Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Суди виграно, але податкові вимоги виписують повторно

Путеводитель по разделу. Штрафы, санкции, проверки, админ-, уголовная ответственность, обжалование решений госорганов

Модератор: Ol_ua

UNREAD_POST Apolinaria » 06 май 2016, 09:47

Доброго дня.
З вини банку (тимчасова адміністрація ПАТ УПБ) кошти зписані з поточного рахунку підприємства для уплати єдиного податку за 1 квартал 2015 року в сумі 6030 грн, а до бюджету не надійшли.
Податківці не отримавши кошти виписують податкову вимогу.
Підприємство оскаржує податкову вимогу.
Суд встановив, що позивачем надано докази того, що він самостійно сплатив суми узгодженого податкового зобов’язання по єдиному податку у встановлені чинним законодавством строки.
Постановою суду визнано протиправними та скасована податкова вимога.
Постанова набрала законної сили з 09.12.2015р.

незважаючи на це, податківці скасовують цю вимогу і виписують нову...

Подаю скаргу до ДПІ вищого рівня, вони скасовують тільки в частині нарахованої пені, основну суму податку не скасовують.
І знову виписують нову податкову вимогу.
Крім того всі податкові платежі з єдиного податку з юридичних осіб зараховуються в порядку черговості: повторна сплата єдиного податку за 1 квартал 2015р., а по поточних зобов`язання безпідставно обліковується недоїмка, а далі штрафні і пеня за несвоєчасну сплату наступних податкових зобов'язань по єдиному податку!
Таке враження, що включили "счетчик"...

Що робити?? Не бачу сенсу повторно йти до суду і сплачувати судовий збір.
Знову підуть тим же шляхом - скасують и випишуть нову вимогу.
Просто знущання.
Вимагають повторно сплатити єдиний податок та штрафи.

Суди виграно.. http://reyestr.court.gov.ua/Review/50963870
Вбачаю проблему в формуванні висновку суду- в позові була також вимога зобовязати податкову внести зміни до картки про сплату податку.
В цій частині суд відмовив,
Суддя свою відмову мотивувала тим, що у суду немає прав диктувати податківцям як працювати "податковому блоці".
Що фіскали і самі повинні відобразити ці дані після вступу в силу рішення.
А ДПІ відмовляється, аргументуючи цим же рішенням ..
Ось тепер такий результат ..

Подала заяву на розяснення суднового рішеня. "Чи винен позивач повторно доповідна єдиний податок з юридичних осіб за 1 квартал 2015 року в сумі 6 018,47 грн. Та єдиний соціальний Внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за квітень 2015 року в сумі 573,00 грн., Оскількі від відповідача надійшла податкова Вимога форми "Ю" від 03.03.2016 року № 1958-23 на суму 7 337,22 грн., у тому чіслі Основний платіж 6 762,22 грн. та пеня 575,00 грн.? "

А суддя пішла в декрет :(
Інший суддя, особливо не вникаючи в проблему на словах сказав - Суд "не консультаційний центр". В рішенні все сказано ясно, платити не повинні.
На дії податківців подавайте скаргу в прокуратуру.
У підсумку - в розяснення відмовлено. "Дослідівші текст постанови від 18 вересня 2015 року, суд считает, что данє судів решение Цілком зрозуміле та роз'яснення НЕ потребує, оскількі ее Резолютивна частина викладу чітко и зрозуміло."

Мабуть, я хочу подати скаргу до прокуратури на дії керівника ДПІ (який підписав податкову вимогу)..
Тільки у мене проблеми з формуванням що та які мої права порушено..
Розуміть розумію, а викласти не можу )))

Допоможіть порадою
Apolinaria

Благодарил (а): 126 раз.