Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Продажа ценных бумаг: лицензия (нужен ли торговец)

Путеводитель по разделу. Наличка, РРО, труд, лицензирование, подотрасли хозяйственного права (земля, цены, ЦБ, хозобщества...)

Модератор: Ol_ua

UNREAD_POST Aleksiy 89 » 20 дек 2011, 12:39

Всем Добрый день. Подскажите, нужна ли лицензия при продаже ценных бумаг?
Aleksiy 89
 
Сообщений: 171
Зарегистрирован: 21 июл 2011, 15:30
Благодарил (а): 8 раз.
Поблагодарили: 2 раз.

UNREAD_POST Vetal' » 25 дек 2011, 22:44

Aleksiy 89 писал(а):Всем Добрый день. Подскажите, нужна ли лицензия при продаже ценных бумаг?



Случайно набрел на знакомый вопрос.
Ст. 17 Закона о ЦБ.
8. Не вважається професійною діяльністю з торгівлі цінними паперами:
- розміщення емітентом власних цінних паперів;
- викуп емітентом власних цінних паперів;
- проведення юридичними особами та фізичними особами - підприємцями розрахунків з використанням векселів та/або заставних;
- провадження юридичними особами на підставі договорів комісії або договорів доручення купівлі-продажу (обміну) цінних паперів через торговця цінними паперами, який має ліцензію на провадження брокерської діяльності, а також на підставі договорів купівлі-продажу або міни, укладених безпосередньо з торговцем цінними паперами;
- внесення цінних паперів до статутного капіталу юридичних осіб.
9. Без участі торговця цінними паперами можуть здійснюватися такі операції:
- дарування та спадкування цінних паперів;
- операції, пов'язані з виконанням рішення суду;
- придбання акцій відповідно до законодавства про приватизацію.

Если не вписываетесь, то ищите профторговца, который Вам поможет осуществить сделку.
Vetal'
 
Сообщений: 2852
Зарегистрирован: 27 янв 2011, 11:57
Благодарил (а): 440 раз.
Поблагодарили: 1151 раз.

UNREAD_POST Печкин » 23 май 2013, 14:04

Подниму старую тему ради актуализации:

ст. 17 Закона о ЦБ

8. Правочини щодо цінних паперів повинні вчинятися за участю або посередництвом торговця цінними паперами, крім випадків:

розміщення емітентом власних цінних паперів;
викупу та продажу емітентом власних цінних паперів;
здійснення операцій щодо неемісійних цінних паперів;
внесення цінних паперів до статутного (складеного) капіталу юридичних осіб;
дарування цінних паперів;
спадкування та правонаступництва цінних паперів;
вчинення правочинів, пов'язаних з виконанням судових рішень;
вчинення правочинів у процесі приватизації.


Например, вексель - неэмиссионная ценная бумага.

Это было на форуме неоднократно. Например, Акциз на ценные бумаги (общее положение дел), Налогообложение операций с ценными бумагами, Налогообложение операций с ценными бумагами (о том, что векселя - неэмиссионные ЦБ)...
живу на Бухфоруме
Аватар пользователя
Печкин
 
Сообщений: 6649
Зарегистрирован: 18 ноя 2010, 13:03
Благодарил (а): 73 раз.
Поблагодарили: 2882 раз.

UNREAD_POST Печкин » 17 сен 2013, 21:19

Подниму еще раз. Поскольку были изменения и появился вопрос в теме: Акциз на ценные бумаги

8. Правочини щодо цінних паперів повинні вчинятися за участю
або посередництвом торгівця цінними паперами, крім випадків:

розміщення емітентом власних цінних паперів;

викупу та продажу емітентом власних цінних паперів;

проведення розрахунків з використанням неемісійних цінних
паперів;


розміщення казначейських зобов’язань України;

внесення цінних паперів до статутного (складеного) капіталу
юридичних осіб;

дарування цінних паперів;

спадкування та правонаступництва цінних паперів;

вчинення правочинів, пов’язаних з виконанням судових рішень;

вчинення правочинів у процесі приватизації.
{ Частина восьма статті 17 в редакції Законів N 5042-VI
( 5042-17 ) від 04.07.2012, N 407-VII ( 407-18 ) від 04.07.2013 }


Расчеты с использованием векселей - это их выдача и передача в расчет за товары, работы, услуги.
Продажа за деньги требует привлечения торговца.
живу на Бухфоруме

За это сообщение автора Печкин поблагодарил:
Vetal'
Аватар пользователя
Печкин
 
Сообщений: 6649
Зарегистрирован: 18 ноя 2010, 13:03
Благодарил (а): 73 раз.
Поблагодарили: 2882 раз.

UNREAD_POST Vetal' » 17 сен 2013, 22:23

Печкин писал(а):Расчеты с использованием векселей - это их выдача и передача в расчет за товары, работы, услуги.Продажа за деньги требует привлечения торговца.


При этом от акциза освобождены лишь:
Пп. 213.2.4 "операції за участю векселедавця, заставодавця та іншої особи, що видала або урахувала ордерний або борговий цінний папір з видачі, урахування та погашення цінних паперів;".
Vetal'
 
Сообщений: 2852
Зарегистрирован: 27 янв 2011, 11:57
Благодарил (а): 440 раз.
Поблагодарили: 1151 раз.


  • Похожие темы
    Ответов
    Просмотров
    Последнее сообщение

Вернуться в РАЗНОЕ ЮРИДИЧЕСКОЕ

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Ads, Gb, Ya