) "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (далі - Закон про ліцензування) не містить жодної вказівки (вимоги), яка б визначала, що орган ліцензування повинен приймати від ліцензіата заяву на видачу нової ліцензії "не раніше ніж за два тижні до закінчення дії попередньої ліцензії" або не раніше будь-якого іншого строку, який би відліковувався від дати закінчення дії попередньої ліцензії.
Відповідно до частини дванадцятої статті 14 Закону про ліцензування ( 1775-14 ), нова ліцензія видається органом ліцензування не раніше ніж в останній робочий день дії попередньо виданої ліцензії.
Законом про ліцензування ( 1775-14 ) також визначено випадки, коли орган ліцензування залишає заяву про видачу ліцензії без розгляду (відповідно до частини восьмої статті 10 Закону про ліцензування, заява про видачу ліцензії залишається без розгляду, якщо вона подана (підписана) особою, яка не має на це повноважень або документи оформлені з порушенням вимог цієї статті).
Таким чином, органи ліцензування зобов'язані приймати заяви від ліцензіатів на видачу нової ліцензії саме тоді, коли ліцензіат подає таку заяву.
Встановлення органом ліцензування певних додаткових умов (крім тих, що передбачені чинним законодавством України), коли заява органом ліцензування не приймається до розгляду, є незаконним.
...
Згідно з частиною одинадцятою статті 14 Закону про ліцензування ( 1775-14 ): "у разі, коли ліцензіат має намір провадити зазначений в ліцензії вид господарської діяльності після закінчення строку її дії, він повинен отримати нову ліцензію в порядку, встановленому цим Законом".
Стаття ж 16 Закону про ліцензування ( 1775-14 ) визначає підстави та порядок саме переоформлення ліцензії.
При цьому підстави для виникнення зазначених двох видів адміністративних правовідносин та процедури їх здійснення не співпадають (так, в одному випадку, підстава: закінчення строку дії попередньої ліцензії ліцензіата і бажання ліцензіата здійснювати зазначений в ній вид діяльності і надалі, для чого він повинен отримати нову ліцензію, в іншому - настання змін, які мають значення для даних, що повинна містити ліцензія).
...
Щодо викладених в абзаці 3 Вашого листа фактів (щодо конкретних випадків повернення Ліцензійною комісією МОЗ України заяв про видачу ліцензій) зазначаємо наступне.
По факту першого повернення (із-за невідповідності відомостей про місцезнаходження юридичної особи, вказаних у заяві на видачу ліцензії, відомостям про місцезнаходження юридичної особи, визначеним у Свідоцтві про державну реєстрацію), вважаємо дії органу ліцензування правомірними.
Порушення, яке стало причиною першого повернення Ліцензійною комісією МОЗ України заяви про видачу ліцензії, підпадає під дію вимоги абзацу 3 частини восьмої статті 10 Закону про ліцензування ( 1775-14 ).
... У свою чергу, підставу другого повернення заяви органом
ліцензування вважаємо неправомірною в даному конкретному випадку.
... Таким чином, враховуючи наведене, використання формулювання виду діяльності, яке містить статут суб'єкта господарювання, як підставу для залишення органом ліцензування його заяви без розгляду, в зазначеному випадку вважаємо неправомірним.

Заступник Голови С.Третьяковondifua писал(а):вы себе представляете, больных с 500 койко-мест выгонять

Ну не выгоняйте, конечно.
УВАГА! За здійснення підприємницької діяльності без ліцензії або з порушенням ліцензійних умов передбачена юридична відповідальність, зокрема, кримінальна (ст. 202 КК) і адміністративна (ст. 164 КпАП).

Перевірити наявність ліцензії, а також відповідність господарської діяльності суб'єкта підприємницької діяльності (далі скорочено СПД) законодавству може цілий ряд контролюючих та правоохоронних органів. Однак тільки МОЗ України, як єдиний орган ліцензування може перевірити дотримання ліцензіатом Ліцензійних умов з медичної практики. Інші органи, в т.ч. територіальні органи Державної податкової адміністрації (ДПА), окремі підрозділи МВС (УБЕЗ, УБОЗ та ін.) або прокуратура можуть перевіряти тільки окремі аспекти господарської діяльності (нарахування та сплату податків, наявність ліцензії, трудові відносини, дотримання окремих норм і положень законодавства).Ліцензія на медичну практику

Саме ліцензія є тим дозвільним документом, який надає право СПД здійснювати медичну практику, як вид господарської діяльності.

УВАГА!!! З 2010 року ліцензія на медичну практику видається на необмежений термін (дані зміни в терміни видачі ліцензій відбулися у зв'язку з набранням чинності положень Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення умов ведення бізнесу в Україні» від 15 грудня 2009 року № 1759-VI).

Перші ліцензії із зазначенням тільки дати видачі стали видавати в МОЗ України фактично на початку лютого 2010 року. Для тих, у кого термін дії ліцензії закінчується після вступу в силу Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення умов ведення бізнесу в України», ліцензію необхідно переоформляти (тобто, ліцензія НЕ вважається автоматично продовженою на необмежений термін). Це передбачено в п. 4 розділу II зазначеного Закону.

УВАГА! У данний час ліцензії на медичну практику видаються без зазначення конкретних лікарських спеціальностей та / або спеціальностей молодших спеціалістів з медичною освітою (номенклатури спеціальностей, затверджені наказами МОЗ України № 385 від 28.10.2002 р. та № 742 від 23.11.2007 р., зазначаються лише у Відомостях про МТБ та рішенні Ліцензійної комісії.

Як вже зазначалося, для фізичних осіб-підприємців (ФОП) отримання ліцензії в даний момент можливо лише за тими медичними спеціальностями, на які особисто у них є відповідні освітні та кваліфікаційні документи (тобто диплом і сертифікат з зазначенням спеціальності, а по закінченню курсів підвищення кваліфікації та атестації - свідоцтво і посвідчення). Навіть якщо у висновку СЕЕ та Відомостях про матеріально-технічній базу вказана спеціальність, на яку немає документів у самого ФОП, ліцензію з такою спеціальністю не видадуть.


ondifua писал(а):получается государство само себя "имеет"

Это не государство само себя.. Это чиновник "имеет" государство.


как решили вопрос?
Пятновыводители для одежды eumarket.com.ua - цены интересные)
Маски для волос купить каталог по ссылке.
Изображение
Реконструирующий шампунь https://lafabelo.com/ru/products/shampoos/shampoos от Ла Фабело..
Berilo
 
Сообщений: 21
Зарегистрирован: 04 авг 2016, 11:41
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 2 раз.

UNREAD_POST VolodinSerij » 21 авг 2019, 20:59

Это точно, чиновники сейчас такие, что рулят "балом"
Аватар пользователя
VolodinSerij
 
Сообщений: 5
Зарегистрирован: 21 авг 2019, 17:11
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.


  • Похожие темы
    Ответов
    Просмотров
    Последнее сообщение

Вернуться в ПРЕСТУПЛЕНИЕ И НАКАЗАНИЕ

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Gb, Ya