Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Санкції по РРО. Неправильно виправили помилку.

Путеводитель по разделу. Штрафы, санкции, проверки, админ-, уголовная ответственность, обжалование решений госорганов

Модератор: Ol_ua

UNREAD_POST Blumental » 25 июн 2013, 14:03

Доброго дня. Розтлумачте будь - ласка хто знає.
Вибили помилковий чек. Виправили не через чек видачі грошових коштів (ФКЧ 2, реєстратор підтримує накопичення в фіскальній пам’яті від’ємених сум розрахунків), а через службове вилучення.
Помилка була систематична.
В ВОБУ № 35 від 13.04.2012 сказано що я "попав" на п.1 ст. 17 Закону про РРО. Але я щось не бачу в ст. 1 такого порушення. Я більше схиляюсь до 5-ти кратного штрафу по Указу № 436/95.
Чи можливо і "Закон РРО" і "Указ 436/95" порушив одночасно ?
Труба одним словом.
І ще. Як зрозуміти в п.1 ст.17 Закону про РРО визначення "вчинене вперше" ? Якщо одне і теж правопорушення (підпадає під п.1 ст. 17) було вченене протягом 2012 року 10 разів, то вони всі вважаються вчичені вперше ? Чи 1 випадок*1 грн, 2випадок*100 %, 3випадок*500%, 4випадок*500%...і т.д. ? Я не можу розібратись. Допоможіть будь - ласка.
Не бойся, не бойся. Все будет хорошо !
Blumental
 
Сообщений: 84
Зарегистрирован: 30 янв 2012, 00:57
Откуда: Киев
Благодарил (а): 37 раз.
Поблагодарили: 10 раз.

UNREAD_POST vins » 25 июн 2013, 14:38

Шановний Blumental, на моїй пам'яті це вже не вперше, коли ви створюєте тему "під себе", тобто нехтуєте необхідністю скористатися пошуком. І тим самим порушуєте правила Бухфоруму.
На форумі вже є теми, в яких є відповіді на Ваше питання

РРО и касса: как исправлять ошибки?
Проверка РРО, вопросы по санкциям
Blumental писал(а):Як зрозуміти в п.1 ст.17 Закону про РРО визначення "вчинене вперше" ? Якщо одне і теж правопорушення (підпадає під п.1 ст. 17) було вченене протягом 2012 року 10 разів, то вони всі вважаються вчичені вперше ?

Так, вони всі вважаються вчиненими вперше.

Blumental писал(а):В ВОБУ № 35 від 13.04.2012 сказано що я "попав" на п.1 ст. 17 Закону про РРО. Але я щось не бачу в ст. 1 такого порушення. Я більше схиляюсь до 5-ти кратного штрафу по Указу № 436/95.
Чи можливо і "Закон РРО" і "Указ 436/95" порушив одночасно ?

А можете процитувати, де саме в ВоБУ № 35 написано, що ви попали на штраф зі ст. 17 Закону про РРО. Я відкрив № 35 і бачу там тільки матеріал "Помилка в оформленні готівкових операцій через РРО: чи є термін давності". Тобто взагалі не розглядається питання щодо можливості застосування санкцій у Вашому чи близькому до Вашого випадку, а йдеться про строки давності.

Але у Вашому випадку, на мій погляд, ані штрафу за Законом, ані за Указом бути не повинно. Можливо, адмінштраф.

За это сообщение автора vins поблагодарил:
Blumental
Аватар пользователя
vins
 
Сообщений: 6654
Зарегистрирован: 27 дек 2010, 12:38
Благодарил (а): 2704 раз.
Поблагодарили: 2891 раз.

UNREAD_POST Blumental » 25 июн 2013, 15:04

Спецвипуск ВОБУ № 35 від 13.04.2012 сторінка 62, останній абзац в лівій колонці Тема " Через РРО провели неправильну суму: як виправити".
Щодо дублювання тем: вибачаюсь, буду уважніший, правила буду виконувати.
Хоча, як на мене, такі загальні теми "РРО и касса: как исправлять ошибки" не зручні в пошуку необхідних матеріалів. На багатьох форумах - одне питання=одна тема. Єдине що до назви тем там жортскі правила до заголовків тем та розміщення у відповідних розділах. Було б зручніше щоб був розділ "РРО" по всьому що стосується РРО, а там "одна тема = одне питання". Пардон за трохи флуду, це просто особиста думка без претензій до модераторів і організаторів форуму.
Не бойся, не бойся. Все будет хорошо !
Blumental
 
Сообщений: 84
Зарегистрирован: 30 янв 2012, 00:57
Откуда: Киев
Благодарил (а): 37 раз.
Поблагодарили: 10 раз.

UNREAD_POST vins » 25 июн 2013, 15:49

Blumental писал(а):Спецвипуск ВОБУ № 35 від 13.04.2012 сторінка 62


Да, прошу вибачити. Не побачив, що йдеться про 2012 рік. Є така публікація

ЧЕРЕЗ РРО ПРОВЕЛИ НЕПРАВИЛЬНУЮ СУММУ: КАК ИСПРАВИТЬ
Кассир по ошибке пробил через РРО не тот товар. Как ее исправить? Какие записи надо внести в КУРО?
....
Будьте бдительны! Корректировать ошибочную сумму через "Служебную выдачу" разрешено только в случае, если фискальная память РРО не способна хранить отрицательные суммы. Иначе Вас могут оштрафовать согласно п. 1 ст. 17 Закона о РРО.


Но если посмотреть п. 1 ст. 17
проведення розрахункових операцій з використанням реєстраторів розрахункових операцій або розрахункових книжок на неповну суму вартості проданих товарів (наданих послуг);

непроведення розрахункових операцій через реєстратори розрахункових операцій з фіскальним режимом роботи;

невідповідності суми готівкових коштів на місці проведення розрахунків сумі коштів, зазначеній у денному звіті, а в разі використання розрахункової книжки - загальній сумі продажу за розрахунковими квитанціями, виданими з початку робочого дня;

нероздрукування відповідного розрахункового документа, що підтверджує виконання розрахункової операції, або проведення її без використання розрахункової книжки на окремому господарському об'єкті такого суб'єкта господарювання


не вижу, к какому из составов можно отнести.
Расчетной операции тут нет. Несоответствия суммы тоже быть не должно.
Аватар пользователя
vins
 
Сообщений: 6654
Зарегистрирован: 27 дек 2010, 12:38
Благодарил (а): 2704 раз.
Поблагодарили: 2891 раз.

UNREAD_POST Blumental » 26 июн 2013, 11:59

Я бачу тут проблему в тому, що оскільки виправлення помилки необхідно було робити від’ємним чеком, то податківці можуть розглядати будь - яке службове вилучення готівки з РРО (не дивлячись на акти складені при виправлені помилки та пояснення) як вилучення готівки в касу. А оскільки було вилучення, то де оприбуткування ? От чого боюсь.
Не бойся, не бойся. Все будет хорошо !
Blumental
 
Сообщений: 84
Зарегистрирован: 30 янв 2012, 00:57
Откуда: Киев
Благодарил (а): 37 раз.
Поблагодарили: 10 раз.


  • Похожие темы
    Ответов
    Просмотров
    Последнее сообщение

Вернуться в ПРЕСТУПЛЕНИЕ И НАКАЗАНИЕ

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Gb, Ya