Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Регистрация книги ОРО по месту деятельности

Путеводитель по разделу. Наличка, РРО, труд, лицензирование, подотрасли хозяйственного права (земля, цены, ЦБ, хозобщества...)

Модератор: Ol_ua

UNREAD_POST vikakool » 06 ноя 2012, 18:46

Коллеги, подскажите, плиз!

Есть РРО и к нему книга ОРО. Деятельность ведется не по месту регистрации ООО. РРО зарегистрирован по месту регистрации ООО и поставлен на учет в ГНС по месту деятельности. А вот книга ОРО не поставлена на учет в местной ГНС. Правильно ли я понимаю, что мы и не должны были этого делать на основании следующего пункта Положения № 614:

2.1. Реєстрація книг обліку розрахункових операцій (далі - книга ОРО) здійснюється в органі ДПС за місцезнаходженням (місцем проживання) СГ, а якщо СГ обслуговується в інспекції по роботі з великими платниками податків - за місцем податкового обліку. У разі використання книги ОРО на території іншої адміністративно-територіальної одиниці її необхідно до початку використання взяти на облік в органі ДПС за місцем провадження підприємницької діяльності, крім книг ОРО, зареєстрованих на реєстратор розрахункових операцій або на транспортний засіб чи об'єкт виїзної торгівлі. Реєстрація та взяття на облік здійснюються безоплатно, реєстрація - не пізніше двох робочих днів з моменту подання, а взяття на облік - у день подання СГ необхідних документів.
2.2. Книга ОРО реєструється на кожний реєстратор розрахункових операцій (далі - РРО) або, якщо згідно з чинним законодавством розрахунки можуть проводитися без застосування РРО, - на окрему господарську одиницю, депо підприємства електротранспорту, а при наданні послуг пасажирським автомобільним транспортом - на кожного кондуктора або, за рішенням СГ, на кожний транспортний засіб.

Т.е. выходит, что вот этот пункт к нам не отн-ся?

2.10. Узяття книги ОРО на облік в органах ДПС за місцем провадження підприємницької діяльності здійснюється при поданні СГ довідки про реєстрацію книги обліку розрахункових операцій. Посадова особа органу ДПС здійснює запис у відповідному розділі Книги облікових форм, а також відмітку в довідці про реєстрацію книги обліку розрахункових операцій.
vikakool
 
Сообщений: 4150
Зарегистрирован: 18 янв 2011, 10:56
Благодарил (а): 901 раз.
Поблагодарили: 633 раз.

UNREAD_POST vikakool » 08 ноя 2012, 11:15

Поговорите со мной, плиззззззз!
vikakool
 
Сообщений: 4150
Зарегистрирован: 18 янв 2011, 10:56
Благодарил (а): 901 раз.
Поблагодарили: 633 раз.

UNREAD_POST налоговик » 08 ноя 2012, 11:32

Да, ув. vikakool, лично я с Вами согласен: необходимость в регистрации книги, зарегистрированной на РРО, по месту ведения деятельности нет. Это распространяется только на ситуации, когда КУРО используется без РРО.

За это сообщение автора налоговик поблагодарил:
vikakool
Аватар пользователя
налоговик
 
Сообщений: 5776
Зарегистрирован: 20 ноя 2010, 23:29
Благодарил (а): 835 раз.
Поблагодарили: 2633 раз.


  • Похожие темы
    Ответов
    Просмотров
    Последнее сообщение

Вернуться в РАЗНОЕ ЮРИДИЧЕСКОЕ

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Ads, Gb, Ya