Страница 1 из 1

штраф за 1-ДФ уточненную

UNREAD_POSTДобавлено: 28 май 2014, 13:53
dron
В форме 1-ДФ за 4-й кв.2013 не указали дату увольнения двух наемных работников.
Если подать уточненную, будет ли штраф?

штраф за 1-ДФ уточненную

UNREAD_POSTДобавлено: 28 май 2014, 14:11
Galla
не буде, бо такі недостовірні відомості або помилки не призвели до зменшення та/або збільшення податкових зобов'язань платника податку та/або до зміни платника податку - див п. 119.2 ПКУ

штраф за 1-ДФ уточненную

UNREAD_POSTДобавлено: 28 май 2014, 14:34
dron
Изменения к п. 119.2 ПКУ вводятся с 1 января 2014 года, а
к 1-ДФ за 4-й кв.2013 они должны применяться?

штраф за 1-ДФ уточненную

UNREAD_POSTДобавлено: 28 май 2014, 14:44
Galla
але ви ж подали цей звіт в період, коли вже зміни діяли, а тим більше уточнення будете десь зараз подавати, то чому ні?

штраф за 1-ДФ уточненную

UNREAD_POSTДобавлено: 28 май 2014, 14:46
bur