Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Перерегистрация РРО

Путеводитель по разделу. Наличка, РРО, труд, лицензирование, подотрасли хозяйственного права (земля, цены, ЦБ, хозобщества...)

Модератор: Ol_ua

UNREAD_POST налоговик » 10 ноя 2013, 22:00

Чи необхідно СГ здійснювати перереєстрацію РРО у разі встановлення програмного забезпечення для надання звітності до органів ДПС по дротових або бездротових каналах зв'язку?
(Консультує ДПС)

minrd.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" від 06 липня 1995 року N 265/95-ВР суб'єкти господарювання, які використовують реєстратори розрахункових операцій (далі - РРО), що створюють контрольну стрічку в електронній формі, або електронні контрольно-касові реєстратори, що створюють контрольну стрічку в друкованому вигляді, повинні подавати до органів державної податкової служби по дротових або бездротових каналах зв'язку електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, які містяться на контрольній стрічці в пам'яті РРО або в пам'яті модемів, які до них приєднанні.
З метою забезпечення виконання норм Закону суб'єкти господарювання мають використовувати РРО з вбудованим модемом або РРО з зовнішнім модемом та відповідно оновленим програмним забезпеченням.
При проведенні оновлення програмного забезпечення РРО не змінюються дані щодо фіскального номера реєстратора, дати занесення фіскального номера реєстратора, індивідуального номера платника, дати занесення індивідуального номера платника, тому перереєстрація РРО не здійснюється.
Згідно Порядку реєстрації, опломбування та застосування реєстраторів розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом ДПА України від 01.12.2000 N 614 (далі - Порядок N 614) та зареєстрованого Міністерством юстиції України 05.02.2001 за N 107/5298, перереєстрація РРО здійснюється у разі використання його в іншій господарській одиниці суб'єкта господарювання.
Враховуючи вище викладене, суб'єктам господарювання не потрібно здійснювати перереєстрацію РРО у разі оновлення програмного забезпечення РРО.
Аватар пользователя
налоговик
 
Сообщений: 5776
Зарегистрирован: 20 ноя 2010, 23:29
Благодарил (а): 835 раз.
Поблагодарили: 2636 раз.

UNREAD_POST Печкин » 06 фев 2014, 15:16

Странное письмо

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 08.01.2014 р. N 55/7/99-99-18-02-03-17

Про порядок проведення процедури перереєстрації РРО

Міністерство доходів і зборів України з метою забезпечення належного обліку реєстраторів розрахункових операцій (далі - РРО) та книг обліку розрахункових операцій (далі - книги ОРО) суб'єктів господарювання, які змінили місцезнаходження, повідомляє наступне.

Процедуру переведення суб'єктів господарювання на обслуговування з одного контролюючого органу до іншого у зв'язку із зміною адміністративно-господарської одиниці визначено Порядком обліку платників податків і зборів, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 р. N 1588, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 29.12.2011 р. за N 1562/20300.

Наказом Міністерства доходів і зборів України від 28.08.2013 р. N 417 "Про затвердження нормативно-правових актів щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій та книг обліку розрахункових операцій", зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 19.09.2013 р. за N 1616/24148 (далі - Наказ N 417), змінено порядок проведення процедури перереєстрації РРО та книг ОРО.

У зв'язку зі зміною місцезнаходження та переведенням суб'єкта господарювання до іншого органу Міндоходів здійснюється перереєстрація РРО та книг ОРО.

Після взяття на облік в органі Міндоходів за новим місцезнаходженням для проведення перереєстрації РРО суб'єкту господарювання необхідно надати наступні документи:

• заяву про реєстрацію РРО за формою N 1-РРО (N 1-РРОВ) з позначкою "Перереєстрація" (далі - реєстраційна заява);

• реєстраційне посвідчення за формою N 3-РРО (N 3-РРОВ);

• довідку про опломбування РРО (у разі внесення змін, що потребують переопломбування касового апарату).

Слід відмітити, що відповідно до Наказу N 417 фіскальний номер не змінюється при проведенні процедури перереєстрації РРО та зберігається до дати скасування реєстрації РРО. Суб'єкту господарювання, який змінив місцезнаходження, не потрібно звертатися до органу Міндоходів за місцем розташування господарської одиниці.

За результатами розгляду реєстраційної заяви та у разі відсутності підстав для відмови у перереєстрації РРО приймається рішення про перереєстрацію.

Посадовою особою контролюючого органу до підсистеми "Реєстрація та облік РРО та КОРО" (далі - Підсистема) вводиться податковий номер суб'єкта господарювання. За умови перебування на обліку в органі Міндоходів в електронну форму реєстраційної заяви підтягуються облікові дані суб'єкта господарювання та інформація про нескасовані фіскальні номери РРО і господарські одиниці, на підставі даних органу Міндоходів за попереднім місцем обліку, для можливості вибору касового апарата, щодо якого проводиться процедура перереєстрації.

Після завершення внесення даних реєстраційної заяви Підсистема:

• зберігає дату реєстрації в органі Міндоходів реєстраційної заяви як дату перереєстрації РРО за новим місцем обліку суб'єкта господарювання;

• автоматично зберігає запис з даними про реєстрацію та облік РРО для органу Міндоходів за новим місцем обліку суб'єкта господарювання, який буде доступний і органу Міндоходів за адресою господарської одиниці, де використовується РРО;

• в записі щодо РРО контролюючого органу за попереднім місцем обліку формує дату завершення перебування на обліку РРО, яка також відповідає даті перереєстрації.

У разі проведення перереєстрації роздруковується та видається суб'єкту господарювання нове реєстраційне посвідчення, в якому дата реєстрації РРО та дата початку обліку РРО в органі Міндоходів за адресою господарської одиниці не змінюються.

Процедура перереєстрації книг ОРО у зв'язку із зміною місцезнаходження суб'єкта господарювання здійснюється аналогічно.

Документи щодо реєстрації РРО (книг ОРО), наявні в органі Міндоходів за попереднім місцем обліку, долучаються до облікової справи платника податків для передачі до органу Міндоходів за основним місцем обліку.

Додатково інформуємо, що Міністерством доходів і зборів України 26.12.2013 р. подано на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України наказ "Про внесення змін до Порядку реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій", яким обумовлено внесення змін до додатків 1 та 2 вказаного порядку.

Проект наказу для ознайомлення оприлюднено 12.11.2013 р. на офіційному веб-порталі Міністерства доходів і зборів України за адресою:

Головна => Діяльність => Регуляторна політика => Проекти регуляторних актів => 2013 рік.

З огляду на викладене, Міністерство доходів і зборів України повідомляє про необхідність доведення листа до відома підпорядкованих органів Міндоходів для забезпечення належного дотримання положень Наказу N 417 при проведенні процедур перереєстрації РРО та книг ОРО.


Директор Департаменту
розвитку IT, електронних
сервісів та обліку платників
О. Теньков


 
живу на Бухфоруме
Аватар пользователя
Печкин
 
Сообщений: 6649
Зарегистрирован: 18 ноя 2010, 13:03
Благодарил (а): 73 раз.
Поблагодарили: 2891 раз.

UNREAD_POST Angela1984 » 27 дек 2016, 18:01

Добрый день. Помогите советом: предприятие сменило правовую форму с ПАО на ЧАО. Нужно ли перерегистрировать РРО?
Angela1984
 
Сообщений: 51
Зарегистрирован: 22 фев 2012, 17:05
Благодарил (а): 13 раз.
Поблагодарили: 4 раз.

UNREAD_POST Angela1984 » 28 дек 2016, 11:28

И еще один вопрос: Имеет ли право налоговая не регистрировать РРО пока не сменю Свидетельство о праве собственности на недвижимость??? ПОМОГИТЕ!!!
Angela1984
 
Сообщений: 51
Зарегистрирован: 22 фев 2012, 17:05
Благодарил (а): 13 раз.
Поблагодарили: 4 раз.


  • Похожие темы
    Ответов
    Просмотров
    Последнее сообщение

Вернуться в РАЗНОЕ ЮРИДИЧЕСКОЕ

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Gb, MR, Ya

cron