Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

РРО

Путеводитель по разделу. Наличка, РРО, труд, лицензирование, подотрасли хозяйственного права (земля, цены, ЦБ, хозобщества...)

Модератор: Ol_ua

UNREAD_POST nusha » 09 апр 2017, 11:06

Подскажите пожалуйста, правильно ли я понимаю для обычного магазина оптики РРо не нужен. Нужен только при продаже 3Д-окулярів, окулярів віртуальної реальності, шолома маски вірт. реальності?
nusha
 
Сообщений: 25
Зарегистрирован: 04 авг 2011, 12:21
Благодарил (а): 23 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

UNREAD_POST yur » 11 апр 2017, 14:33

Розяснення від ДРС:
https://buhgalter911.com/news/news-1027925.html
ДРС про застосування Переліку груп технічно складних побутових товарів, продаж яких здійснюватиметься із обов’язковим застосуванням РРО
11.04.17
1392 15
Печатать
Обычный шрифт

Нагадуємо, що Постановою КМУ від 16.03.2017 року №231 Уряд визначив Перелік груп технічно складних побутових товарів, продаж яких здійснюватиметься із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій. Законодавством встановлено обов’язковість застосування реєстраторів розрахункових операцій при реалізації технічно складних побутових товарів. Перелік товарів наведено за посиланням.

Державна регуляторна служба зазначає, що Постанова набирає чинності через 30 днів після офіційного оприлюднення. Опублікована вона 7 квітня 2017 року в газеті «Урядовий кур’єр» № 66. Отже, застосовувати РРО підприємці зобов’язані з 7 травня 2017 року.

За это сообщение автора yur поблагодарили: 2
lutishka, nusha
yur
 
Сообщений: 297
Зарегистрирован: 05 май 2011, 09:35
Благодарил (а): 425 раз.
Поблагодарили: 41 раз.

UNREAD_POST yur » 12 апр 2017, 20:07

Аналогічна позиція і в Дніпропетровської ДФС
http://dp.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/292587.html
Скрытый текст: показать
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що Законом України від 20.12.2016 №1791-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» (далі – Закон №1791) внесено, зокрема зміни до п.296.10 ст.296 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ), відповідно до якого реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) не застосовуються платниками єдиного податку першої групи та другої і третьої груп (фізичні особи – підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1000000 гривень.

Норми п.296.10 ст.296 ПКУ не поширюються на платників єдиного податку, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту.

Разом з тим, п.6 ст.9 Закону України від 06.07.1995 №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» у редакції Закону №1791 (далі – Закон №265) встановлено, що РРО та розрахункові книжки не застосовуються під час продажу товарів (крім технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту) (наданні послуг) фізичними особами – підприємцями, які належать відповідно до ПКУ до груп платників єдиного податку, що не застосовують РРО.

Відповідно до ст.2 Закону №265 термін «технічно складні побутові товари, що підлягають гарантійному ремонту» для цілей Закону №265 вживається у значенні, наведеному в Законі України «Про захист прав споживачів». Перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування РРО встановлюється Кабінетом Міністрів України.

При цьому, абзацом третім п.6 розділу II «Прикінцеві та перехідні положення» Закону №1791, який набрав чинності з 01.01.2017, установлено, що Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня набрання чинності Законом №1791 необхідно прийняти нормативно-правові акти, необхідні для реалізації Закону №1791.

Враховуючи викладене вище, норми, передбачені п.296.10 ст.296 ПКУ та п.6 ст.9 Закону №265 у частині застосування РРО фізичними особами – підприємцями – платниками єдиного податку, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, будуть застосовуватися з дати набрання чинності нормативно-правового акта, яким буде затверджено перелік таких побутових товарів.

Відповідне питання та відповідь на нього розміщене у підкатегорії 109.02 Бази знань, що знаходиться на сервісі «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс» офіційного веб-порталу ДФС України за посиланням http://zir.sfs.gov.ua у розділі «ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ З БАЗИ ЗНАНЬ».

Нагадуємо, що постанова Кабінету Міністрів України від 16.03.2017 №231 «Про затвердження переліку груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій» набере чинності з 08.05.2017.
yur
 
Сообщений: 297
Зарегистрирован: 05 май 2011, 09:35
Благодарил (а): 425 раз.
Поблагодарили: 41 раз.

UNREAD_POST el2011 » 13 апр 2017, 15:15

Подскажите пожалуйста, правильно ли я понимаю, что для ФОПов-единщиков на 1 группе - т.е. торг. на рынках - кассовый аппарат так-же нужен, если торгует товарами из перечня КМУ "...технически сложных бытовых..."?
т.е. исключений нет?
el2011
 
Сообщений: 106
Зарегистрирован: 14 янв 2011, 14:12
Благодарил (а): 74 раз.
Поблагодарили: 11 раз.

UNREAD_POST minibuh » 13 апр 2017, 15:27

К сожалению да

За это сообщение автора minibuh поблагодарил:
el2011
minibuh
 
Сообщений: 2270
Зарегистрирован: 28 дек 2011, 14:00
Благодарил (а): 1250 раз.
Поблагодарили: 904 раз.

UNREAD_POST el2011 » 13 апр 2017, 16:23

в таком случае круто они гайки завинтили!!!
:(
el2011
 
Сообщений: 106
Зарегистрирован: 14 янв 2011, 14:12
Благодарил (а): 74 раз.
Поблагодарили: 11 раз.

Пред.

  • Похожие темы
    Ответов
    Просмотров
    Последнее сообщение

Вернуться в РАЗНОЕ ЮРИДИЧЕСКОЕ

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Gb, Ya