Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Защита персональных данных: обязанности работодателя

Путеводитель по разделу. Наличка, РРО, труд, лицензирование, подотрасли хозяйственного права (земля, цены, ЦБ, хозобщества...)

Модератор: Ol_ua

UNREAD_POST Алена » 03 окт 2011, 08:13

Прочитала в справочника кадровика

Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 р. № 2297-VI, який набрав чинності 1 січня 2011 року, персональні дані, крім знеособлених персональних даних, за режимом доступу є інформацією з обмеженим доступом. Обробка персональних даних здійснюється для конкретних і законних цілей, визначених за згодою суб'єкта персональних даних, або у випадках, передбачених законами України, у порядку, встановленому законодавством. Згода суб'єкта персональних даних - будь-яке документоване, зокрема письмове, добровільне волевиявлення фізичної особи щодо надання дозволу на обробку її персональних даних відповідно до сформульованої мети їх обробки (ст. 2 Закону № 2297).
Підприємствам, установам і організаціям незалежно від форм власності необхідно отримувати документовану згоду від фізичних осіб - найманих працівників для цілей обробки документації при здійсненні своєї діяльності.
Згода працівника на обробку його персональних даних має бути оформлена письмово (наприклад, у формі заяви). Згоду на обробку персональних даних слід отримати від усіх працівників, прийнятих після 1 січня 2011 року.


И вот такой пример заявления

Директору ТОВ «Усе буде добре»
Добродію К. М.
заступника начальника відділу збуту
Гавриленка Сергія Петровича


Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» даю згоду на обробку моїх персональних даних з первинних джерел (у т. ч. паспортні дані, відомості з виданих на моє ім'я документів (про освіту, сімейний стан, склад родини тощо), відомостей, які надаю про себе) з метою забезпечення реалізації трудових відносин; адміністративно-правових, податкових відносин та відносин у сфері бухгалтерського обліку; відносин у сфері управління людськими ресурсами.
19.09.2011 р.


Причем, ссылаются на Олексія МЕРВІНСЬКОГО, голову Державної служби України з питань захисту персональних даних
Действительно необходимо получить подобные заявления от всех сотрудников? И что будет, если до сих пор этого не сделали? Кто может проверить?
___________________________
все в теме: База персональных данных и штрафы (см. со стр. 1 !!!)
Алена
 
Сообщений: 93
Зарегистрирован: 19 дек 2010, 20:53
Благодарил (а): 41 раз.
Поблагодарили: 3 раз.

  • Похожие темы
    Ответов
    Просмотров
    Последнее сообщение

Вернуться в РАЗНОЕ ЮРИДИЧЕСКОЕ

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Gb, Ya