Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Ошибка при выдаче зарплаты

Путеводитель по разделу. Наличка, РРО, труд, лицензирование, подотрасли хозяйственного права (земля, цены, ЦБ, хозобщества...)

Модератор: Ol_ua

UNREAD_POST Наталі689 » 08 мар 2013, 23:54

Всем привет.
Нужен Ваш совет.С начала роскажу историю,чтоби сориентироваться Полтора года назад я , после института , устроилась на роботу, «по блату»,то есть я хочу сказать что криша у меня серьезная.Фирма очень солидная. Колектив – практически все старики. 2/3- это люди 60/75 лет.И меня взяли в бухгалтерию на место касира,которое в принципе занято,одной старушкой 70 лет, которая на пенсию уходить НЕ ХОЧЕТ,учила меня из под палки,то есть после «розговора с начальством».С колективом я не очень,потому что я сама по себе очень молчалива,а там это не приветствуется,из за этого я не единожди получала. Стучали на меня начальству регулярно, за что меня зверху никто не любит,и хотять випереть.
И сейчас у меня появились очень серьезние проблеми.Старушка уехала в отпуск, и я на ее месте.В четверг видавала зарплату , и у меня осталось на 1000 грн больше !!!! это значить что я кому то не виплатила эти деньги.Я в шоке.Я не знаю что мне делать.Как повести себя в этой ситуации.Надумала себе кучу всего , но не знаю что верно.Что может меня проверяют,или меня так хотять витурнуть из работи,скомпрометировать перед «кришей»,сохранить хорошие отношения и заодно об’яснить почему я не могу там работать ,или просто напросто я действительно не виплатила кому то такие деньги.Скрить мне ето или идти к главному рассказать.Просто посоветуйте что мне делать в такой ситуации и чем ето мне грозить.Я изза етого заболела.И прокручиваю в голове где я ошиблась.Зарплату видавала человек з 30 , зарплати большие.Заранее извиняюсь за русский,мой родной- украинский.
Наталі689

Благодарил (а): 4 раз.

UNREAD_POST vins » 09 мар 2013, 00:52

Наталі689, зі святом!!!

Наталі689 писал(а):Заранее извиняюсь за русский,мой родной- украинский.

Це видно. Ну то й писали б українською. А то, чесно кажучи, поки дочитав, про себе вирішив, що і я б був не на боці Ваших прихільників на роботі.
А от за це
Наталі689 писал(а):я хочу сказать что криша у меня серьезная

і в числі друзів Ваших також не був би.

Є і в нас правила. Как правильно задавать вопросы на "Бухфоруме"
Серед пунктів "Дайте теме осмысленный заголовок. Не нужно создавать тему с названием «Памагите, срочно, горит!!!!» и подобными."

Щодо Вашого питання. Перевірте, за яку суму люди поставили підпис. Ви ж гроші коли видавали, людина мала розписатися поряд із сумою, яку отримала. От порахуйте, яка загальна сума виходить. Порівняйте її з тою сумою, яку Ви отримали для виплати заробітної плати. Якщо вони співпадають, а на руках у Вас 1000 грн., то таки комусь не додали. Думаю, людина, якій не додали заробітну плату, має це помітити. Словом, у перший робочий день має повідомити керівнику, що сталася от така помилка.

За это сообщение автора vins поблагодарил:
Наталі689
vins

Благодарил (а): 2704 раз.

UNREAD_POST Наталі689 » 09 мар 2013, 01:28

Таки маю повідомити керівництву. А за це не штрафують? Ну що потім з цим залишком зроблять?Ну не вивісять оголошення,що так то так то,хто не дополучив 1000 грн. до зарплати,просимо до каси.В нас не бухгалтерія а серпентарій,дуже тяжка обстановка,якщо щось таке вспливе,то мене там з'їдять.
Стою між тим,щоб повідомити ,і тоді мені повний капець, і тим щоб змовчати,але боюсь,щоб хтось не прийшов,і не начав вимагати,тоді це буде виглядати ще гірше.

За привітання окреме Дякую :D
Наталі689

UNREAD_POST Наталі689 » 09 мар 2013, 01:35

А от за це
Наталі689 писал(а):
я хочу сказать что криша у меня серьезная

і в числі друзів Ваших також не був би.

На роботі багато мене через це не розуміє.Кажуть що з такою кришею в мене такі можливості , А як для мене воно мені створює проблеми,від мене всі чогось такого чекають,ніби я якась дочка президента,чесне слово,Ви правильно вказали,цього ніхто не любить.І яз самого початку надіялась що про це ніхто не знатиме,но з цього ніхто секретів не робив.
Наталі689

UNREAD_POST Калина » 09 мар 2013, 09:00

vins писал(а): Є і в нас правила. Как правильно задавать вопросы на "Бухфоруме"
Серед пунктів "Дайте теме осмысленный заголовок. Не нужно создавать тему с названием «Памагите, срочно, горит!!!!» и подобными."
+1

Наталі689, ну Ви і везунчик! :) - у вас декілька ночей на роздуми, консультації.
Змініть ставлення до співробітників (бо аж пре неповага до них) в якому б ви капелюшку не були.
Схоже, втіхушку розрулити ситуацію не вдасться.

Каса повинна бути обломбована. В ній повинні бути гроші (і 1000 теж) та документи.
Якщо каса вже зведена, то і доповідна про зайве.
Гроші не Ваші, а підприємства, а Ваше - лише неналежне виконання обов'язків.
Ревізія каси може на вас чекати в перші хвилини найближчого робочого дня.
Якщо це просто прикра помилка - людина підійде і скаже про це.
Питання вирішиться саме собою, якщо ви факт признаЄте. Але не поспішайте відразу віддававати, бо може ще хтось прийти :)
Знадобиться службове розслідування, зі свідками. Без начальства не обійдеться.
За три дні все повинно бути врегульовано.
Краще, якби в приміщенні (над віконцем тощо), де відбувається видача готівки,
було попередження/застереження "рахуйте гроші не відходячи від каси".
Поступайте професійно і по законам.
Удачі.
Зустрічають людину - по прикиду, а провести можуть і без нього (с)
Власну думку треба доводити до розуму, або шукати розум, до якого її зможеш розумно довести © 03.03.2013

За это сообщение автора Калина поблагодарили: 2
vins, Наталі689
Калина

Благодарил (а): 19 раз.

UNREAD_POST Наталі689 » 09 мар 2013, 10:55

Мене за це можуть і витурити з роботи,мені просто напросто страшно затівати це все ,що ви описали.Іду я і втоплюся.Тож треба,перший раз видавала,і так облажатися.На рахунок неповаги до колег,я просто напросто втомилася від них,занадто натерпілася від них.
Наталі689

UNREAD_POST kollega » 09 мар 2013, 11:32

А по-моему ситуация не так ужасна (по крайней мере не так ужасна, чтоб топиться). Человек, которому Вы не додали 1000 грн прийдет и скажет об этом, потребует свои деньги. Если человек порядочный - болтать налево и направо не будет. Если никто так и не прийдет, а приход и расход по документам сходятся, то у Вас все равно остается 2 варианта: либо сказать директору, либо промолчать.. Но в любом случае, Вы в плюсах.:) Пока в плюсах. ;)
Так что прошу Вас: не топитесь! :)

За это сообщение автора kollega поблагодарили: 2
vins, Наталі689
kollega

Благодарил (а): 505 раз.

UNREAD_POST Наталі689 » 09 мар 2013, 11:46

Дякую.
Якщо чесно,я іменно це й хотіла й почути.Промовчати,якщо людина замітить і прийде вимагати,я їй видам,якщо ні-віддам ці гроші в церкву.Бо чомусь я думаю,що якщо проафішувати,що хтось недополучив ці гроші,то можуть прийти не ті люди.А директорові....Директор зависоко стоїть,недосяжний.Тільки ризикую я сильно.
Наталі689

UNREAD_POST Калина » 09 мар 2013, 12:14

Наталі689, я не доводила Вас до самогубства, а лише спиралась на Постанову 15.12.2004 N 637
Можливо у вас в посадовій інструкції написано, що при недодачі грошей працівникам - нести їх у церкву.
Якщо промовчати, то треба бути готовим до звільнення, бо все таємне рано чи пізно стає явним.
Взагалі то, коли питають поради треба чути не тільки те, що хочеться.
Власну думку треба доводити до розуму, або шукати розум, до якого її зможеш розумно довести © 03.03.2013

За это сообщение автора Калина поблагодарил:
vins
Калина

UNREAD_POST Наталі689 » 09 мар 2013, 12:48

Скажіть,Ви працюєте на касі?
Наталі689

UNREAD_POST VOA » 09 мар 2013, 13:01

А если Вы не одному человеку недовыдали? Какими купюрами выдавалась з/п? Я бы поняла, если недодали 500, 200, 100, 50, 20, 10, 5, 2, 1 грн. - просто одну купюру недоложили. Но тысячу?
Не говоря уже о том, что Вы предполагаете, что это возможная "проверка на вшивость" от коллектива. Не вижу смысла замалчивать ситуацию - деньги имеют свойство "разговориться" в самый неподходящий момент, особенно - если деньги непонятного происхождения. А вдруг была неверно рассчитана сумма для снятия из банка или Вас забыли предупредить о выдаче какого-то поощрения, матпомощи или хознужд?
Проще выяснить ситуацию один раз, чем трястись и ждать постоянно развития событий. Церковь вообще-то не для замаливания таких огрех. ИМХО.
http://stopfake.org/ Бывают такие решения, после принятия которых тараканы в голове аплодируют стоя.
VOA

Благодарил (а): 1816 раз.

UNREAD_POST Калина » 09 мар 2013, 13:25

Наталі689 писал(а):Скажіть,Ви працюєте на касі?

Якщо Ви звертаєтесь саме до мене, то видавала з/п 3000 працівникам. Бувало всяке. І перевидачі теж :(
Стикалась і з ситуацією, коли печатку на сейфі підроблювали :|
Калина

UNREAD_POST VOA » 09 мар 2013, 13:32

Забыла ещё один момент: мог ошибиться банк при выдаче. Если банк найдёт ошибку и перезвонит на предприятие - то будет гораздо неприятнее, независимо от того - позвонит сотрудник банка с претензией или с просьбой. Не говоря уже о том, что если кассир банка не найдёт свою ошибку - то будет возмещать из своей собственной зарплаты (поверьте, зарплаты у кассиров в банках "не ахти").
http://stopfake.org/ Бывают такие решения, после принятия которых тараканы в голове аплодируют стоя.
VOA

Благодарил (а): 1816 раз.

UNREAD_POST Наталі689 » 09 мар 2013, 14:06

Видавала дрібними купюрами,по 20,50,100.Коротше,я в понеділок все детально прорахую ще раз,і виясню.В банку касир рахує через таку машинку,не памятаю як вона називається,і гроші видавалися пачками.
Не думаю,тому,що суму мені вказала головна + я сама по відомостям собі ще порахувала.
Матеріальна допомога,чи господарські витрати забули вказати,не думаю,тоді чек заповнюється по іншому.
Наталі689

UNREAD_POST Наталі689 » 09 мар 2013, 14:10

Калина писал(а):
Наталі689 писал(а):Скажіть,Ви працюєте на касі?

Якщо Ви звертаєтесь саме до мене, то видавала з/п 3000 працівникам. Бувало всяке. І перевидачі теж :(
Стикалась і з ситуацією, коли печатку на сейфі підроблювали :|

3000 працівникам :shock: :shock: :shock: :shock:
Матінко рідна :o
І за скількиднів Ви справлялись,у Вас є помічники?
Наталі689

След.