Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Перевод на другую должность (оформление)

Путеводитель по разделу. Наличка, РРО, труд, лицензирование, подотрасли хозяйственного права (земля, цены, ЦБ, хозобщества...)

Модератор: Ol_ua

UNREAD_POST налоговик » 17 дек 2012, 22:56

marlboro писал(а):В такому разі, якщо ціль дійсно запис в трудовій, і при цьому щоб на підприємстві з кадровою документацією все було "схвачено", то думаю прийнятні будуть обидва варіанти, як з переведенням, так і перейменуванням, а от як в трудовій буде виглядати такий запис? Т.е. саме формулювання

налоговик писал(а):В трудовой книжке пишете:
Запис за № ** вважати недійсним. Призначено на посаду маркетолога.

В графе 4 ставите реквизиты того приказа, на основании которого работница изначально была принята на работу. То есть реквизиты дублируете. Просто у Вас теперь тот старый приказ будет с изменениями, внесенными сейчас новым приказом.

За это сообщение автора налоговик поблагодарил:
Marlboro
налоговик

Благодарил (а): 806 раз.

UNREAD_POST sllena19 » 18 дек 2012, 10:58

я немного не понимаю, для чего сдавать 3-ПН, ведь должность открылась и тут же заняли.
sllena19

Благодарил (а): 88 раз.

UNREAD_POST Marlboro » 18 дек 2012, 11:47

sllena19 писал(а):я немного не понимаю, для чего сдавать 3-ПН, ведь должность открылась и тут же заняли.
З цим вже вирішили, звітів не подаємо :a_g_a:
Свідомість - це місце зустрічі душі з земним життям

За это сообщение автора Marlboro поблагодарил:
VOA
Marlboro

Благодарил (а): 323 раз.

UNREAD_POST налоговик » 18 дек 2012, 13:34

marlboro писал(а):
sllena19 писал(а):я немного не понимаю, для чего сдавать 3-ПН, ведь должность открылась и тут же заняли.

Ув. marlboro, нет на Вас уважаемой Crezy Grety :)
Можете аргументировать, почему не подаем 3-ПН?
Потому как приведенное Вами разъяснение карпатских специалистов немного не о той ситуации, о которой говорим мы.

За это сообщение автора налоговик поблагодарил:
VOA
налоговик

Благодарил (а): 806 раз.

UNREAD_POST Marlboro » 18 дек 2012, 13:51

Ага... ну добре, зараз будемо розбиратись :)
Коли ми приймаємо на підприємство нового працівника, то може бути два випадки:
1) В нас була вакантна посада, згідно думки карпатських спеців, "Вакантною вважається наявна у штатному розписі установи, організації, підприємства посада, і на яку не укладений трудовий договір" - з цією думкою я згоден і де-факто це значить, що нам певний час потрібна була ця людина і ми б хотіли, щоб до нас направляли безробітних з ЦЗ. В такому разі ми звітували своєчасно туди ж за формою 3-ПН. При прийнятті людини ми подаємо 5-ПН і на цьому історія закінчується.
2) Маркетолог нам не потрібен був, але от шеф хоче влаштувати свого родича, приводить він його - ми його приймаємо, і посада фактично з'являється в нашому ШР разом з оформленням його як працівника - не ДО, не ПІСЛЯ, а разом з цим. Про прийняття ми звітуємо 5-ПН і на цьому... ну ми зрозуміли.
Цю частину я написав, просто щоб уточнити позиції і погляди на сам процес.
Тепер наша ситуація - 5-ПН подавати не треба, з інструкції:
підприємства, установи і організації, їх структурні підрозділи та філії, незалежно від форми власності та господарювання, які здійснювали прийом працівників, повинні у десятиденний строк у повному обсязі подавати інформацію про прийнятих працівників до центрів зайнятості за місцем їх реєстрації як платника страхових внесків.
думаю виділяти чорним не треба.
Щодо 3-ПН - з інструкції:
підприємства, установи й організації, їх структурні підрозділи та філії незалежно від форми власності та
господарювання повинні за наявності вакансій у повному обсязі подавати інформацію про наявність вільних робочих місць (вакансій)
центрам зайнятості за місцем їх реєстрації як платника страхових внесків.
Форма використовується для інформування населення про наявність вакансій, сприяння працевлаштуванню громадян, зареєстрованих у центрах зайнятості як такі, що шукають роботу, для підбору персоналу на замовлення роботодавців, для оцінки поточної потреби в кадрах та організації професійної підготовки населення відповідно до потреб ринку праці.
У разі необхідності підбору працівників за сприяння центрів зайнятості фізичні особи, у тому числі підприємці, також можуть інформувати центри зайнятості про наявність вакансій за цією формою.

Собс-но питання - а был ли мальчик? а вакантна посада була взагалі? Наша ситуація з 3-ПН цілком підходить під випадок №2, оскільки вакантної посади (такої, на яку б не було трудового договору і на яку б ми з урахуванням цього факту хотіли працевлаштувати когось) не було, таким чином закон про працевлаштування ми не порушуємо, бо працевлаштувати нікого не можемо - у нас вже є людина.
Якось так

За это сообщение автора Marlboro поблагодарил:
налоговик
Marlboro

UNREAD_POST VOA » 18 дек 2012, 14:38

marlboro писал(а):

Я так понимаю "решение вопроса" заключается вот в этой фразе :lol: :
marlboro писал(а):Та й терміни і розміри по штрафам не такі й жахливі...

Если уж ФЗ выпишет мне админ, то "це вже вааще". Можно сразу 3-ПН на вакансию ГБ у моего работодателя подавать. :mrgreen:
marlboro, подскажите, пожалуйста, где в нормативке сказано, что открытие и закрытие вакансии в один день (час, минуту) освобождает от подачи 3-ПН и 5-ПН.
Спасибо.

N.B. Сорри,не удержалась. :oops:
налоговик писал(а):Ув. marlboro, нет на Вас уважаемой Crezy Grety :)

А - я?! А как же - я?! (с)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
P.S. Самоштраф за флуд в теме Изображение
Последний раз редактировалось VOA 18 дек 2012, 14:48, всего редактировалось 2 раз(а).
http://stopfake.org/ Бывают такие решения, после принятия которых тараканы в голове аплодируют стоя.
VOA

Благодарил (а): 1792 раз.

UNREAD_POST Marlboro » 18 дек 2012, 14:44

Чому ж? Я аргументацію навів вище. Щодо штрафу - імхо, треба бути повним профаном, щоб попасти на штраф у ЦЗ... статистика - там ще попадають на штрафи бухи середнього рівня, але ЦЗ... :?
Про 5-ПН я нічого не писав, але в нашому разі не було прийому працівника. Про 3-ПН написав же - вакансії не було
Marlboro

UNREAD_POST VOA » 18 дек 2012, 14:51

А чому ж тоді "звіти" у множині вжили? Я зрозуміла, що Ви відмінили подання обох звітів. ;)

Добавлено. У меня ФЗ не хотел заниматься дотацией до тех пор, пока 3-ПН не подала. И это при том, что я не создавала вакансию, я по направлению ФЗ создавала доп.раб.место и трудоустраивала туда безработного по направлению от ФЗ. Если бы не это - мне не нужен был ещё один работник. Так что логика ФЗ: если трудоустраивается человек - это априори означает наличие вакансии. Доказывать обратное им не вижу смысла.
Последний раз редактировалось VOA 18 дек 2012, 14:57, всего редактировалось 1 раз.
http://stopfake.org/ Бывают такие решения, после принятия которых тараканы в голове аплодируют стоя.
VOA

UNREAD_POST Чихуа » 18 дек 2012, 14:55

1. Приказ о внесении изменений в штатное расписание (Змінити назву посади "УУУУ" на "ХХХХ")

ИМХО, это кадровый нонсенс :)
На самом деле сокращается должность перевочика и создается новая - маркетолога.
Сокращение должности - со всеми прелестями в виде предупреждения за два месяца и т.д.
Либо не сокращать переводчика, а оставить эту должность вакантной, при этом создается новая должность маркетолога.

п.с. Я попадала на штраф в ЦЗ :) Ну забыла, забыла, я про него ваааще:)))) что он вообще есть, этот ЦЗ и что туда глупые бесполезные бамажки надо носить при принятии человека. :) Да и приняли мы его чисто формально. Ну и про отчет я забыла, естественно.
Последний раз редактировалось Чихуа 18 дек 2012, 14:58, всего редактировалось 1 раз.
Утро... Теплая постелька... Сладкий сон...Вдруг.....удар по голове пультом - " Кучимутики!!!"
Чихуа

Благодарил (а): 467 раз.

UNREAD_POST Marlboro » 18 дек 2012, 14:57

VOA писал(а):А чому ж тоді "звіти" у множині вжили? Я зрозуміла, що Ви відмінили подання обох звітів. ;)
Ну так я відмінив подання обох звітів - 5-ПН бо не було прийому працівника, а 3-ПН - не було вакансії, про яку треба звітувати.
Давайте зараз перечитаємо все написане, осмислимо, і продовжимо - аргументуйте там і т.п., а то схоже ми неправильно друг друга розуміємо

VOA писал(а):Добавлено. У меня ФЗ не хотел заниматься дотацией до тех пор, пока 3-ПН не подала. И это при том, что я не создавала вакансию, я по направлению ФЗ создавала доп.раб.место и трудоустраивала туда безработного по направлению от ФЗ. Если бы не это - мне не нужен был ещё один работник. Так что логика ФЗ: если трудоустраивается человек - это априори означает наличие вакансии. Доказывать обратное им не вижу смысла.
я вже колись про це говорив, повторюсь - працюючи бухгалтером, від Вас завжди будуть вимагати щось, в тому числі те, що Вам робити не хочеться

Чихуа писал(а):п.с. Я попадала на штраф в ЦЗ :) Ну забыла, забыла, я про него ваааще:)))) что он вообще есть, этот ЦЗ и что туда глупые бесполезные бамажки надо носить при принятии человека. :) Да и приняли мы его чисто формально. Ну и про отчет я забыла, естественно.
я там трохи неточно виразився, імхо, "попасти на штраф" (зробити дію чи без діяння, за яке штрафують) і заплатити штраф (пройти всю цепочку адміністративного провадження - від протоколу, суду, до сплати штрафу) це різні речі. Ви ж мабуть не оспорювали штраф, і взагалі не намагались "вийти сухими"?
Последний раз редактировалось Marlboro 18 дек 2012, 15:10, всего редактировалось 1 раз.
Marlboro

UNREAD_POST Чихуа » 18 дек 2012, 15:10

В трудовой книжке пишете:
Запис за № ** вважати недійсним. Призначено на посаду маркетолога.

Это будет значить, что все время ее работы на должности переводчика теперь будет считаться работой на должности маркетолога?

Ви ж мабуть не оспорювали штраф, і взагалі не намагались "вийти сухими"?

Та нє :) сама стратила, сама і заплатила :)
Утро... Теплая постелька... Сладкий сон...Вдруг.....удар по голове пультом - " Кучимутики!!!"
Чихуа

Благодарил (а): 467 раз.

UNREAD_POST VOA » 18 дек 2012, 15:16

Пробачте, не розумію категорію понять "хочу-не хочу" у роботі. Розумію лише "нуно-не нуно" або "підставно - безпідставно". Усе інше - "від лукавого".

Стосовно неправильного найменування професії - у ФОПа. Вносили зміни через пару років у труд.договір через перекреслення і вірний запис поряд (завіряли двома печатками: ФЗ та ФОПа), писали у трудовій "Запис № вважати недійсним". І потім - датою прийому писали вірне найменування. Т.я. у ФОПа немає ШР і це було саме виправлення найменування професії по класифікатору (перший раз було написано найменування "по-народному"), то 3-ПН не вимагали.
VOA

UNREAD_POST Marlboro » 18 дек 2012, 15:32

VOA писал(а):Пробачте, не розумію категорію понять "хочу-не хочу" у роботі. Розумію лише "нуно-не нуно" або "підставно - безпідставно". Усе інше - "від лукавого".
ФОПа немає ШР і це було саме виправлення найменування професії по класифікатору (перший раз було написано найменування "по-народному"), то 3-ПН не вимагали.
Я говорив саме про те, що робити Ви не маєте, але що вимагають
А про те, що взагалі немає ШР - як аргумент... це шок :o
Marlboro

UNREAD_POST VOA » 18 дек 2012, 15:33

Отдышитесь. О ШР я упомянула, т.к. это один из способов выявления вакансии, а у ФОПа его нет.
VOA

UNREAD_POST lutishka » 18 дек 2012, 15:37

VOA писал(а): О ШР я упомянула, т.к. это один из способов выявления вакансии, а у ФОПа его нет.

А Вы инспекции по труду такое сказать не пробовали? :?
lutishka

Благодарил (а): 935 раз.

Пред.След.