Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Офис в жилом помещении

Путеводитель по разделу. Наличка, РРО, труд, лицензирование, подотрасли хозяйственного права (земля, цены, ЦБ, хозобщества...)

Модератор: Ol_ua

UNREAD_POST minibuh » 24 фев 2016, 10:40

Я не могу понять,что они будут проверять. :)
Интересно, а мораторий на проверки на РГА не действует ? или у нас уже и мораторий не действует.
minibuh

Благодарил (а): 1193 раз.

UNREAD_POST налоговик » 06 дек 2016, 10:27

Некоторые народные избранники настаивают на переезде офисов из квартир в офисные центры

Проект закона

5473 від 30.11.2016

«Стаття 150-1. Використання квартир в багатоквартирних житлових будинках не за призначенням
Використання квартир в багатоквартирних житлових будинках не за призначенням,-
тягне за собою накладення штрафу від двох тисяч до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за таке саме правопорушення,-
тягне за собою накладення штрафу від трьох тисяч до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.»
налоговик

Благодарил (а): 801 раз.

UNREAD_POST minibuh » 06 дек 2016, 10:53

Может хотят,что б по выводили из жилой недвижимости ? Тарифы на коммуналку у нас для жилой и не жилой недвижимости разные...
Только не могу понять на кого штраф будут накладывать - на собственника или пользователя ?
А где у нас прописано назначение использования квартиры ?
Вдруг я своей неправильно пользуюсь ... :o может квартиру и в аренду людям сдавать нельзя :?
minibuh

UNREAD_POST налоговик » 13 дек 2016, 10:22

minibuh писал(а):Только не могу понять на кого штраф будут накладывать - на собственника или пользователя ?
А где у нас прописано назначение использования квартиры ?
Вдруг я своей неправильно пользуюсь ... :o может квартиру и в аренду людям сдавать нельзя :?

На того кто нарушает :)

minibuh писал(а): А где у нас прописано назначение использования квартиры ?

Хотят прописать:

2. Використання не за призначенням квартир в багатоквартирних житлових будинках, в тому числі як офісів, готелів та інших закладів тимчасового проживання, забороняється.
Допускається використання квартир в багатоквартирних житлових будинках для здійснення господарської діяльності (без використання найманої праці) лише особами, які є їх власниками або місце проживання яких зареєстроване в даній квартирі, за умови, що така діяльність не порушує прав та інтересів інших власників (користувачів) приміщень у відповідному житловому будинку та не суперечить встановленим правилам користування житловими будинками і жилими приміщеннями.

Профильный комитет "за" проект

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітетом з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства на своєму засіданні 08.12.2016 р. розглянуто проект закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання квартир в багатоквартирних житлових будинках» (реєстр. № 5473 від 30.11.2016 р.), поданого народними депутатами України Герасимовим А.В., Андрієвським Д.Й., Кодолою О.М.
Законопроект розроблено з метою визначення на законодавчому рівні обмежень щодо використання квартир в багатоквартирних житлових будинках не за призначенням, в тому числі як офісів, готелів та інших закладів тимчасового проживання та посилення відповідальності за порушення законодавства у зазначеній сфері.
Головне науково-експертне управління у своєму висновку від 07.12.2016 р. висловило низку зауважень та пропозицій.
Комітет вирішив рекомендувати Верховній Раді України за результатами розгляду проект закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання квартир в багатоквартирних житлових будинках» (реєстр. № 5473) включити до Порядку денного п’ятої сесії та прийняти в першому читанні за основу.
Співдоповідачем законопроекту на пленарному засіданні Верховної Ради України визначено народного депутата України Шиньковича Андрія Васильовича – заступника Голови Комітету.

Перший заступник
Голови Комітету Д.Й. Андрієвський
налоговик

Благодарил (а): 801 раз.

UNREAD_POST minibuh » 13 дек 2016, 22:53

... Допустим,что я предприниматель/юр.лицо и у меня 3 квартиры .
Две из них я сдаю посуточно и одну на длительный срок ...
И после принятия данного закона ,что происходит ? я нарушаю закон
Ведь
Використання не за призначенням квартир в багатоквартирних житлових будинках, в тому числі як офісів, готелів та інших закладів тимчасового проживання, забороняється.

При этом к чему вот это они прилепили,я вообще понять не могу :
Допускається використання квартир в багатоквартирних житлових будинках для здійснення господарської діяльності (без використання найманої праці) лише особами, які є їх власниками або місце проживання яких зареєстроване в даній квартирі, за умови, що така діяльність не порушує прав та інтересів інших власників (користувачів) приміщень у відповідному житловому будинку та не суперечить встановленим правилам користування житловими будинками і жилими приміщеннями.

Они серьезно :типа я парикмахер/мастер маникюра на дому и могу стричь-красить если соседи не против?
Они серьезно ?
minibuh

Пред.

Вернуться в РАЗНОЕ ЮРИДИЧЕСКОЕ