Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Термін дії виписки з ЄДР

Путеводитель по разделу. Наличка, РРО, труд, лицензирование, подотрасли хозяйственного права (земля, цены, ЦБ, хозобщества...)

Модератор: Ol_ua

UNREAD_POST Люба П » 21 май 2012, 17:12

Доброго дня!
Ткніть мене, будь ласка, носом, де визначено термін дії виписки з ЄДР?
В статті 21 закону 755 нічого про тремін дії не сказано.
дуже дякую.
Щоб у нас все було, і за це нам нічого не було.
Аватар пользователя
Люба П
 
Сообщений: 532
Зарегистрирован: 08 июл 2011, 13:59
Откуда: Львів
Благодарил (а): 434 раз.
Поблагодарили: 151 раз.

UNREAD_POST vins » 21 май 2012, 17:25

Посмотрите - в этой теме обсуждали.

Взагалі то, діє стара форма виписки - в ній в самій і зазначено, що діє 30 днів. Хоча в законі обмеження терміну дії прибрали. Діє доки не буде внесено зміни у відомості про СПД.

За это сообщение автора vins поблагодарил:
Люба П
Аватар пользователя
vins
 
Сообщений: 6654
Зарегистрирован: 27 дек 2010, 12:38
Благодарил (а): 2704 раз.
Поблагодарили: 2891 раз.

UNREAD_POST vektor » 21 май 2012, 17:55

з травня 2011р. дія виписки не обмежена. До цього часу - дія такого документу була 30 днів.

За это сообщение автора vektor поблагодарил:
Люба П
vektor
 
Сообщений: 155
Зарегистрирован: 15 дек 2011, 17:35
Благодарил (а): 10 раз.
Поблагодарили: 23 раз.

UNREAD_POST Печкин » 21 май 2012, 17:56

На всякий случай еще такое (по поводу витягу)

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

ЛИСТ

від 12.04.2010 р. N 4552

Про надання роз'яснення

Державний комітет України з питань регуляторної і політики та підприємництва розглянув Ваше звернення від 26.03.2010 N 135/03 щодо терміну дії витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (далі - ЄДР) та повідомляє нижченаведене.

Відповідно до частини четвертої статті 44 Закону України "Про нотаріат" при перевірці цивільної правоздатності та дієздатності юридичної особи нотаріус зобов'язаний ознайомитися з установчими документами, свідоцтвом про державну реєстрацію і витягом з ЄДР цієї юридичної особи і перевірити, чи відповідає нотаріальна дія, яка вчиняється, обсягу її цивільної правоздатності та дієздатності.

Порядок надання відомостей з ЄДР визначений Положенням про порядок надання відомостей з ЄДР, затвердженим наказом Держкомпідприємництва від 20.10.2005 N 97, що зареєстрований в Міністерстві юстиції України від 28.10.2005 за N 1294/11574 (далі - Положення).

Відповідно до пункту 5.2 Положення за вибором запитувача до витягу можуть бути внесені, зокрема, відомості про стан юридичної особи.

Звертаємо увагу на те, що Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" (далі - Закон про реєстрацію), зазначеним вище Положенням, а також будь-яким іншим актом чинного законодавства України, з огляду на правову природу витягу (а саме, зазначення в цьому документі стану, в якому знаходиться юридична особа), терміну його дії не встановлено.

Так, зокрема, для відомостей ЄДР частиною першою статті 18 Закону про реєстрацію встановлено такий статус, згідно із яким, якщо відомості, які підлягають внесенню до ЄДР, були внесені до нього, то такі відомості вважаються достовірними і можуть бути використані в спорі з третьою особою, доки до них не внесено відповідних змін.

Таким чином, відомості, які надаються з ЄДР у вигляді витягу, вважаються достовірними і можуть бути використані в спорі з третьою особою, доки до них не внесено відповідних змін.

Заступник Голови 
С. І. Третьяков 
живу на Бухфоруме
Аватар пользователя
Печкин
 
Сообщений: 6649
Зарегистрирован: 18 ноя 2010, 13:03
Благодарил (а): 73 раз.
Поблагодарили: 2882 раз.

UNREAD_POST Іван Нестерук » 14 мар 2014, 11:24

vektor писал(а):з травня 2011р. дія виписки не обмежена. До цього часу - дія такого документу була 30 днів.


Строк дії Виписки з ЄДР законом не передбачений, тобто Виписка дійсна до того моменту поки не внесені зміни до ЄДР.
Іван Нестерук
 
Сообщений: 5
Зарегистрирован: 13 мар 2014, 14:26
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.


  • Похожие темы
    Ответов
    Просмотров
    Последнее сообщение

Вернуться в РАЗНОЕ ЮРИДИЧЕСКОЕ

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Ads, Al Shurshun, Gb, Ya