Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Проверка Фонда Несчастного Случая

Путеводитель по разделу. Штрафы, санкции, проверки, админ-, уголовная ответственность, обжалование решений госорганов

Модератор: Ol_ua

UNREAD_POST Masha_250 » 02 июн 2011, 14:46

единщика проверяет Фонд Несчастного Случая, нашли расхождение в ФОТ за квартал на 10 грн. (сверяли 1ДФ и отчеты в фонд, причем я так думаю, что ошибка в 1ДФ), доначислили 24 копейки и сказали приехать для составления админштрафа. Ск. составит такой админштраф? и вправе ли они его начислить? Спасибо.
Masha_250
 
Сообщений: 34
Зарегистрирован: 29 мар 2011, 13:12
Благодарил (а): 13 раз.
Поблагодарили: 2 раз.

UNREAD_POST vins » 02 июн 2011, 15:07

Masha_250 писал(а):единщика проверяет Фонд Несчастного Случая, нашли расхождение в ФОТ за квартал на 10 грн. (сверяли 1ДФ и отчеты в фонд, причем я так думаю, что ошибка в 1ДФ), доначислили 24 копейки и сказали приехать для составления админштрафа. Ск. составит такой админштраф? и вправе ли они его начислить? Спасибо.


Вправе
Стаття 244-11. Органи Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Органи Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності розглядають справи про адміністративні правопорушення, пов'язані з порушенням законодавства про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням (стаття 1655), та перешкоджанням уповноваженим особам органів Фонду у проведенні перевірок (стаття 18823).

Від імені Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності розглядати справи про адміністративні правопорушення і накладати адміністративні стягнення мають право керівник виконавчої дирекції Фонду, його заступники, керівники виконавчих дирекцій відділень Фонду в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві і Севастополі та їх заступники, керівники районних, міжрайонних, міських, районних у містах виконавчих дирекцій відділень Фонду.


Размер штрафа
Стаття 165-5. Порушення законодавства про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням

Порушення посадовими особами підприємств, установ, організацій, фізичними особами, які використовують найману працю, порядку використання коштів загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, несвоєчасне або неповне їх повернення, несвоєчасне подання або неподання встановленої звітності, подання недостовірної звітності щодо використання страхових коштів -

тягнуть за собою накладення штрафу від восьми до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


Но тут можно попробовать сослаться на то, что саму недоплату они взыскать не могут, поскольку согласно Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування "Вимога формується на суму боргу, що перевищує 10 грн."

Это вполне может свидетельствовать о малозначительности
Стаття 22. Можливість звільнення від адміністративної відповідальності при малозначності правопорушення

При малозначності вчиненого адміністративного правопорушення орган (посадова особа), уповноважений вирішувати справу, може звільнити порушника від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням.
Аватар пользователя
vins
 
Сообщений: 6654
Зарегистрирован: 27 дек 2010, 12:38
Благодарил (а): 2704 раз.
Поблагодарили: 2906 раз.

UNREAD_POST Masha_250 » 02 июн 2011, 15:11

просмотрела отчеты, таки ошибка в 1ДФ, ведомости по ЗП и начисления в отчете совпадают....ведомости у них есть...
Masha_250
 
Сообщений: 34
Зарегистрирован: 29 мар 2011, 13:12
Благодарил (а): 13 раз.
Поблагодарили: 2 раз.

UNREAD_POST Masha_250 » 02 июн 2011, 15:17

Огромное спасибо....учли ведомости )))
Masha_250
 
Сообщений: 34
Зарегистрирован: 29 мар 2011, 13:12
Благодарил (а): 13 раз.
Поблагодарили: 2 раз.


  • Похожие темы
    Ответов
    Просмотров
    Последнее сообщение

Вернуться в ПРЕСТУПЛЕНИЕ И НАКАЗАНИЕ

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Gb, MR, Ya

cron